Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Super Lost :) No to jak dobrze pójdzie, za jakiś czas znowu się zobaczymy :) Urlop planujesz w lipcu czy sierpniu ? :) Awe - to cieszę się :) Akri - a u nas ciągle pogodowa huśtawka, no i w końcu ciepło mogło by się zrobić. Ale jest pięknie bo, zielono :) Kerberos - my też witamy Dzisiaj znowu mam praktykantów, więc pewnie dużo później zajrzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Piękny słoneczny dzień przed nami :) Chociaż chyba burze, na później zapowiadają, więc na razie cieszmy się słoneczkiem :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe :) U nas jeszcze caly czas słońce świeci, ale nie jest już tak pięknie i ciepło jak rano. Szkoda :( Zresztą nas i tak ta wiosna za bardzo nie rozpieszcza . Jeszcze nawet nie zakwitły kasztany a i zieleń nie tak do końca jeszcze rozkwitła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie kasztany zakwitły dokładnie na maturę , zieleń się rozwinęła i niektóre bzy już przekwitły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Maj to najpiękniejszy miesiąc w ciągu roku :) Szczególnie jak zagości w sercu ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Zawsze lubiłam i lubię maj, szczególnie z powodu bzów ,ale największy sentyment mam do gorących ,czerwcowych późnych wieczorów ............;) :) Ale to wspomnienia jeszcze z liceum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zgadzam się, że maj najpiękniejszy ze wzgledu na świeżość zieleni, kwitnące krzewy i drzewa, choc w tym roku za mało słoneczka w tym maju :( U nas znowu pada, pochmurno i do tego tylko 13 st. :( Pogody zatem w sercu nam trzeba i tej Wam i sobie życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost, a może następny maj będzie piękny ? :)Trzeba w to wierzyć i robić co się da, żeby tak było . Pamiętaj,że życie na prawdę potrafi zaskoczyć, tak samo jak w najmniej oczekiwanym momenie pojawia się Ktoś kto sprawia, że żywiej zabije nam serce . Awe - masz rację te ciepłe, czerwcowe wieczory też są piekne. Wtedy zaczyna własnie, oszałamiać zapach maciejki ;) Kurcze, jak mi się marzy mój własny ogródek ... wtedy właśnie tych kwiatków miałabym pod dostatkiem :) Akri- ale popatrz przez okno :) Mimo brzydkiej pogody jak ta zieleń nastraja optymistycznie :) Jak u Ciebie w domku ? M. się sprawuje ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Mamo - częściowo stara się, częściowo kamufluje braki :D Jest nieco lepiej, ale do wymarzonego ideału daaaleko - ch, cha! A ja za stara jestem, żeby mnie ogłupić...i co z takim fantem zrobić? Może oddać za dopłatą - któraś chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A któraś na mojego M chętna ? ;) :) Ostrzegam - bardzo trudny przypadek ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w sumie super Akri, że coś się w Twoim M. jednak zminiło . I to w tym wieku :) Pracuj dalej nad Nim intensywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Mamo trzymaj to szczęście i nie wypuszczaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) No i po raz kolejny znowu mamy piątek :) Uffff, za kilka godzin będziemy, mogły delektować się weekendem :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy i chuchamy na szczęście - Mamo :) Ja jestem przekonana, że ta magia stanie się Twoją Mamo - codzienną magiczną rzeczywistością :))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo trzymamy kciuki i mocno chuchamy na szczęście :)))))))))))))))) A ja jestem przekonana, że ta magia zamieni się w magiczną codzienność Twojego życia, bo Ty bardzo tego chcesz i uparcie o to walczysz :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak nie było to nie było, a jak poszło to dwa razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Akri :) Pewnie znowu kafe sie buntuje ;) Ja Wam opiszę wszystko, ale za jakiś czas, bo jak na razie to jeszcze sama, w to wszystkim nie mogę uwierzyć :)A z drugiej strony boję się zapeszyć, wszystko sie dzieje jednak bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - trzymam kciuki :) Magia.............jak to pięknie brzmi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie pisz - cisza, sza... Niech ta magia trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilkę przewy, wrócił z pracy i czas obiado kolacji. W sumie nie mam chwili, kiedy mogę usiaść coś więcej Wam napisać . Albo piszemy dziesiatki mailii, rozmawiamy godzinami przez telefon albo piszemy smsy . Praca poszła na bok praktycznie całkowicie ;) To co się dzieje jest prawie, aż niemożliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Wam napiszę :) "Ty jesteś cudem -kiedyś mi sie śniło (dokładne liczby)że jak będę ł mniej więcej 35 lat to wygram w totka 5 mln(serio)Dziś myślę, że już nie wygram, to była tylko przykładowa interpretacja snu, sugerujaca,że spotka mnie wtedy szczęście:)My się spotkamy praktycznie w dniu moich 35 urodzin i myślę żę jesteś tym moim przepowiedzianym szczęściem :) Wiecie co ja nigdy w życiu nie spotkałam takiego mężczyzny i mówie to z pełną świadomością, chociaż jeszcze realnie się nie poznaliśmy. Tego smsa to chyba sobie wydrukuję bo nigdy nikt nie napisał mi nic piękniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Życzę Wam miłej soboty:) choć paskudna pogoda za oknem :O Ale i tak jest pięknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgjatpm
Na jakim portalu poznalas tego brunecika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie brunecik jest tym mężczyzną. Ktoś inny bardzo szybko i intensywnie wkroczył w moje życie. Brunecik dalej jest na tym portalu ( najbardziej znanym ;) )a my już od kilku dni mamy zawieszone konta. Zrobiłam to z ulgą i mam nadzieję, że już tam nie wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgjatpm
to opwiedz na o tym:) chetnie poczytam. I napisz jaki portal bo tesz szykam kogos ale nie wiem gdzie a w realu to tak jak u ciebie ciezko:( brak czasu itp. Tez mam dziecko coreczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×