Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Złoty schowaj się i idż na jakiś topik prawiczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj to faktycznie problem i jednak kawałek drogi i przy tym typie to może być baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama bo tak to już jest, a i w tym miejscu gdzie teraz się robi kolejka po wstępnym odsiwie nie zostanie za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wiem ,ze tam akurat nikogo nie znajdę . Chociaż są to normalni , mili panowie .Mieszkaja blisko ale już widze,że nie ma tego czegoś . Ten z Wrocka tez nie jest tak jakimś mega przystojniakiem , nie ma w sumie nic jeśli chodzi o sprawy materialne , sporo wad a jednak bardzo szybko przekonal mnie do siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG , wiesz co wlaśnie dostalam od niego maila . Nie jest tak tragicznie ,myslę,że powinnam na dwa dni chociaż zniknąć mu z zasiegu . Może cos powspominać o panach ...Hmmmm po tym mailu znowu troszke wrócił mi optymizm . Niezła huśtawkę mi funduje:) Zmykam , jeszcze mu odpiszę ... a na dniach odstawie go na jakis czas :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama wzajemnie słodkich snów i trzym się cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i starciłam wielbiciela ;) Wyszło szydło z worka i słownik mnie poraził .Ale jakoś spróbuję się pozbierać ;) :D Dobranoc Kochani 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG dobry wieczór ;) Weź zalegnij swoim ciałkiem w tej serwerowni i śpij spokojnie :P ;) Awe , zajrze pewnie i wieczorkiem :) Jeszcze raz miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×