Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Ja siedzę ;) Piję kawę ;) Będę musiała iść odkopać samochód i zobaczyc czy ja wejdę do niego po 4 dniach niejeżdżenia ;) Tam myslałam sobie, żeby jechać nad morze na spacer ale nie wiem jak trasa będzie wyglądała i chyba odpuszczę. Czasami takie chwile kiedy można podelektować sie ciszą są potrzebne. Ja ostatnio mam już je rzadko więc dzisiaj przez kilka godzin bedę napawać sie spokojnem w domu ;) Pewnie masz tak samo ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ,nie lubię jak długo ich nie ma ,ale jeden , dwa dni dają mi znów siłę na dni , kiedy wraca hałas i zamieszanie .Cisza w domu - czasem bezcenna ;) Też popijam kawkęi powinnam przygotować się do pracy ............ale tak mi się nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski. Ja już byłam w kościele, teraz szykuję wszystko, bo mam dziś wizytę znajomej. :) Miłego dnia. Brrr, u nas mroźno. :) Starr, jak miło, że o nas pamiętałaś. :) A Lost się już nigdy więcej nie zakocha. :) Buziaki i życzę Wam miło spędzonych ostatnich godzin tego dłuuugiego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe ja zawsze najwyżej kilka godzin mogę się rozkoszować ciszą w domu. Nigdy nie mam kilku dni " wolnego " i też chyba było by mi ciężko ;) Chociaż nie powiem, że kilka dni spokoju,ciszy, braku obowiazków by mi się nie przydało:) Mi też się nie chce do pracy :) Jedanak prawie dwa tygodnie lenistwa swoje zrobiło i teraz ciężko o poranną motywację ;) Lost się kiedyś zakocha :) Mam teraz tak piękny widok na park że nie mogę :) Mróz, ośnieżone drzewa i zamglone słońce - piękne połączenie :) Ty już z kościoła a ja probuję sie zebrać na spacer z psem :) Daj mi kopniaczka w tyłek na rozpęd ;) Bo Ty jak widzę od jakiegoś czasu jesteś pełna energii - aż zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaallkjjsasjjdnsjas
ale popapraniec :D NIOM :D WITASKI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój m.to wampir energetyczny .Jednym słowem lub gestem zabiera całą radość i entuzjzm .Ech ..................:( Mam dość .Sorry za trochę podły nastrój ,ale już mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj walczyłam znowu z akumulatorem :D nowy a się rozładował :O Coś za szczęśliwy ten samochodzik nie jest ;) Zapomniałam wspomnieć ;) Wczoraj rozmawialam z Tomkiem i znowu za bardzo nie jest z żoną ;) Święta osobno, sylwester osobno no i wyjaśnił mi powody powrotu do niej. Nie ma jej za co spłacić domu, ona prawdopodobnie też o mnie się dowiedziała i zaczęła naciskać . Stąd ta jak dla mnie głupia decyzja o powrocie. Przez jakiś czas było w miarę ok, ale potem wszystko rozsypało się ponownie. No i teraz Tomek ponownie zastanawia się co zrobić. Czyli wszystko tak, jak myślałam. Awe bardzo mi przykro, że mąż Ci zepsół nastrój. Ale pewnie masz już dzieci w domku więc pewnie Cię rozweselą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - już jest lepiej .Tak dzieci są :) A co do Tomka - dziwny facet ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam myslałam, że to właśnie dzieci poprawiły Ci humor :) Faceci sa fajni ale dziwni ;) albo na odwrot dziwni ale fajni ;) Ale jakoś i tak nie potrafimy bez nich żyć ;) Tak troszkę pogadaliśmy wczoraj, dużo pracy włożył w ten dom i pewnie bedzie musiał go sprzedać. Chociaż na razie zamierza żyć z nia w osobnych pokojach - tego to ja nie potrafie zrozumieć . No nic tak sobie wybrał, ale na pewno nie jest mu łatwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkanie z kimś , kto jest Ci obcy -to udręka .Wiem coś o tym :) Ale kiedyś trzeba powiedzieć dość -i sprzedać dom , mieszkanie ,żeby nie marnować życia przy kimś ,kto odbiera sens wszystkiemu .Może wreszcie w tym roku ..............? Kto wie ? Ja szybko wracam do dobrego nastroju , tylko pustka robi się coraz większa ........... Spokojnego wieczoru .Jutro będzie już znów uśmiech na mojej twarzy - taka konstrukcja psychiczna :) I za nią Ci Boże dziękuję .W innym wypadky już dawni stałabym się starą , jędzowatą kobietą ;) :) Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe nie musisz mi tego mówić bo też przez jakis czas mieszkałam z kimś, kto kiedyś był bardzo bliski a potem zrobił sie obcy. Kiedyś tęskiłam jak go nie było, potem cieszyłam się, że go nie ma. Ja miałam to szczęście,że nie było problemu z mieszkaniami - ja mam swoje, on swoje. Ale to sie rzadko zdarza i czasami bardzo trudno jest sie przez to rozstać. Dlatego po części rozumiem Tomka. Ale jak juz to się zrobi to jest niesamowita ulga. Był strach czy sobie poradzę ale w sumie i tak wszystko opierało sie zawsze na mnie więc nie było opcji żebym nie dała rady:) Miłego wieczoru i głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Zima trzyma u mnie mocno :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) U nas też zimowo, mróz, wiatr- całe szczęście, że w pracy mamy ciepło;) Za to wstawało się koszmarnie, poł nocy nie spałam nie wiem z jakiego powodu ...;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kto wymyśił poniedziałkowe ranki ;) Do tego jeszcze poświąteczne ... nic mi się nie chce 😭 Awe do miłego :) Mam czarna xwke - witaj :) Bo tu same rewelacyjne kobietki są :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) No niestety ;) Do tego znowu złapało mnie jakieś przeziębienie :( Od niedzieli pobolewa mnie ucho i gardło a dzisiaj ledwo co mówię -albo zamilknę albo sie rozkręci ;) Awe nie było mnie wczoraj na necie. Padłam szybko, miałam bardzo ciężkie popołudnie . Może dzisiaj będzie lżej ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - nie choruj ! Głowa do góry :) Też miłego dnia Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głos mi sie rozkręcił a i gardło chyba mniej boli mnie niż wczoraj :) Pewnie będzie dobrze ;) Piąkną zimę mamy na Pomorzu :)ale niestety zamiast na sanki trzeba popracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
hej:-) W Swieta wyslalam zyczenia do T mailem i dopiero dzis rano weszlam na poczte. Napisal, ze nie zapomnial i dał mi swoj nowy nr zebym napisala do Niego. poza tym jakos leci, zimno a ja nienawidze zimy!!! Dzisiaj jeszcze basen z synkiem mnie czeka, az myslec mi sie nie chce zeby znowu na dwor wyjsc :-( Pozdrawiam Dziewczynki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Star :) To miło z jego strony, że pamięta ale Ty uważaj, żeby znowu troszkeczkę Ciebie nie "zakręcił". Różnie to bywa. A powiedz mi jak Twoje niepalenie ? :) Dałaś radę i nie palisz? Czy też przegrałaś z nałogiem ? Lost stepperek stoi na środku pokoju i nawet na nim już byłam ;) Stepper przeżył, ja na szczescie też :D Miłego wieczoru :) Ps. Rybcię to na prawdę będzie trzeba jakąś siecią łowić ;) Wypłynęła nam chyba na szersze wody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×