Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Nikt Ci nie pomoze zapomnieć - myślę, że czas i "niekarmienie" wyobraźni przyniosą po czasie ulgę. Czy jetem szczęśliwa ? To nie jest pełnia szczęścia, co wiecej mam lekkiego dołka od jakiegoś czasu. Ale ja rzadko to pokazuję . Też za kimś troszkę tęsknię ;)Chociaż nie daje sobie tutaj akurat żadnych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie - ale jak podejrzewam, to nie zagląda tam nawet. Lost ja już od dawna nie czekam. Szkoda mi już czasu. Piszę o kimś innym, kogo "poznałam " jakiś czas temu. To facet, który jeszcze nie odciął się od przeszłości, jeszcze jest rozsypany na tysiąc kawałków po zdradzie żony i jak na razie nasz znajomość opiera sie tylko na necie ( chociaż on prawdopodobnie mnie widział w w hipermarkecie, tylko bał się podejść) Do tego mam tak samo na imię jak jego była, jetem z tego samego miasta (on jest z tego co Tomek, więc bliziutko) i pewnie jestem przez to skreślona na starcie ;) Ale bardzo polubiłam te jego literki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, to nic nie powiedziałaś. Nie wiem nic o tym Panu. Ja nie czekam także, nie poznaję teraz, choć próbowałam, ale się zniechęciłam, myślę o tamtym, ale nie czekam, bo wiem, że to bez sensu. Tylko, że męczą mnie te myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nic nie powiedziałam . Ta znajomość od początku miała byc tylko i wyłącznie kumpelstwem, bo widzę jaki jest poraniony. A o dziwo od jakiegoś czasu zauważyłam, że czekam na jego maile i jest to fajne i niefajne. Fajne - bo pojawiła sie jakas nadzieja . Niefajne - bo znowu facet z problemami . Lost - ciągle uważam, że trzeba próbowac do skutku. Odpocząć jak trzeba i znowu prowokowac sytuacje .W końcu na pewno się trafi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę już "poznawać" przez net, bo to nie odnosi skutku i mnie męczy. W ogóle już nie chcę poznawać. Kiedy spodziewasz się przesyłki z hula-hop? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że masz kolejną szansę, nawet na kumpelstwo, to zawsze coś. Szkoda, że znów facet z problemami. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost ja zawsze wybieram mężczyzn bardzo wrażliwych, ale oni mimo, że sa kochani to jednak są słabi psychicznie. Zaczynam w tym upatrywać przyczynę, że nie mogę ułożyć sobie życia. Na portalu też fajny facet się do mnie odezwał, przynajmniej wizualnie. Jeszcze za mało mogę o nim powiedzieć no i oczywiście może zniknąć ;) Lost musisz też próbować. Szkoda,że nie chcesz spróbować na portalu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost, pamiętasz tego samotnego tatę z którym się spotykałam i z którym spędziłam w tamtym roku Sylwestra ? :) A potem mi zniknął z zasiegu ? ;) Teraz spotyka sie z nim moja przyjaciółka i jest zachwycona.Poznali sie też przez portal. Może nawet coś z tego będzie ale jeśli zrobi tak jak mi i zniknie - to własnoręcznie pozbawię go bardzo ważnej, męskiej części ciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Mamo, wyłączam się z życia uczuciowego. Całkowicie. A Ty działaj. Chyba trzeba Ci poznać innego mentalnie mężczyznę, wtedy znajdziesz swoje szczęście i stworzysz związek, o jakim marzysz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost ja nie widzę powodu, żebyś miała rezygnować z życia uczuciowego. Myślę, że właśnie teraz przyszedł czas, żeby i nad tą sprawą popracować . Dokładnie chodzi o Piotra, widzę, że na prawdę moja przyjaciółka go polubiła i troszke się zakręciła. I mam nadzieje, że w jej przypadku nie zachowa się jak dupek ;) Wiem, że idzie sie zakrecić u mnie ;) ale co zrobić jak wpadają i wypadają panowie z mojego życia. Zresztą dużo kobiet ma tak samo, ja za swoją przyjaciółką też już nie mogę nadążyć. Ale może kiedyś skończymy te swoje poszukiwania happy endem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, przepraszam, zapatrzyłam się na film w tv. American Beauty. Jeszcze się nie skończył, ale podczas oglądania pokręciłam przez 20 minutek kółeczkiem. Będę dbać o siebie, chudnąć, pracować, udzielać się społecznie (o ile wreszcie znajdę siłę i się za to wezmę) i właśnie tak będzie wyglądało moje życie. Tobie życzę powodzenia, bo wiem, że wreszcie odniesiesz sukces w sferze uczuciowej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] sama_mama_73 (sama_mama_73@go2.pl) Lost, pamiętasz tego samotnego tatę z którym się spotykałam i z którym spędziłam w tamtym roku Sylwestra ? ....................... ale jeśli zrobi tak jak mi i zniknie - to własnoręcznie pozbawię go bardzo ważnej, męskiej części ciała :D:D:D toz to droga kolezanko-naturalna selekcja...widac cos mu w tobie nie pasowalo...czyzby odezwal sie brak tolerancji ?? :P a jezeli twoja kolezanke tez "porzuci"? to coz w tym zlego-wszak aby poznac czlowieka nalezy spedzac z nim czas-czyli spotykac sie-nawet konsumowac ta znajomosc..a jesli ona mu nie podpasuje w jakim temacie-to co..ma sie meczyc z nia do smierci? a niby w imie jakiej sprawy? wszak Wy drogie panie tez z JAKIEGOS wzgledu nie jestescie z ojcami waszych pociech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli moge jeszcze cos w ten garnek wrzucic... szanowne kolezanki :P...chcecie KOGOS poznac-jest to naturalne -nie palac-automatycznie powiekszacie ilosc potencjalnych kandydatow dla waszej osoby. niestety dla wiekszosci niepalacych jest to wazne- zadna to przyjemnosc siedziec obok osoby ktora wrecz cuchnie nikotyna..nie wspominajac juz o calowaniu sie z "popielniczka" w dodatku osoba palaca ZAWSZE ma brzydsza cere i szybciej sie starzeje-jest to fakt -a dla was kobiet mysle ze jest to szczegolnie wazne. azeby kogos poznac i nie zniechecic,trzeba byc wyluzowanym-tak jakos mamy ze jesli zalezy nam zeby kogos poznac-wytwarzamy cos niewidocznego- ale jest to cos co zniecheca do dalszej znajomosci-tzw "syndrom desperacji" :D:D milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) O i nawet antychryst wpadł nam na topik .Trochę się boję , bo antychryst brzmi groźnie ;) Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Lost - chyba przyjadę do Ciebie na naukę krecenia ;) Myślę, ze jutro będę miała swoje kółko, dzisiaj może wezme od mamy to zwykłe bo chciała mi dać i też będę się uczuć. Tyle, że będę mogła ćwiczyć dopiero wieczorami bo zawsze mały mi pomaga i nie chciałabym go przez przypadek uszkodzić ;) Drogi Antychryście ( szczerze mówiac nick kontrowersyjny) Oczywiście, że każdy ma prawo odejść, każdy ma prawo zakończyć znajomość czy kumpelstwo. My nie byliśmy w związku, ale polubiliśmy się na zasadzie spotkania się na koleżeńskich zasadach bez wątku erotycznego :P I ok, jeśli poznał wtedy inną kobietę - już do wątku erotycznego - to naturalną rzeczą było, że to z nią chciał spędzać czas. Tyle, że dla mnie znikanie zupełnie bez słowa wyjaśnienia jest niefajne tym bardziej, że nasza znajomość była dosyć długa, intensywna i realna. Nie oburzyłam się, że zakończył naszą znajomość, bo i tak nie było pewnie z dwóch stron tego czegoś , wkurzyłam się z powodu tchórzostwa i braku kultury u tego faceta. Dziękujemy za wykład o paleniu - rzuciłyśmy jakis czas temu :P Desperacji też u siebie nie wyczuwam ;)Raczej to ja muszę zniechęcać meżczyzn ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u Ciebie ? U mnie dom jeszcze śpi ,więc mogłam dojść do kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie taka pasującą do Niego ;) Nie zasypało Was ? U nas to chyba jedyne miejsce w Polsce gdzie nie spadł żaden płatek śniegu ;) Troszke szkoda, bo troszkę coś mało się go zrobiło ;) Chłopcy wstali, śniadanko muszę iść robić. Do poźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie .U nas odwilż i wszędzie "szklanka" Do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Antychryst to jakiś dziwny człowiek. :o Ja nie jestem zdesperowana, fajki rzuciłam i co mi z tego? Jego teoria się nie sprawdza. Mamo, cieszę się, że będziesz miała kółko. Ja też będę ćwiczyć wieczorami. A kiedy zaczynasz swoją dietkę, tę następną? Awe, jak minął wczorajszy dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak tylko jeszcze nieskromnie powiem, że jeszcze tylko 14 dni i stuknie mi 200!!! ;) Oczywiście bez dymku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost:) Będziemy świętować razem ;) Ty 200 dni, ja rok niepalenia :D Za to właśnie od jutra będę męczyć się z dietką ;) Jak ją przejdę to już będzie z górki ;) A potem już prawie wiosna i rower :):):) No i nie wiem czy dzisiaj nie mam randki ;) Cały czas tej zaległej - z tym facetem o nie ma szczęścia spotkać się ze mną od roku ;) A co Ty będzisz dzisiaj porabiała ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz jadę pokicać, a później kościół, zakupy dietkowe i wieczorkiem zapewne hula-hop, kilka zabiegów pielęgnacyjnych. Tak mi minie dzień. :) Dziś finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój facio na pewno w końcu znajdzie czas na spotkanko, ale jeśli nie, to na 100% pojawi się ktoś nowy. :) A z dietką dasz sobie radę. :) Ja to wiem! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz dzień zapełniony :) Tych tańców to Ci na prawdę zazdroszczę, u nas też są i może kiedyś za jakiś czas się skuszę i zapiszę. Uwielbiam tańczyć :) W sumie to nie bardzo chce mi się isć na tą randkę. Zimno jest jak diabli :O Ale z drugiej strony juz tyle razy nawalałam i odwoływałam spatkanie z Nim, ze w końcu pomyśli, ze jestem jakaś niepoważna. Miłego dnia Lost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×