Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Gość starrrrr76
W wolny weekend bierze mnie glupota po prostu:-( Ale Mama mow jak po spotkaniu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi te pastylki przy alkoholu też pomagały. No i tak jak mówiłam Star, na początku warto zrezygnowaz alkoholu. Nie bedzie aż tak kusiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
ja wiem:-( ale to juz nawet nie chodzi o to, ze chce mi sie pa;ic, ale zeby tego fajka w reku trzymac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na spotkaniu spoko :) Znamy sie tak długo telefonicznie, że zupełnie nie zauważyłam tego ze dzisiaj pierwszy raz w realu się spotkaliśmy. Facet, tak jak spodziewałam ę zupełnie nie w moim typie ( bo jeśli by był to już dawno nalegałabym na spotkanie ;) ) ale uparł sie i w końcu poznalismy sie realnie. Wiem, że mu sie spodobałam ale nie widzę szans na to żeby mógł mi sie spodobać. A po drugie jest zapracowany, mieszka dosyć daleko i ... strasznie pociaga bez przerwy nosem :D Jedno co mi sie u niego podobało ;) to samochód - rzadko zwracam na auta uwagę ale ten podobal mi się strasznie . Furka, że hej :) Tak więc muszę szukać dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star a poszukajw necie coś o elektronicznych papierosach. Na allegro widziałam i nawet nie wiem o co w tym chodzi. Wyglada jak papieros a co dalej z tym sie robi, nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
hahahaha Tej furki troche szkoda:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
ja wiem. Cos ok. 70 zl kosztuje i podobno ( nie wiem na pewno) smakuje jak normalny. Ale ja nie pije nalogowo, to moze w koncu odwykne od fajek:-D Ale tak serio, to w ogole nie chce palic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Super:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff Star bo jeszsze, żeby zapalić zaczniesz pić ;) :D I wtedy będzie już problem z dwoma nałogami ;) Jak nie chcesz palić ta dasz radę na pewno :) Tylko mnie na taki samochód to nigdy nie będzie stać :( Chyba, że bedzie go sprzedawał za 20 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Nalogowo pic, to na pewno nie bede:-D Nie mam takiego zdrowia:-) Trzeba miec konskie! Ciekawe co to za bryczka, swoja droga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
A tak mialam dzis krecic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dwojga złego chyba jednak palenie papierosów jest " lepszym" nałogiem ;) Ale postaraj się je, rzucić tak do końca :) Wiem tylko, że to była mazda( nie znam sie na samochodach ;) )do tego bajerancki kolorek - niebieski matalic i całość normalnie super :) Niestety ze względu na samochód facet mnie nie przkona. Zmykam Sta, padnieta dzisiaj na maksa jestem , miłego wieczorku :) I już dzisiaj nie pal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
mama ale chyba terenowa? Zaraz ide spac Dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Mama a wiesz czemu pilam? Bo chcialam byc odwazna i napisac smsa do T, ale ni cz tego nie napisze. Niech On napisze pierwszy. chyba ze znowu wali scieme! Juz ide spac Dobarnoc:-) Ma moj nr to po chuj maile pisze! Zawsze smsy pisalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Jestem skonczonym zerem i wyslalm smsa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Star no właśnie nie terenowa ale duża, kombi. Robie wrażenie no ale nigdy sie nią nie przejadę ;) Wiesz dobrze, że źle robisz. Ta znajomość nic dobrego Star Ci nie przyniesie. A może sprawić, że naprawdę będziesz nieszczęśliwa. Już teraz czujesz się rozdarta a może być dużo gorzej jeśli będziesz pogłębiać znajomość z Tomkiem i w coś się uwikłasz . A jak znam życie, to pewnie nie wart jest tego, żebyś zburzyła swoje dotychczasowe życie . Wiem, że łatwo mi to wszystko pisać - Ty inaczej to czujesz - ale znam tak wiele podobnych historii i żadnej z happy endem . Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) O ,ile tu wczoraj informacji się pojawiło ;) Fury , sms............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie nie dzieje się nic ciekawego, po prostu ostatnie dni były zabiegane, więc nie miałam czasu napisać normalnego posta. Miłej niedzieli. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski!!! U mnie podobnie jak u Ciebie Lost, zabiegana, zarobiona i nic ciekawego się nie dzieje. A sylwester miałam poprostu bombowy,tak sie uskakałam,że 3 dni mnie nogi bolały, ale uwielbiam taki ból ;) Star, jak ja Ci współczuję, przerabiałam to samo co Ty i też z Tomkiem, taka sama walka ze sobą jak u Ciebie, ale (mam nadzieję) to już za mną, uwierz mi nie warto, bo im dalej w las...wiesz jak to jest...a z alkoholem uważaj, bo granica jest baaaardzo cienka. Pozdrawiam i miłej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - u mnie nie był interesujący ,niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rybciu - ponoć jaki Sylwester, taki cały rok ;) Więc cały rok przetańczysz ;) :):):) Zagladaj w miarę możliwości częściej :) Lost - mimo wszstko wydaje mi się, że to nie zabieganie jest przyczyną Twojego milczenia. Chociaż razno w wekendy zawsze zaglądałaś . Awe - są i takie dni kiedy nic się nie dzieje ;) Dzisiaj ja będę miała cały taki dzień - tylko obowiązki , obwiązki , obowiązki ... ;) Kawę wypiję i do robotki :O ;) Wczoraj za dużo nie zrobiłam, dzisiaj muszę nadrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Czesc :-) Dzis boli mnie strasznie glowa i chyba caly dzien przeleze w lozku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, wracałam przez ostatnie dni do domu bardzo późno, po 22ej (sprawy na mieście). Wczoraj od rana biegałam, bo zostałam zaproszona do koleżanki, z którą dawno się nie widziałam, zatem musiałam od rana się szykować. Ponieważ w pt wróciłam do domu bardzo późno, to pospałam rano dłużej i później wszystko było na wariackich papierach... Ogólnie jestem zawiedziona swoją pracą, ciesze się, ze ją mam, ale zachowanie szefowej odbiega od ideału, poza tym nie wywiązuje się z danego słowa. Tyle szukałam nowej pracy i teraz co? Znalazłam i znów nie jest tak, jakbym chciała, a nie mam wygórowanych wymagań. Obawiam się o swoją przyszłość zawodową i o to, jak sobie poradzę w życiu sama. Bo wiem, że zawsze już będę sama, bez męża, dzieci. Chyba dam w necie ogłoszenie, że szukam męża, ale tylko po to żeby nie być samą. I to nie jest desperacja, ale zasady, które życie wymusza na mnie. :( Tylko kto by chciał się ze mną ożenić. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Star - to przeleż dzisiaj sobie w łóżku - każdemu należy się od czasu do czasu taki dzień :) Czyżby to były skutki wczorajszego drinkowania ? ;) Lost z pracą to rzeczywiście nieciekawie, będziesz musiała podjąć jakąś decyzję, baba jest nieuczciwa i nie możesz pozwolić na to, żeby robiła to co robi. Lost ja po raz n-ty powtarzam, że nie widzę jakiś powodów, żebyś miała być sama. Chociaż w sumie widzę tylko zupełnie innne niż Ty. Załóż sobie po prostu konto na jakimś portalu randkowym, normalnie z fotą, masz lekkie pioro - napisz jakis fajny opis i zobaczysz, że bardzo szybko znajdziesz kolegów może na początek " tylko " na spacery czy kawę . Ale i to ważne. Nie robiąć prawie nic w tym kierunku ( w sumie nie robisz) rzeczywiscie może być tak, że spędzisz życie sama. Nie jesteś potworem ale ładną kobietką - masz takie atuty, że kobiety dały by się pociąć żeby mieć tak piękne włosy jak Ty. Masz interesujace oczy, śliczne usta i tylko w głowie Ci siedzi, że nie możesz sie spodobać się jakiemuś facetowi . Zastanów się ile razy umówiłaś się, ot tak z facetem z netu na kawę ? Nie każda kawa musi prowadzić do związku, liczy się miłe spędzenie czasu i może akurat coś zaiskrzy. To że faceci znikają ... ? Znikają, bo w necie to niestety jest normą. Ostatno pokazałam Ci link faceta z portalu z którym sobie pisałam. Podobał mi się ale już przestał pisać ( z jakich przyczyn nie wiem , bo to on się odezwał ). I na prawdę nie robię z tego tragedii . Czy tak jak pienkny wolny .... tez sobie jakieś zabawy urządzał ... trudno. Trzeba wziąć na to wszystko poprawkę i mimo wszystko próbować. Są fajni, normalni faceci z którymi można miło spędzic czas - realnie. Tyle, że na prawdę trzeba uzbroić się w cierpliwość. Dzisiaj marzy mi się schabowy 😭 ;) Jestem tak głodna, że najchętniej jakaś pizze bym sobie zamówiła ;) ale muszę wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Niestety, ale po drinkowaniu zawsze zdycham, takze nie grozi mi pijanstwo. A na fajki patrzec nie moge:-( Lost, a jak sie zakochasz, to co? Nigdy nie mow nigdy!!! Mama wspolczuje z tym glodem:-( To jakas dieta jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star na razie postaraj sie odstwić alkohol i może kup sobie jakieś wspomagacze tak na wszelki wypadek ( niquitin , nicorette). Jak Ci się będzie chciało palić to wtedy weźmiesz. Ja mam rygorystyczną dietę i nie mogę nic dodatkowo, ale już chyba mam kryzys za sobą;) Pizzy nie zamówiłam :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×