Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Gość starrrrr76
Mama ale co z tego, ze jestem chuda, jak mam brzuch:-( Chyba juz dzis nie pokrece, bo ide spac:-) Rano ciezko mi sie wstaje. Dobranoc:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Dziewczyny, nie musicie od razu ćwiczyć po godzinę z hula-hopem, a docelowo wystarczy 25-30 minut. Ja ostatnio ćwiczyłam od kilkunastu do 20 minut, żeby z powrotem przyzwyczaić ciało. Kręcąc kółkiem angażujemy brzuch, tyłeczek, biodra i uda (chyba, że ktoś kreci kółkiem na szyi, rękach itd. - w zasadzie można wszędzie :P). Te partie ciałka znacznie się zmniejszają, poprawiają i jesteśmy seksowne. ;) Wiem, że stanie w miejscu i kręcenie może się wydać monotonne, ale z kolei przy ćwiczeniach na siłowni zwiększa się znacznie masa mięśniowa, niektóre mięśnie mogą się nam wyrobić aż za bardzo, a czy tego naprawdę chcemy? Mamo, zdecydowanie zalecam robienie chociaż 10 minut rozgrzewki przed stepperem, natomiast po nim koniecznie ćwiczenia rozciągające. Inaczej rozbudujesz za bardzo mięśnie nóg, urośnie masa mięśniowa, a Ty nie schudniesz, bo Twoje uda się poszerzą. Nie umiem tego wytłumaczyć fachowo, ale powiedziała mi to koleżanka, która się na tym świetnie zna. :) Ja od dwóch dni nie kręciłam, ale za to 3mam dietę i w pracy miałam dużo roboty fizycznej, bo pozbywamy się wielu rzeczy, więc nadźwigałam się jak dzika. ;) Uznałam, że spaliłam wystarczająco dużo kalorii i poruszałam się na tyle, że mogę sobie odpuścić kręcenie. Mamo, Ty randkujesz, a ja nadal myślę. :( Starr, moje gratulacje. :) Awe, oby szybko udało Ci się uporać z bólem zębów. Dobranoc. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane ! O , kurczę chyba też zakupię hula-hop , bo czuję się trochę wyalienowana w środowisku hula-hopowiczek ;) :D Dzięki za troskę :) Dam radę z tym zębem :) Miłego dnia .A ja od poniedziałku mam ferie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Hej DZiewczyny! Lost, troche mnie pocieszyłaś z tym hula-hop:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Lost - wiem, że przy steperku trzba ćwiczyc przed i po i tak robię :) Mniej więcej, ten zestaw który mi podesłałaś + jakieś jeszcze tam dodatkowo inne ćwiczenia. Ty nie myśl tyle na dany temat ;) Randki są całkiem przyjemne - pomyśl raczej czy nie warto w tym kierunku coś czynić :) Awe - no wiesz co ! ;) My tu hulamy a Ty tak nic ;) No nie wiesz, że grzeczne dziewczynki idą do nieba a niegrzeczne dobrze się bawią na ziemii ? ;) ;) ;) Też się musisz rozhulać ;) Star - powiem Ci tak, moja mama od lat kręci hula i na prawdę ma figurkę do pozazdroszczenia. Wiec na pewno to działa, tym bardziej, że bardziej lubi i je więcej słodyczy niż ja. Powiem Wam dziewczyny, że bardzo mi sie rozhulali panowie na portalu ;) A potem znowu będę miała dylematy ... :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - na pewno kupię to hula - hop! Uważaj na tych panów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza na topiku jak makiem zasiał ;) Pohulałam troszkę, steperek wykorzystałam itd, itd ... ;) Awe uważam, na razie nie szaleje z randkami. Po pierwsze pogoda nie sprzyja, a po drugie chcę sie doprowadzić do stanu użytecznoci publicznej ;) I to jest dla mnie priorytetem :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Mamo ;) Priorytety w życiu ważna rzecz :D Spokojnej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno obejdzie się bez problemów :) Ale zaopatrz się w dobre tabletki przeciwólowe. Błyska tu ktoś ostatnio inteligencją :P ;) Zmykam popracować, do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - zaopatrzę się .A inteligencją chyba błyska Z...........y ;) Pracuj dobrze .Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
hej :-) Cisza na topiku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Rano prawie pol godziny kreciłam i jeszcze na klanie albo pozniej wieczorem pokrece:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Hej Awe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falstrart ;) Hej Star :) Cisza, bo szukam w necie nowej pralki. Tzn. wybieram model i zaraz polatam po naszych sklepach. Wczoraj prawie znowu zalałam sąsiadów, wiec nie ma rady muszę kupićnową. A jak Ty się trzymasz w swoim postanowieniu ? :) Będziemy Ciebie pilnować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Lepiej nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez pilnowania się nie obędzie :) Ale jak się będziesz trzymać , nie masz co się bać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Ale bedzie ciezko:-) Bo juz mnie kolega do baru ciagnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To możesz iść i grzecznie napić się soczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
To wole w domu zostac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , fakt .Ja też :) Ale chodzi o papierosy czy drinki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Szczerze mowiac jest za zimno i nie mam ochoty nigdzie wychodzic. Zreszta rano do pracy ide:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×