Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Gość starrrrr76
Papierosy:-) bedzie mnie ciagnelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem .Też by mi się nie chcialo wychodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Posiedze w domu i dluzej pokrece:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba dobre rozwiązanie :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Dzieki:-) Tobie rowniez zycze milego wieczoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to tennn
Jeśli mogę podpowiedzieć, to polecam pralki AEG lavamat elektrolux. Wybór modelu zależy od wielkości łazienki oczywiście i zasobości portfela. Ja preferuję modele z wsadem od frontu, sporej pojemności / bo i tak piorąc mniej - woda dobierana jest automatycznie/ i najlepiej z mniejszą ilością elektroniki / np. bez wyświeltacza elektroniczneg/. Szukając swego czasu pralki te pralki były najbardziej polecane na forach - szczegolnie na elektrodzie. Mój model ma już ponad 4 lata -i ma się dobrze. Pralka bardzo ładnie dopiera rzeczy, cicho chodzi i nie tańczy podczas wirowania. Ja tu piszę i piszę, a znając spryt Mamy, pewnie temat jest już nieaktualny, bo właśnie Mama testuje nową pralkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Jeśli :) no właśnie aż taka sprytna nie jestem ;) Oczywiście znalazłam sobie pralkę ktorą bym chciała, ale zostałam zjechana przez sprzedawcę ;) Chociaż opinie na necie są b.dobre. I jestem w kropce. Mam szukać miedzy Boschem, Whirpoolem i Elektroluxem. Oczywiście wszystkie mają jakieś wady i zalety ;) Sprzedawca zaproponował mi ponoć rewelacyjny model Boscha - oczywiście najdroższy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli too tennn
Do opinii sprzedawcy podchodziłabym z ostrożnością, a model najnowszy /czytaj najdroższy/ - zazwyczaj posiada parę "bajerów" więcej, niekoniecznie najbardziej przydatnych. Tak z praktycznego punktu widzenia, w pralce 15 programów uważam za zbędne - i tak korzystam zazwyczaj z kilku. Poprzednią pralkę kupiłam dzieki zachwalaniu przez sprzedawcę, a w praktyce nie byłam zachwycona, choć sprzedawca pewnie był, bo za ileś tam sprzedanych sztuk otrzymał od producenta pralkę gratis dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jeśli, zdaje sobie sprawę, że sprzedawca też niekoniecznie musi zachwalać niekoniecznie najlepszy sprzęt. Chociaz Bosch jest bardzo dobrą marką - mimo, że na necie czytałam bardzo niekorzystne opinie. Dużo zależy od tego na jaki egzemplarz się trafi, jeden tej samej firmy będzie chodził bezawaryjnie latami, drugi padnie po tygodniu i bedzie sprawiał problemy. Jestem na prawde w kropce. Na 11 idę z małym na Jasełka i pewnie dzisiaj nic już nie zdążę pobiegać ponownie po sklepach. Jutro sklepy nieczynne, więc dopiero pewnie w następnym tygodniu dokonam wyboru. Jeszcze raz dziękuję Jeśli :) Lost - a gdzie Ty sie podziewasz ?:) Star - oparłaś sie pokusie i nie poszłaś do baru ? ;) Awe chyba juz masz ferie ? Jejku jak ja Ci zazdroszczę, tym bardziej, że znowu jestem przeziebiona :( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane ! Mamo - tak ,mam ferie ;) i dwóch chłopaków na głowie :) Lecz się szybciutko ,żeby się nie rozchorować za bardzo 🌻 Wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
hej :-) Nie poszlam do baru i lezalam sobie w lozku. A jak cieplo mi bylo:-) DZis chyba tez zostane w domu a raczej na pewno i pokrece przy jakims filmie moze. Zreszta zaraz sie biore za sprzatanie chyba:-) Do pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe nie mam czasu na chorowanie ;) ale rzeczywiście powinnam w końcu zacząć brać jakieś leki, bo pokasłuje i gardło mnie boli od jakiegoś tygodnia. I z dnia na dzień jest gorzej :O Fajnie masz z tymi feriami, zazdroszczę :) Praleczka kupiona za przyzwoite pieniądze. Ale dzisiaj mi nie przywiozą bo padl im samochód. Strasznie zimno jest ok -10, w nocy było -15 i pewnie jutro z kolei ja bedę walczyć ze swoim ;) Nie wiem jeszcze jak podłączę tą pralkę bo muszę pozdejmować jakieś blokady, coś tam wyregulować - ale chyba po prostu poprosze kolegę jak nie dam rady zobić tego sama. Tak zbajerowałam faceta, że jeszcze mi spuścił cenę pralki i do tego nie liczyl ubezpieczenia za raty - więc opłacało mi sie bardzo ;) Dzisiaj mam spotkać się z tym kolega co od roku się mam spotkać i ciągle nam coś wypadało. Więc w koncu ma być ten wielki dzień, jeśli oczywiście znowu coś sie nie wydarzy hehehe Jasełka synka pięknie wyszły :):):) Taniec pasterzy przy muzyce Zorby i kolędzie "Przybieżeli do Betlejem" zrobił największą furorę :) No a teraz szara rzeczywistość trzeba brać się za pracę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Star, Ty leniuchujesz ja szaleje od rana ;) No i wczoraj nie zdążyłam i dzisiaj pewnie też nie zdążę pokęrcic na kółeczku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Nie leniuchuje :-) Na 7 do 13 w pracy bylam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, leżałaś sobie wczoraj wieczorem w ciepłym łóżeczku :) A ja zrozumiałam,że dzisiaj ;) Jak ja sie z rana nie wezmę za robotę to potem mi się ciężko zebrać, już nic mi się nie chce, a muszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Mama a swoja droga, to masz nizla bajere;-) Niezle utargowalas z ta pralka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Zrobilam zupe i dalej nie chce mi sie nic robic, chyba troche poleze:-) T napisal maila. A tyle sprzatania mam, powinnam wykorzystac, bo synek u tesciow:-) Troche mi nudno bez Niego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nawet się z facetem nie tragowałam, tylko non stop nawijałam ;) Pewnie dlatego mi opuścił tyle, żeby już mieć mnie z głowy ;) Odpiszesz Tomkowi ? To jego pierwszy mail po długim czasie ? Dalej dobrze Ci sie układa z mężem, nic na ten temat nie piszesz ... Uważaj na tą znajomsć z Tomkiem, żeby nie namieszała Ci w małżeństwie. Ja już odkurzyłam, starłam kurze ale też mi to niemrawo idzie ;)Na szczęście zaraz będzie ciemno, więc nie będzie widać, że posprzątane jest tak sobie ;) Ja mam coraz rzadziej chwile, kiedy jestem sama, w ten wekend eks w ogóle dzieci nie bierze i zdarza się to już coraz częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Z mezem jest ok, bez zadnych zmian. T odpisalam, a On wczesniej tez odpisal. W sumie bylo o dupie Maryny a dzis zapytal, czy mysle o Nim, bo On o mnie czesto. Tak naprawde to pewni wcale nie mysli, tylko sciemnia. Ale lepiej zeby w ogole nie pisal, niz ciemnote mi ma wciskac! Ja wiem, ze tak nie mozna, ale jakos lubie z Nim pisac. Ciekawe kiedy teraz odpisze. Mama a o ktorej masz to spotkanie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo ludzi lubi bawić sie na necie, celowo "rozbudza" uczucia drugiej osoby a wcale nie wiążą z daną osobą przyszłości. Ja miałam kilka przypadków, kiedy to panowie mówili o uczuciach ze swojej strony, prawili komplementy, a potem znikali. Na szczęście jak facet zaczyna mi mówić, że zakochal sie we mnie, czy kocha - a mamy tylko kontakt netowy zapala mi się światełko ostrzgawcze. Ale w sumie raz zakręciłam się, widziałam, że facet ściemnia a i tak zaczęło mi na nim zależeć - albo na tym kimś kogo sobie wyobraźiłam. Dlatego uważaj bardzo Star, w sumie nie znasz Tomka . Umówiłam sie na 18, tak mniej wiecej bo facet jedzie z dosyć daleka. Uparł sie i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Potem powiem cos o Tomku, a teraz UWAZAJ!!! Zalalo mi cala piwnice przez pralke!!! Nowa w dodatku! Spadla na podloge i zbieram wode !!!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego trzeba uważnie obserwować nowe pralki. Różnie to bywa :O Wiem, że pierwsze prania będę robić ze stresem Współczuję roboty :( Kolega będzie szybciej. Muszę sie szykować. A potem przeczytam co tam napisałyście :) (wieczorkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyby było śmiesznie, dzisiaj chciał przyjechać ( teraz mi napisał) do mnie kolejny pan z portalu. Tyle, że to miała być niespodzianka ;) Hehehehe nie wiem czy oboje byli by szczęśliwi siedząc razem ze mną ;) Na szczęście coś mu wypadło. To też facet, ktorego "znam" od dłuższego czasu z portalu, teraz po moim powrocie chciał pewnie wykorzystać okazję i poznać mnie realnie. Oj dzieje się, dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Oj dzieje sie Mama, dzieje:-) kurcze, ale ja chce wierzyc, ze Tomek nie klamie. Cos mnie ciagnie do Niego ajk diabli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Dziewczyny! Postanowienie zlamane:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domku :) Star zapaliłaś sobie ? :( Jeśli tak, to trudno. ale ja bym Ci polecila na początek pastylki Niquitin, na prawdę pomagają zwalczać ciągoty. Ja używałam przez pierwsze miesiące i nie miałam takiej ochoty zapalić a jak miałam to bardzo szybko pastylka załatwiała sprawę . Lost co sie dzieje? Jak nie piszesz to pewnie nastrój masz marny ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Pastylki nie pomoga, po prostu wypilam drinka i dlatego:-( Inaczej w zyciu bym nie zapaliła. jesli sie nie napije alkoholu, to nie zapale. Nie zamierzam w ogole w tygodniu palic, naprawde! Nie oszukam przeciez sama siebie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
kiedys w tyg przyklejalam plastry i chcialo mi sie palic, a teraz w tyg w ogole mnie nie ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×