Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Ja nie mam daleko do pracy . Wskakuje w samochodzik i po 10 minutach jestem na miejscu ;) Chyba ,że zahaczam o przedszkole wtedy to troszkę dłużej trwa . Z pogodą tak sobie , zaraz będzie lać pewnie . Ochłodziło się do tego i od wczoraj co jakiś czas przechodzą burze . W wekend pewnie bedzie pogoda barowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ranne Ptaszki 👄 Spać nie możecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -wszystko ok :) ,ale tak jak zwykle ;) Wiem ,że rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Awe i kiedyś bardzo nie podobł mi się ten stan . Teraz zamiast tej pustki w moim życiu królują emocje i o dziwo czuję powoli w swoim życiu małą stabilizację ;) Jakie plany masz na weekend ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy wreszcie ( wcześniej się nie udało ) zobaczyć "nowe" Dziecko mojej koleżanki z czasów licealnych ,a potem nie mam planów.Może na działkę? A Ty ? jak tam czuje się Mały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro moi chłopcy spędzają dzień z tatą . Ja wezmę się troszkę za porządki no i może rower, jak pogoda dopisze . W niedzielę co prawda planowo też powinni spędzać dzień z tatą ale chyba on ma chrzciny swojego trzeciego synka więc chłopcy będą ze mną . I znowu pewnie pojedziemy na poszukiwanie skarbu ;) Jeszcze zobaczę czy mały nie bedzie kaszlał bo jeszcze dosyć donośnie dudni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To weekend masz zaplanowany :) A były mąż ma znów synka ? :) To ma chyba taki szablon :D Trzymaj się na razie .Zajrzę później .Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to bym sobie troszkę poleniuchowała ;) Ale muszę ponadrabiać zaległości ;) Mój eks ma monopol na chłopaków, na szczęście chociaż trafiła mu się przyszywana córeczka :) Też zmykam popracować Do poźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
Awusia❤️ Mamusiu ❤️ proszę mnie mocno przytulać i całować w usteczka :P ;) czekam :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty -starsznie jesteś całuśny ;) :P Nie lepiej raz ,ale z Tą wybraną i wymarzoną ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
Mamusiu 👄 Liliuś nie będzie zazdrosna bo ma chłopaka :P :o :o a poza tym nie ma Jej tutaj :P :) proszę całuj gorące usteczka] 👄 :P;) Awunia tak jestem strasznym miśkiem -przytulanką :P;) uwielbiam długie i namiętne pocałunki z języczkiem :P ;) Lepiej ale czekam :o czekam :o nie chce przypadkowych znajomości :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, Mamo. :) Kurcze, czemu ja jestem taka radosna i szczęśliwa? Aż się dziwię samej sobie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ale mnie nie ma ;) Laptopa oddaję małemu , mam go w pracy . Mamę zawiozłam do szpitala , na badania no i teraz szybko biorę sie za pracę . A małego przywiąże do laptopa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie mi z tak mała ilością tomkowych smsów ;) Przyzwyczajona jestem do kontaktu od rana do wieczora a tutaj pustka ...i tęsknota . Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama miała badania w szpitalu ale nic nie wyszło . Dalszą diagnostyke dopiero w poniedziałek bedą robić . Niestety daelj żle się czuje :( leki nie pomogły . Ja też cos marnie , od wczoraj walczę z migreną , dzisiaj padłam po pracy na 2 godziny i dalej ledwo dycham ;) Zaraz chyba się położę. Lost - na maila odpiszę rano :) I jeszcze do tego chomik nasz zdycha :( Pewnie rano będę miała smutny obowiązek i jeszcze nic nie mówiłam chłopcom . Będzie płacz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -a co z Twoją Mamą ? A chomik to już ze starości ? Smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamę bardzo bolał od wczoraj żołądek , wątroba - coś w tych okolicach . Na razie badania nie wykazały żadnego zapalenia , żadnych zmian . W poniedziałek ma mieć robione USG . Chomikowi właśnie minęły dwa lata , to już jego czas :( Zmykam dziewczyny , jestem nieżywa . Dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) No i padłam wczoraj a dzisiaj długo pospałam . Zmęczenie jakieś mnie dopadło , teraz to juz trzeba odliczać czas do urlopu ;) Dzisiaj ostro za robotkę chcę sie wziąść , z roweru raczej nici .No i jakos sobota zleci ;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost:) Chomik jeszcze oddycha , ale to już jego ostatnie godziny . Jakie plany masz na dzisiejszy dzień ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niedobrze, szkoda zwierzaka, ale one niestety krótko żyją. :( Jeszcze nie wiem do końca co będę dziś robiła, ale na pewno odwiedzę koleżankę i pójdę na zakupy. A Ty realizujesz swój plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jednak poświecę dzień na sprzątanie . A teraz zmiatam do miasta po zakupy . Smacznego Lost:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Chyba choróbsko mnie bierze :( pół dnia przespałam , teraz boli mnie klatka piersiowa a u mnie to zwiastun zapalenia oskrzeli :( Do tego wnerwił mnie ktoś z mojej niedawnej przeszłości .Ten sam typ co wrocławianin , teraz mi płacze , dlaczego go nie chcę bo on przemyślał i chce ze mną być :O Miał dwie szanse , nie wykorzystał i basta! ;) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×