Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Ja też czasami myślę , że jeszcze bym się zdecydowała na jakieś Maleństwo :) Nie wiem Awe czy dzisiaj będę w dzień , muszę nad matmaąz synkiem posiedzieć no i obiecałam im, że pojedziemy szukać skarbów ;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również witam serdecznie! 🌼 Strasznie mnie dziś boli głowa, ale nie migrenowo, tylko jakoś inaczej. :o Nic to, szykuję się na taniec. Pewnie na zajęciach wszystko mi przejdzie. Wypiłam kawkę, zjem jogurcik naturalny i wybywam z domku. ;) Dzidziuś fajna sprawa. Powiem szczerze, że kilka lat temu miałam ogromne ciśnienie na to żeby zostać mamą, a teraz to minęło i już chyba nigdy nie będę miała takiej potrzeby. Mamo, nie myśl mi tu o chorobach. :) Miłego dnia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost :) Mnie dzisiaj chyba pierwszy dzień od kilku dni nie boli głowa ;) A Ty weź może jednak na wszelki wypadek tabletkę przeciwbólową . Mnie przy intensywnym ruchu zwykle jeszcze bardziej zaczyna boleć , a już na pewno przy tańcu . A mi się tak jakby znowu instynkt macierzyński odezwał ;) Normalnie sama jestem w szoku , bo jeszcze jakis czas temu zupełnie nie myślałam o kolejnym dziecku . Myślę Lost , żo on się jednak co jakis czas odzywa więc pewnie nie raz takie myśli Cię jeszcze dopadną :) Na razie to ja mam chorobe ktora \"leń\" sie nazywa:D Powinnam iść na spacer z psem a nie mam siły się ubrać ;) Udanych tańców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost :) Jakieżto tańce uprawiasz ?;) :) Mamo -to jak znajdziesz czas to zajrzyj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się umalowałam, ,ubrałam , zjadłam śniadanie i piję kawkę .Właśnie obudziły się dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z psem nie muszę wychodzić, bo mam świnkę morską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje jeszcze śpią , ale też powoli już się zbieram . Pies zaczyna wymiękać ;) Jak nie wyjdę zaraz z nią będę miała dodatkową robotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idź z biedakiem -mus to mus :) Dużego masz psa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny chomiczek :( Żal bardzo zwierzątka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie jest duży taki do połowy łydki sięga .Ale głośny jest jak całe stado psów ;) No niestety ,zycie chomiczków jest krótkie .Jeszcze w tamtym tygodniu biegał w tym tygodniu już tylko śpi. Idę Awe :) Milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - to taka zabawa polegająca na szukaniu skrzynek pochowanych w sumie w całej Polsce . Jest taka strona w necie , gdzie znajdują sie lokalizacje skrzynek , podpowiedzi jak je znaleść i można na prawdę świetnie pobawić sie szukając \"skarbu\" .A przy okazji zwiedzić nieznane okolice . Moim chłopcom bardzo ta zabawa sie podoba, przy najbliższej okazji znowu pojedziemy na poszukiwaniu skarbu ;) Może w następny wekend , bo będziemy na wyjeździe wekendowym na Kaszubach . Oby tylko pogoda dopisała , bo jakoś co roku nie mamy do niej szcześcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak po za tym to zaraz pozabijam chłopaków ;) Jestem wykończona , mają nadmiar energii chociaż buszowali po lesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, na pewno nie będzie tak źle. :D Przy okazji, powiedz im, że mają całusy od starej znajomej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie po raz trzeci zmywałam dzisiaj podłogę:O Całe szczęście jutro do pracy odpocznę ;) Lost - nie dam rady ;) zamorduje jednak ;) Złoty ale zaraz jak bedziesz rozrabiał to dostaniesz następnego bana :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co złego uczyniłeś? :P Pewnie za dużo buziaków rozdawałeś moderatorkom i nie tylko? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×