Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

tak powinien koniecznie zrezygnować z party szefa!!!!! i spędzić przecudne chwile ;) z piękna kobieta :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - sado- macho to nie moje klimaty ;) Wolę jednak deikatność, wic nie jesteś w moim typie ;) Awe - a imprezka się udała ?:) Synek zjadł wszystko czy jednak zostawil coś dla kumpli ? ;) Aaaa to śpiewy były ? Brałaś udział w karaoke czy też chłopców trzeba bylo sprowadzać do pionu ? ;) Akri - w każdym bądź razie ma moj telefon, wie jak mnie znaleźć, jest zaproszony, wie, że będę jutro cały dzień w domu i ...wszystko już zależy od Niego. No chyba, że impreza się przeciągnie, tudzież będzie cierpiał ;) Ale wtedy jest telefon i można zadzwonić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - impreza się udała - dzieci nie chciały iść do domu .Synek jakoś się opanował i dla gości też starczyło ,a gardło boli -bo jako animatorka zmuszona byłam zabawiać towarzystwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - a co do faceta i herbaty -czekaj na telefon ,jeśli nie zadzwoni -wykasuj numer ;) i podaj czarną polewkę ;) Czasem trzeba stanowczo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To najważniejsze,że impreza się udała a synek jest zadowolony. Wyobrażam sobie jaka Ty, musisz być wyeksploatowana, zapanować nad takim towarzystwem to nie lada sztuka ;) Ja niedługo idę na dworzec odprowadzić starszego synka na pociąg. On najchetniej już by wyszedł, ale jeszcze musi poczekać z 45 minut .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze Mamo -trochę chłodu czasem pomaga ;) Pozdrów Starszego ode mnie -niech się dobrze bawi:) Zabawianie dzieci to naprawdę ciężka praca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On juz myślami jest w górach, nie idzie sie dzisiaj z nim dogadać ;) Ale dziękuję, pozdrowię :) Cholerka, tylko mi zawsze cieżko wiać chłodem :D Lubię Go po prostu i ciężko mi udawać, że mi nie zależy :) Lecę z pieskiem, już dawno powinnam być po spacerze tzn pies ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem -sama tak mówię , a potem też nie potrafię :) Taka natura .Miłego spaceru więc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i synek pojechał :) Drugi pójdzie pewnie od niedzieli do babci, więc mogę powiedzieć, że ferie właśnie się zaczęły :D Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ciesz się Mamo - takie chwile są piękne! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio :) Jak leci z samego rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Cieszę sie Akri na troszkę odpoczynku, bardzo już tego potrzebuję bo i półrocze było długie i zima daje się we wznaki. Lost - wychodź z ukrycia ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuś ❤️ jedz słonecznik i jajka ma witaminę D jeśli brak słońca ;) Dzwonił ten Pan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że ja w ogóle nie jem jajek ? ;) Jakoś nie pamiętem o nich w swoim jadłospisie :) Nie, nie dzwonił :( Na razie od rana cisza, ale On lubi dłużej pospać no i jest po imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arki
Witajcie ranneptaszki - ja dopiero niedawno wstałam. Ale mi dobrze! Dobrego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu ja uwielbiam jajeczka ;) często robię jajecznice na kiełbasce i cebulce lekko ścięta ;) zaraz chyba sobie zrobię :P ;) teraz pije kawę czarna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Głos wrócił :) Tylko za oknami szaro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajeczniczka - mniam, mniam... Ale złoty z tą kielbaską, wg Twoich teorii, to chyba niezbyt zdrowo, co? U nas też szaro, śnieg nie pada, ale krajobraz zimowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można sobie pozwolić nawet na wódeczkę :P tylko trzeba wiedzieć jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mnie wołał? ;) U mnie nic nowego, strasznie się "rozjadłam" w ostatnich dniach i nie potrafię zwolnić... :( Jeśli ten stan potrwa dłużej, to stanę się potworem, choć i tak praktycznie już nim jestem, ale będę monstrum jeszcze większym objętościowo. :( Życzę wszystkim miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - za tego potwora to dostaniesz wirtualnego karnego klapsa ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×