Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

www.iplex.pl bez tych diabelskich limitów ;) Kiedyś Adać przeskakiwał skoczków o 10 m, teraz cieszmy się z tego, że znowu są szanse na medal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - zgadzam się z Tobą - egoizm, wygodnictwo napewno. Większość wolałaby brać niż dawać, nie biorąc pod uwagę, że i to się znudzi. A jak się znudzi, przyjdzie codzienność - to szuka się od nowa tych "motyli w brzuchu". Tylko - do czego to prowadzi? To droga do nikąd. Trzeba zdać sobie sprawę, że nie da się, przez całe życie, mieć emocji takich, jak na początku związku, że przechodzi się pewne etapy w związku, że trzeba razem dbać, dawać, starać się. No, ale to jest trudne...dlatego chyba prostsze, wydaje się szukanie od nowa, tylko czy z lepszym rezultatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wszystkim z okazji Walentynek, życzę duuuużo miłości ❤️:)Bo bez miłości, uczuć pusto jest w życiu, warto o to "powalczyć" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Mamuś ❤️ dziękuje ale nie obchodzę :o :) oglądałaś wczoraj film? :P ;) Duzo śniegu bardzo , idealne warunki dla dzieci :) można spokojne lepić bałwany :P ;) i jest ciepło nie ma mrozu ;) chyba udały się Twoim synom ferie ;) Ps. ten Pan nie zadzwonił?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziękuję i wszystkim również życzę pięknej, prostej miłości ❤️ ❤️ ❤️ U nas znowu śnieżek pruszy...ale jest dość ciepło ok. O st. Zmykam zaraz na Zacisze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale serduszkowo się zrobiło ;) Akri - znowu zapomniałam o Zaciszu, właśnie koncówka leci :( Złoty - nie nie zadzwonił, ale odzywa sie smsowo. Chociaż jeszcze nie dzisiaj. Chłopcy dopiero zaczęli ferie ale u nas robi sie chlapa. Ale śniegu jest cały czas dużo. Zresztą starszy synek jest teraz na południu Polski . Wczoraj zaczęłam oglądać na tvn k-paxa teraz dokończyłam, go na necie. Fajny film, warto obejrzeć :) Lost - Tobie to przede wszystkim znalezienia tego jedynego :) A Ty Star jak z fajeczkami ? :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do miłosnych życzeń -aby było ciepło i radośnie w waszych sercach 👄 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - K-Pax widziałam kilka razy i zawsze na nim płaczę ;) Spacey jest tam świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Awe :) A ja myślałam, że to tylko ja jestem taki "buczek";) Też mi ukradkiem na K-Paxie kilka łez poleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem główny buczek kraju ;) Płaczę nawet na reklamach -Merci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało filmów oglądam :o :) lubię raczej dramaty sensacyjne, thrillery, Nicolas Cage, Kevin Costner super graja zobacz film red rock west z Cage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty, ja przez lata nie oglądałam filmów, tak sobie wymyśliłam ;) Teraz jednak troszkę chcę ponadrabiać zaległości, żeby nie być zupełną ignorantką w tym temacie. Ludzie rozmawiaja o filamch, a ja nie mam w ogóle o niczym pojęcia ;) Nicolasa też bardzo lubię, najczęściej każdy film z nim jest super. Dzisiaj jednak oglądam same film o miłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądam filmów romantycznych :o :) żeby dołów nie zapłać :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe1 Ja jestem główny buczek kraju Płaczę nawet na reklamach -Merci Kochanie ❤️ :o :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , ZŁoty -to prawda .Taka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - a ja jestem kinomanką.Uwielbiam kino , choć od kilku lat mam na nie mniej czasu ,ale starm się nadrabiać w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuś ❤️ wyobrażam sobie Ciebie :o jak płaczesz oglądając.... :o ;) Ps. a ten Pan to kawaler? daj Mu jakiś znak ;) może myśli ze nie masz szans u Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może, tak dzisiajszy dzień się skończy, załapię dołka. Albo dla odmiany jakis film sprawi, że uzyskam potwierdzenie, że wszystko w życiu jest możliwe ;) Nawet miłość jak grom z jasnego nieba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - gromy się zdarzają :) Tylko trzeba uważać ,bo są niebezpieczne ;) Złoty - ja zbyt kochliwa nie jestem .Za to jak już pokocham - to na zabój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry film mogę zobaczyć :) :) a takich jest mało :o bardziej wole teatr :) super przeżycie :classic_cool: fajna tez jest operetka :) jak śliczne Panie ładnie ubrane bosko śpiewają :P ;) opera nie lubię :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×