Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Zapewne pomarańczka jeszcze nie wyszła z fazy dzieciństwa... Dorosły tego nie napisał. Ciekawe jak Mamiś, mam nadzieję, że zjawi się i napisze. Awe, Ciebie mocno ściskam, trudną macie sytuację, współczuję. :( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) No i co ja mam napisać ? ;) Chciałabym wszystko ;) Ale nie da się tego ogarnąć - jestem po prostu szczęśliwa i tyle:):):) Strasznie długo właśnie na tego Mężczyznę czekałam :) Dziewczyny jak u Was sytuacja powodziowa ? Spokojnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam na chwilkę ale znikam :) Ten weekend zdecydowanie jest realny :) Lost a ja Ci mówie, że warto być tam gdzie jesteś:) Czasami to wszystko wymaga cierpliwości, ale cuda się zdarzają i chyba jestem tego doskonałym przykładem ;) No i Darek na prawdę złożył w firmie gdańskiej Cv i jak najszybciej będzie chciał się tutaj przenieść. Myślę, że nie mamy już żadnych wątpiwości, że chcemy być razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha kobiety to swinie - czekalam na twoj wpis:-) Po prostu zmienilam zdanie:-D a tobie chuj do tego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Laski:-) MAma w poniedzialek zdaj dokladna relacje! Ja sie biore od rana za robote a na 21.30 mam imieniny kumpeli w knajpie i nie wiem jak jutro rano wstane bo znowu mam komunie:-O Ale jechac musze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przyznaje sie ze od czasu do czasu zaczelam znowu popalac ale od poniedzialku znowu koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starr, ciesz się imprezkami. :) Mamo, ja się bardzo cieszę, ale wiesz że wszystkim dookoła się przytrafia, tylko nie mnie. Oczywiście pozostanę tam, ale nie liczę na wiele. Dla mnie jest już po prostu za późno. Miejcie miły dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starrr, mnie też ciągnie do papierosów, co prawda nie ugięłam się, ale czasami brak mi tych chwil relaksu z papierosem. Postarajmy się obie być silne. Powiedz mi, Starr, gdzie się wybierasz na urlop, bo chyba na Pomorze, tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! Lost -u nas już całkiem nieźle i dziś świeci słońce :) Ale dzięki za troskę :) Mamo -"chwilo trwaj , jesteś piękna " :) Dziewczyny - dużo miłości , radości , adorowania Wam ( i sobie ;) ) życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Lost nie jade do Sopotu, bo nie lubimy sie z pewna osoba a Ona tez tam bedzie:-O Kolezanka nie ma kasy, kuzynka oszczedza bo kupuje mieszkanie i masakra. Sama raczej z dzieckiem nie pojade. Nie wiem co zrobie ale nie mam z kim bardzo jechac. Bedziemy silne ale ja dopiero od poniedzialku:-) Kurcze nie wiem w co mam sie dzis ubrac na ta impreze:-) Na pewno szpilki i dzinsy ale nie wiem jaka bluzke i co na to:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe u nas slonce drugi dzien niezle grzeje, chodze po podworku w krotkich spodniach i kusej bluzce ale nie wiem czy dobrze, bo wczoraj pierwszy raz poszlam do solarium na 5 min i mam czerwony tylek:-O i jeszcze w paru miejscach:-) Nie wiem czemu bo ja raczej na brazowo sie opalam. Nie jestem typem bladosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starr, może lampy były nowe i dlatego. Ja tez będę sama na urlopie, ale tym się nie przejmuję, bo przywykłam do samotności, wiem, że to się nie zmieni. Jeśli zdecydujesz się jednak przyjechać w okolice, w które ja się wybieram to zawsze mogę Ci zaproponować moje towarzystwo. :P Awe, Ciebie jak zwykle optymizm nie opuszcza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost , Star - przesułam 👄 i 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe 👄 Słonce sie powoli konczy i lekko pokropuje ale juz jestem w domu. Lost a kiedy Ty jedziesz i gdzie? Bo ja nie mam na razie planow a chyba mi jest obojetny termin:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wczoraj zmienili na nowe lampy:-O A ja rzadko chodze, bo sie nasluchalam i sie troche boje:-) Podobno gorsze od fajek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starrr, na ja Pomorze, dokładnego terminu co do dnia jeszcze nie znam, ale w drugiej połowie lipca. Szczegółów nie chcę tutaj pisać. Mam nadzieję, że uda się nam zgadać jakoś mailowo. Nie mam teraz czasu, założyłabym na moment taki adres mailowy, który mogłabym tu podać, ale to może jutro, bo teraz się spieszę. Miłego popołudnia. 🌼 Awe 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok:-) Ja dzis i jutro imprezka, to mamy czas:-D Szkoda ze dzien po dniu, bo bede zdychac:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamo zakochałaś
się w Darku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto, cicho. :) Dziewczyny, miejcie udany dzień. Starrr, kliknij w mojego nicka, na chwilę dodam adres mailowy do pogadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Tobie też miłego , Lost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - dzięki :) Dobrze :) Mam gości , którym muszę zaraz zrobić śniadanie , ale na obiad do teściowej z okazji Dnia Matki :) A co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Mama dziś udziela się gdzie indziej :)))) U nas niestety woda zalała jedno duże osiedle, służby i ludzie walczą w różnych miejscach o utrzymanie wałów. Moje na szczęście osiedle jest bezpieczne, jednyny odczuwalny brak, jaki mieliśmy to wczoraj przez kilka godzin brak wody, ale wieczorem już była, więc ja nie mogę narzekać. współczuję tylko tym, którzy niestety ucierpieli :(((( Dobrego dnia wszystkim :))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Akri :( Mam nadzieję,że niedługo wszystko wróci do normy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także mam nadzieję, że wszystko się ułoży i zagrożenie szybko minie. To naprawdę okropne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie dziewczyny - u mnie wszystko ok. Współczuję tylko tym, którzy niestety zostali poszkodowani :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Bajki w życiu się zdarzają :) Ja wiem, że może za szybko na takie słowa, ale to co przeżyłam w ten wekend był czymś najpiękniejszym w życiu :) I wiem, że będzie to trwało - mam nadzieję do końca. Darek już poznał moją rodzinę i nikt nie miał najmniejszych wątpliwości, że trafiłam na prawdziwy Skarb. Teraz jednak bardzo dużo zależy od nas, przede wszystkim liczymy, że Darek znajdzie jak najszybciej pracę i wynajamie mieszkanie w moim mieście . Jesteśmy pewni tej decyzji :) Jutro będzie ciężko - rozstanie i dwa tygodnie tęsknienia. Liczyliśmy się z tym, ale to nie bedzie łatwe :( Awe - goście dali sie we wznaki? ;) Akri - cieszę się,że u Ciebie ok. Staram sie na bieżaco śledzić stytuację powodziową, po prostu tragedia... To chyba wygląda tak samo jak 1997 r :( Lost - aż tak cicho nie jest ;) Cieszę się, że utrzymujecie topik w dobrej kondycji ;) Mam nadzieję, że Ty też kiedyś napiszesz tutaj "jestem szczęśliwa na maksa" :) Ja już jestem :) to bardzo nieoczekiwanie przyszło. Już mnie nawet nie przeraża to 500 km, bo wiem,że Darek zrobi wszystko, żebyśmy mogli razem być. I to jak najszybciej :) Naprawdę bym chciała, żebyś i Ty takiego mężczyznę spotkała ...:)Nie zniechęcaj sie :) Miłego wieczoru :) Zmykam do swojego Szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingooooooooooooooo
sama_mama_73 = szczęśliwa*mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×