Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Gość ponury złomiasz
wow niezle, niezle Ciekawe kiedy poznasz cala prawde o tym Panu?:) Stawiam na max. 3 mies. Ktos sie zalozy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamie się raczej uda
tak myślę tylko ze to będzie zgubna miłość.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponury złomiasz ten
Pan na dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Laski:-D Lost dopiero niedawno wrocilam i jutro napisze na maila do Ciebie, bo troche mi sie literki placza:-) Mamus nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze Ci sie udalo:-D Nawet troche Ci zazdroszcze (ale malo zeby bron Boze nie zapeszyc:-) ) Wczoraj mnie zalalo:-( i jeszcze dzis bede wylewac wode z piwnicy:-( ale i tak wychodzi z gruntu i parkiet brzydko mowiac chuj strzelil:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczki zazdrosne cipy??? ze wam sie nie udalo chlopa zlapac? Czy moze oblesni Panowie - ze zaden pasztet na was nie chce spojrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostaniesz 6 tys. od tuska
starrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczki, zazdrość Was dopadła? Starr, ok, ale zapisz sobie ten adres, bo chciałabym go usunąć z nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, bardzo się cieszę - miło czytać takie wiadomości :)))))) Nie jest tak źle jak w 1997 roku, nie mniej jednak szkoda, że znowu musieli ludzie ucierpieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponury złomiasz
Ten optymizm Mamy...stawiam jednak, ze bzykanko juz bylo:) I nie zaprzeczaj, bo w tym wieku wszyscy chyba zdaja sobie sprawe jak wazna to jest sfera zycia i jak czesto z tego powodu dochodzi do nieporozumien ktore najczesciej koncza sie rozstaniem Te wasze deklaracje mowia wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponury złomiasz
naprawde nie zycze Mamie zle ale z radoscia radzilbym poczekac 2,3 dni. Na razie facet gra, to co mysli naprawde kaze sie jak wroci do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZŁOMiarz a nawet jak bylo, to co Ci do tego? Bzykanko to zajebista sprawa:-D Nie masz z kim i zal Ci dupe sciska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym, w tym wieku nie ma juz wytykania palcami ze ta dala dupy albo nie dala:-) Chyba ze wsrod niedorosnietych dzieci. I oczywiscie nie chodzi mi o to, ze kazdy ma sie bzykac z kazdym, ale mysle ze wiadomo o co chodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponury złomiasz
Masz racje ale chodzi o zasady Kazdy facet dazy do tego aby jak najszybciej przeleciec panienke a kiedy cel juz osiagnie to wtedy zaczyna myslec i analizowac "skoro mnie tak szybko z nia poszlo to nigdy nie bede mial pewnosci ze nie zrobi tego samego z pierwszym lepszym facetem z ulicy ktory wpadnei jej w oko" Pol biedy kiedy obie strony nie skladaja zadnych deklaracji i ukad jest jasny, w tym przypadku ( jesli rzeczywiscie to zrobili) zbyt pochopna decyzja i emocje moga przyniesc oplakany skutek Faceci nie szanuja latwych panienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za facet co leci na kazda dupe? To sie czuje przeciez! Jak jest na poczatku chemia to bedzie i pozniej. Dorosli ludzie z gory okreslaja sobie zasady i jak nie ma chemii nie ma lozka przeciez. A przewaznie w tym wieku od tego sie zaczyna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym Darek zlozyl cv do firmy w Gdansku. Gorzej byloby gdyby zlozyl a po lozku okazaloby sie ze klapa:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponury złomiasz
Wybacz, ale nic nie zrozumialas Chemia chemia a zycie zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta nie ma co gdybac, bo jak jest to tylko Mama i On wiedza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama jest dorosla i wie co robi a glupot na pewno nie:-) Juz tyle czasu pisze ten topic ze widac jaka jest:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponury złomiasz
hehe, CV....:) Z tego co doczytalem, to on je zlozyl jeszcze przed spotkaniem:) Czy to nie jest mało powazne ze ktos zdawoaloby sie powazny, dorosły decyduje sie na taki krok dla osoby ktorej ( powiedzmy sobie szczerze) tak naprawde nie zna! Przeciez wtedy nie mogl wiedziec jak im bedzie w lozku a chyba i on jako rozwodnik zdaje sobie sprawe z faktu jak to jest wazne Z tym CV to byl jeden z wielu forteli jaki koleś uzyl aby Mame zbajerowac, co do tego nie mam najmniejszych wątpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam dokladnie ale ze Darek rozwodnik, to nie doczytalam. Gdzies Ty to wynalazl? Ja wiem ze wszyscy faceci robia laski w chuja ale moze to jest wyjatek! Nie odbieraj Mamie nadziei please:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za dyskusje? :o Starrr, widziałam, że do mnie napisałaś, odpiszę jak znajdę chwilkę. Miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Co ja widzę ? Jasnowidz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Złomiarz na prawdę dziękuję Ci za troskę ;) Ale duża ze mnie dziewczynka i wiem co robię :) Nie zamierzamy tracić czasu, nie widzę powodu, żeby z czymkolwiek czekać :P Jest pięknie i w tym momencie to jest najważniejsze i już teraz jesteśmy oboje przekonani, że jesteśmy swoimi połówkami. Nie mam też powodu, żeby Darkowi nie wierzyć, na każdym kroku przez ten wekend pokazywał mi, że jest tym facetem, którego poznawałam za pomocą mailii, rozmów telefonicznym . Moje dziecko zaczęło od razu mówić do Darka "tato" . To jest niesamowity facet i pewnie cieżko Ci w to uwierzyć, ale są też faceci dla ktorych "bzykanko" nazywa się kochaniem sie ze sobą. Ale nie wiem czy Ty dostrzegasz tą różnicę ?;) Nie wiem dlaczego tu zaglądasz... wiesz to jest miejsce w którym wierzy się w miłość i ja i Darek w to wierzymy. Niby piszesz ,ze dobrze mi życzysz- ale ja tego nie widzę. A Wam Dziewczyny dziękuję,że wierzycie w to wszytko i trzymacie kciuki za Nas. Nie będzie łatwo, ale z takim facetem jak Darek nie boję się niczego. Jak na razie wyjechał stąd z plikiem gazet, żeby wertować ogłoszenia o pracę . Ma to jdno CV złozone do Gdańska, ale jednak lepiej by było,żeby szukał gdzieś troszkę bliżej. A tak w ogole to jestem bardzo szczęśliwa - tyle, że moje Słonko jest teraz w drodze do Wawki i jest mi z tego powodu smutno :( Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) Znowu bredzilam po pijaku:-O Nie poszlam jeszcze do pracy, bo wylewam wiadrami wode a jej nie ubywa:-( Chyba do jutra bede wylewac a ona i tak przybywa:-( Ale to i tak jest nic w porownaniu z prawdziwa powodzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaaa4433
Moje dziecko zaczęło od razu mówić do Darka "tato"? kobieto piszesz jakbys miala 18lat. ciekawe czy facet wroci hehe:)chodziaz zycze ci wszystkiego naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×