Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1cal

PO CZYM SZYBKO ROSNĄ WŁOSY?? KTO ZAPUSZCZA-WCHODŹCIE CZ.2

Polecane posty

kiedys mylam wlosy zimna woda i nie byly zle:) tzn nie byla to woda lodowata tylko taka w sam raz, bardziej zimna niz ciepla;D teraz do tego wracam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myc chyba raczej trzeba ciepla zeby łuski sie otworzyly na skladniki odzywcze zawarte w szamponie i odzywce tak mysle przynajmniej a splukiwac sie powinno chlodna zeby ja zamknac, tak samo zreszta z myciem twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzywka1232
Wiecie co... Ja czytam od bardzo dawna ten watek jadlam skrzypovite i te inne rzeczy zrobilam sobie od lutego do marca przerwe a teraz od okolo 2 tygodni wychodze czesciej na dowr bo jest ladna pogoda i jest cieplo.I Zauwazylam ze moje wlosy teraz zaczely rosnac szybko naprawde w te 2 tygodnie widac roznice wydaje mi sie ze to slonce swieze powietrze dzialaja na to wszystko;) A dla wszystkich innych cierpliwosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do szamponu to ja używam gliss kur 1/3 intensywnej odżywki do rozdwajających się włosów i do dupy, teraz zamówiłam zeztaw nabłyszczający z AVON-u :) A stosowała może któraś z Was szampon RADICAL ?:D Co do jedwabiu to kupiłam i nie używam. aFROMANKO :A cóż to profesjonalny krem do loków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wlasnie elseve z mleczkiem królewkim, testuje ta serie ale ogolnie uzywam tej marki:) mysle ze one sa najlepsze do moich suchych wlosow z glisskura bardzo lubie odzywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afromanka
Krem modelujący do loków firmy Artego ;] Dziś już nim zrobiłam i powiem Wam szczerze, że jest się czym zachwycać :D Ale popełniłam pewien błąd przy suszeniu dyfuzorem, jednak już wiem jak go naprawić...Następnym razem to dopiero będę miała loczki :D:D:D ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 069
a ja mam takie dziwne pytanko:D jak to możliwe ze z tyłu głowy zawsze włosy rosną szybciej?:P ja np z tyłu mam już 2 cm odrostu a z przodu niecałe 1cm:P koleżanka mówi ze to przez to ze te z przodu są bardziej narażone na "czynniki zewnęczne" i przez to wolniej rosną, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tylko jedyne lekarstwo na świecie na wypadanie i zagęszczanie włosów sprawdzona od lat.Urynologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polega na wcieraniu własnego moczu w skórę głowy.Jak dobrze pamiętam to mocz musi być z rana.Mój wuj miał łysienie plackowate,odkąd wciera problem znikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.mnh
urynoterapia działa! tylko dla niektórych może być to obrzydliwe. Był o tym wątek,poczytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No o to jest obrzydliwe choć nie wiem czy skuteczne ale wole się nawet chyba nie przekonywać a jak śmierdzi pewnie bee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja wcieram PLACENTE która jest maską z łożyska blee, są teżą z szpiku końskiego więc mogę wcierac nawet mocz (byleby swój :D) jeżeli to faktycznie cos pomaga choc za bardzo w to nie wierzę bo w końcu w moczu znajdują się elementy których organizm się pozbywa a więc chyba niepotrzebne no ale nie znam sie na tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
mi już, aż tak nie zależy na długości, bo wiem, że nie da się tegi przyspieszyć :( poprostu trzeba utrzymywać włosy w dobrym stanie, wystarczy, że będą zdrowe i nic im więcej ie trzeba, a rosnąć zawsze będą i tak na swój sposób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
wypadają wam na wiosnę włosy ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK! robilam maseczke z zoltka i mi pelno zaczelo wypadac przy zmoczeniu wlosow..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
mi też właśnie po tej maseczce więcje, ale ogólnie na wiosne chyba się lenie.. a tą maseczke zaczne znowu używać jak mi już przestaną tak bardzo wypadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI też wypadają : ( Coś to forum ucichło ...ale kto by siedział w domku w taką boską pogodę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillllo
mocz to głownie azot i siarka, a włosy są zbudowane z białek, w których skład wchodzą aminokwasy w których występują pierwiastki azotu i siarki. Ale mimo wszystko, to lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
z innego forum : ''godzine przed myciem smaruję głowę uryną (najlepiej starą, zapach jest straszny, brrrr), nakładam worek foliowy i ręcznik żeby było ciepło, po godz lub 1,5 godz myję głowę, włosy jak są mokre mają jeszcze lekki zapach uryny ale jak sa suche to juz zupełnie nie. Uryne stosuje od sierpnie z efektów to to ,że włosy sa błyszczące i szybko rosną ( miałam matowe włosy i bardzo wolno rosły), wolniej sie przetłuszczają. Poza tym uryna wpływa na porost włosów, miałam zakola teraz już nie mam. Myslałam że uryna wpłynie na zahamowanie wypadania włosów, mi nie pomogła, jest za słaba, choć wielu osobom pomogła. Uryna bogata jest w hormony, wiele składników odzywczych które z łatwością przenikają do mieszków włosowych. Składniki są już w gotowej postaci bo syntetyczne witaminy organizm musi przerobić. Myslę że to że nie mam swędzenia po alpicorcie to również zasługa uryny mającej właściwości lecznicze. Kiedyś stosowałam świeża urynę, efekty są podobne ale dłużej to trwa, ale juz przekonałam sie do starej w której czuć amoniak. Podobno amoniak ma właściwości żrące, co wpływ pozytywnie na cebulki i szybciej i aktywniej je odżywiaja . Dlatego mam nadzie, ze alpicort, loxon i uryna razem wziete mi pomogą. Wypadanie włosó już zahamowałam, teraz czekam na odrost. Cały czas widze antenki nowych włosów ale zeby odczuć zgęstnienie włosó to musze pewnie poczekać ok roku. '' sorki, że dalej ciągne ten temat, ale jetem strasznie ciekawa czy to rawda, że szybcieej rosną, chciarz to takie fuuuuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edunia: uzywam szamponu RADICAL. mgiełki i odżywki bez spłukiwania też Radical ale nie widze efektów poza tym że włosy się mniej przetłuszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi chyba od tego olejku rycynowego wypadają trochę , bo nigdy nie wypadały tak w sumie ...To prawda ze jak się go stosuje przy skórze głowy to pobudza nowe włosy a stare niektore wypadają ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afromanka
Tak Eduniu ;] Takie samo działanie ma Wax o którym wspominałam wcześniej :)) Nie przejmuj się więc tylko stosuj dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dzisiaj kupiłam podobno jakies cudo do włosów , mianowice olej z korzenia łopianu z ziołami pani w zielarskim bardzo zachwalała więc zaopatrzyłam się w niego choć przyznam, że tani nie był. Kosztował 31.80 zeta.... Kupiłam jeszcze szampon Pharmaceris H- KERATINEUM. Wypróbuję jutro chyba wieczorkiem. Hm... co ja tu mogę jeszcze napisać hm... Przyznam się, że świra na punkcie włosów mam już od dawna... Pani w zielarskim ma mnie już dość, bo mogę godzinami stać i czytać ulotki wszystkich szamponów, masek i odżywek :-P . Poza tym powiem Wam, że BIOTYNA bardzo dobrze wzmacnia włosy. Tyle, że trzeba pamiętać, że ona wzmacnia włosy na całym ciele nie tylko na głowie... ostatnio używam też maski LATTE z kallosa i dość ładdnie nawilża. Co do szamponu z radicala swojego czasu używałam go non stop przez cały rok.. super szampon tylko teraz testuję nowe. W każdym bądz razie życzę wytrwałości w zapuszczaniu no i oczywiście zdrowych, wesołych, pogodnych świąt Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie zakupiłam ten słynny WAX - zapłaciłam 18,40 a jako gratis dostalam jedwab do wlosow oraz czepek wiec nie jest zle :D tylko nie wiedzialam jaki kolor wybrac bo pisalyscie ze moze przyciemnic/rozjasnic i zdecydowalam sie na ten do wlosow przesuszonych i zniszczonych, byl jeszcze do blondu, brazu i do przetluszczajacych sie wlosow. w swieta sobie przetestuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missblliss
wax jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natomiast nic nie jest napisane na opakowaniu ze wplywa na szybkosc wzrostu wlosow, jedynie ze poprawia ich stan no ale dobre i to jezeli bedzie dzialal :) mam natomiast pytanie - bo jest napisane zeby wsmarowac go w wlosy oraz w skore glowy - czy nie powoduje lupiezu bo ja mam taka podatna glowe i jak sobie odzywke za blisko glowy naloze to mam lupiez:/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×