Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1cal

PO CZYM SZYBKO ROSNĄ WŁOSY?? KTO ZAPUSZCZA-WCHODŹCIE CZ.2

Polecane posty

Gość missblliss
sa też naturalne farby, ale drogie raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej nie mam mocno zniszczonych włosów,są ślniące i spręzyste dbam o nie. Moja mama mówi,że aż za bardzo dlatego nie chcą rosnąć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
witam wszystkich :) na szybszy porost włosów polecam wcieranie w skóre głowy Seboradinu Niger czarna rzepa (lub Capitavitu albo Pokrzepolu) polecam wyczaić w aptece lub sklepie z dodatkowa nakładką do rozpylania... wciera się po umyciu włosów, zaw. wyciągi roślinne wzmacniające włosy i dodatkowo robi się masaż głowy, co też pobudza wzrost włosa (tak z 2x w tyg.) codziennie to raczej nie , zeby nie wysuszyć skóry głowy albo przed umyciem włosów można zrobić maseczkę: olej rycynowy+vit.C w kroplach np. Juwit + wyciąg z pokrzywy+ wyciąg z brzozy (do kupienia w aptekach) albo wodę brzozową (do kupienia w kioskach np. ;) )+ vit.A+E + olej kokosowy+ olejki rozmarynowy,tymiankowy,cedrowy,lawendowy +olej jojoba i z nią chodzić w cieple z 2h, potem umyć dokładnie szamponem, raczej już bez odżywki mi po Capivicie piękne włosy zaczęły rosnąć i miałam małe antenki na łepetynie :P ale wiadomo, to sprawa indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
aha, można dodać do tej mixtury jeszcze ampułki Biostyminy i nafte kosmetyczną z vit. Wax f-my L'biotica jest kilka rodzajów, mi spodował się ten do włosów blond, niezły jest też ten do włosów skłonnych do wypadania, ten używamy po umyciu szamponem, chodzimy z tym w cieple :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt : henna Wax do blond włosów jest rewelka,sama używam a maseczki z oleju rycynowego plus cytryna plus wit.E też pomagają mimo wszystko przy każdym myciu ściągam trochę włosów ze szczotki ale rosną dość szybko...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afromanka
Ja właśnie używam Wax :D Ten do ciemnych ;] Włoski po umyciu jak nie moje :)) Takie mięciutkie i cudowne :) Dodatkowo biorę Skrzyp z witaminami, a od dermatolog dostałam taką miksturkę robione w aptece do wcierania w skórę głowy :) Niby mam smarować codziennie, ale ja pomyślałam, ze będę smarować co dwa dni i z rana myć głowę (myję właśnie co dwa dni), żeby nie wysuszyć skóry, no i też nie będę myć kudłów codziennie...w końcu mam kręcone ;] Oby szybko mi rosły te włosiska...chciałabym mieć burzę pięknych długich loków...ech...swoja drogą-co Wy dajecie na te swoje loki po umyciu żeby się ładnie kręciły? Suszycie je, czy pozwalacie naturalnie wyschnąć? ;) (przepraszam za małe zboczenie z tematu ;]) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaramyszabyc
pomozcie prosze odzyskac myszowaty kolor wlosow, taki typowy polski szary, bury z pasemkami od slonca. Mialam rozjasnione wlosy, potraktowalam je juz roznymi odcieniami popielatego blondu, ciemnym blondem i nadal nie moge uzyskac tego, co chce, w rezultacie mam jakis blond z rudymi refleksami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiiiiiwiiiiiii
kurde ale ja nie chce miec zadnych stojących antenek 😡 nienawidze tego :O i tak juz mam takie anteny od picia pokrzywy :O ja chce zeby mi szybciej wlosy rosly a nie paskudne odrosty jakies :O ehhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
ja używałam Waxu, jak miałam zniszczone włosy. Teraz są piękne i lśniące, więc używam odżywki do spłukiwania i bez spłukiwania i zaczęłam olejkiem rycynowym same końcówki.. olejek rycynowy to cuuuudo :D;D:D:D:D mówie wam. a jeszcze do błyszczenia pomogła mi maseczka z nafty kosmetycznej, żółtka, cytryny i olejku rycynowego. O. rycynowy używam teraz do rzęs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dziewczyny mam bardzo zniszczone wlosy od prostownicy i chce ją odstawic ale bez niej wygladam jak nie-wygląd:D (ani to kręcone, ani falowane, tylko pocieniowane końcówki wystają poza orbite) . za 2 tygodnie ide do fryzjera...znacie jakies sposoby na ujarzmienie włosów bym nie musiala dalej ich meczyc prostownica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olejek rycynowy na mokre umyte wlosy czy jak go nakladac??? bo wlasnie zrobilam sobie mix z żółtkiem i nie wiem czy na mokre czy suche nakladac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlecykowaa: Ja dopiero zaczełam dawać olejek rycynowy na rzęski ,mają mi pociemnieć .Uważam , że tusz mi się juz tak nie rozmazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+ dodatkowo słyszałam , że odżywia a więc już tydzień nakładam ...A na włosy to jak to się robi i czy dodaje się do tego naftę kosmetyczną , żoltko itp ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviennnnna
weź nawet nie pytaj......... ja mam do brody :O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już miałam długie nawet , aż tu nagle KLAP! : ( Musiałam podciąć .Obecnie kręcone są do polowy łopatek ,jak są proste to trochę dłuższe ..Jak już pisałam ciągle się rozdwajają i już nie wiem .Nie chcę znów iść do fryzjera .Może podciąć je sama ?Tzn mama mi niech podetnie .? Tylko znów się pojawia problem :( .Czy się nie będą rozdwajać i jak podciąć cieńowane włosy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do połowy łopatek:( i trzeba podciąć rozdwojone końcówki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem:/ slyszalam ze nie powinno sie samemu obcinac(praktoykowalam) zwyklymi nożyczkami bo mogą strzępić końcówki... wiec w gre wchodza chyba tylko ostre fryzjerskie ciach ciachy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka ma takie ostre to może pozycze od niej ...a jaką chcesz mieć długośc ?JUż mam dosyć tych kłaków a może ja potrzebuje jakiś witamin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj jak najdłuższe:) za łopatki by mnie usatysfakcjonowały:) :D rok temu mialam takie ladne wlosy ale zniszczylam sobie przez cieniowanie żyletką i robienie blond pasemek i teraz narzekam..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa a ja nic nie robiłam ..tzn z natury mam siankowate i prostowałam na wakacje włosy prostownica mojej kolezanki za 40 złotych heh...a potem od czasu do czasu naprawdę rzadko gdy kupiła ,,lepszą '' za 60 zł heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jakas prostownice z regulacją, turmaliną i jonizacją ale i tak mi G daje...:P prostuje 2 lata:( chce przestac ale jak nie wyprostuje to mam żal na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ...a codziennie prostujesz ?i ile kosztowała i jaka firma ? Moja inna kolezanka kupiła niby z jonizacją za 89 zł i też do D*** A ja i tak zamieżam prostownice kupić i prostować raz na 2 tyg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gama za 350zł prostowałam codziennie bo poprostu mam takie wlosy ze nie da sie z nimi do ludzi wyjsc...ale wymysle cos by nie prostowac i koniec z tym!:) chce miec ladne wlosy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
ten olejek rycynowy i odżywki z żółtkiem to na mokre włosy i potem trzeba to umyć szamponem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff to dobrze zrobilam tym olejkiem;) mnie wlosy zniszczylo 2letnie prostowanie codziennie, koloryzacje, raz byly pasemka blond... i to moje kombinowanie z wlosami eh;/ ale nic trzeba sie za nie wziac i przestac narzekac:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aedcxzdgh xxx
JEzu ...:O prostownica za 50 zl a potem narzekacie:D wogole proste druty sa brzydkie, przestancie prostowac i bedzie ok pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×