Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1cal

PO CZYM SZYBKO ROSNĄ WŁOSY?? KTO ZAPUSZCZA-WCHODŹCIE CZ.2

Polecane posty

Gość Afromanka
Nie mówcie o ścinaniu włosów :( Ja to dopiero wykazałam się głupotą-radzę przeczytać i nie popełniać mojego błędu... Miałam piękne kręcone włosy za łopatki (wyprostowane były prawie do pasa). Jednak dosyć pokaźny kawałek od dołu nie chciały się kręcić...z ciężaru się prostowały-koleżanki mi już wcześniej mówiły żebym ścięła, bo się beznadziejnie z tyłu układają... No i w końcu jedna moja znajoma pewnego dnia przyszła w takich boskich lokach, że masakra! Jak murzynka! (wcześniej takich nie miała-była u fryzjera) Więc ja za fraki moją mamę żeby mnie cięła-mama nie chciała aż tyle, ale ja powiedziałam-przed ramiona (;/). Obcięła i na początku fajnie się układały...ale potem to masakra! Nie wiedziałam co mam z nimi robić ;/ W końcu skitowałam tą moją koleżankę-"murzynkę" żeby mi powiedziała, gdzie się ścinała...że niby dla kumpeli ;/ Poszłam tam i wyprowadzili mi te włosy, ale było ciężko...:( Teraz tak strasznie chcę odzyskać tą długość włosów, co miałam i dowiedzieć się czym najlepiej układać loki, żeby były boskie...dlatego Was tak męczę (a w szczególności Edunię ;P). Jeszcze wspomnę tak na marginesie, że zanim wybrałam się do fryzjera, którego poleciła mi ta moja koleżanka, to zajrzałam do Loreala i poprosiłam o radę...dostałam tam zjebki-babka powiedziała, że wyglądam strasznie-jak gruba stara baba i że nic z tymi włosami nie da się zrobić, dopóki nie zapuszczę :( Nawet nie wiecie jak się wtedy podłamałam ;/ Na szczęście trafiłam do tamtej fryzjerki i teraz...nie zapeszając...jest coraz lepiej ;] Ale cały czas szukam odpowiedniej stylizacji ;] Ale się rozpisałam...mam nadzieję, że tak bardzo nie przynudzałam ;P Po prostu daję Wam radę- nie słuchajcie "życzliwych" koleżanek ;/ Jak wszyscy się zachwycali moimi włosami i po nich poznawano mnie z daleka-to już myślałam, że to nigdy nie powróci :( ale już jest lepiej...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandrusSka
Pozdrawiam Wszystkie zapuszczaczki włosów.Od dzisiaj zdecydowałam ze tez zapuszczam włosy do pasa ,włosy mam do łopatek.Moje włosy są suche.Podajacie mi przepis na maseczke ze żółtka itp. I ile ją terzeba ja trzyma na włosach. Prosze o jak na szybszą odpowiedź. Pozdrawiam SandruSska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afromanka wiem co przeżywasz.. Też moja czarna czupryna była elementem charakterystycznym, rozpoznawalnym z daleka. Wpadłam na genialny pomysł (oczywiście za namową koleżanki), że zrobię sobie pasemka. No i zrobiłam.. Masakra.Loki nie chciały się kręcić od nasady.. wyglądałam okropnie, jak ze średniowiecza. Nigdy nie miałam z nimi problemu do tamtego momentu.. Obciełam je. Teraz jest dramat. Włosów mam połowę mniej i kręcą się ale dalej wyglądam jak zmokły kurczak a nawet gorzej. Pragnę mieć długie włosy a oprócz tego gęste, tak więc dołączam się do Was dziewczyny jeśli mogę ... ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo zniszczone koncowki i suche takie;/ SandrusSka: maseczke ja robie z dwóch żółtek + olejek rycynowy;D (ja wlalam go sporo xD) i trzymam z 30minut na mokrych wlosach;) potem umyc glowe szamponem;) ja po tym jeszcze nałożyłam sobie waxa;P 2 dzień bez prostownicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afromanka
Aleksandraja- no to jesteśmy 2 durnoty, które zaprzepaściły swoje piękne loki ;P Na szczęście włosy to nie palec i odrosną ;] (tak mi powiedziała ta fryzjerka do której trafiłam i która wyprowadziła mi moje kudły ;]) Co do maseczki z żółtek: Ja daję jedno albo 2 żółtka, do tego łyżka olejku rycynowego, łyżka oliwy z oliwek, trochę odżywki do włosów, którą dodajecie po każdym umyciu i piwo ;] Tego piwa tak, żeby cała maseczka nie była zbyt rzadka...ale z piwem to najlepiej 2 żółtka dawać ;) Trzymam godzinę pod workiem i ręcznikiem-spłukuję to a potem nakładam jeszcze Wax :) I tak robię tylko raz w tygodniu-dzień mega pielęgnacji dla moich kudłów :P P.S. A wiecie jak najlepiej spłukać maskę z jajka? ;] Po prostu jak ściągniecie ten worek i resztę to nie moczcie włosów wodą (tylko ręce ewentualnie) tylko od razu dajcie szampon...on się połączy razem z maską bez przeszkadzania wody i potem wszyściutko spłukuje się bosko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia069
Afromanka >> bo to jesteśmy już 3 durnoty:P ja też przez swoją głupote straciłam piękne włosy... teraz mnie ludzie na ulicy zaczepiają z tkstami w stylu :" rany boskie coś ty z włosami zrobiła takie piękne miałaś i geste a teraz wyglądasz.. OKROPNIE" heh no nieźle jest ciągle coś takiego usłyszeć szczególnie jak sie myśli o włoskach 24 h na dobe:P noo ale w końcu dla mnie ważniejsza jest kondycja włosów niż długość i dlatego ściełam te zniszczone;/ P.S dziewczynki jakich odżywek masek do zniszczonych włosów stosujecie?? oprócz waxa, olejku rycynowego+ żółtko i takie tam:D Chodzi mi o takie już "gotowe" bo teraz wpadłam w szał kupowania kosmetyków do włosów:D chyba jakieś nowe "uzależnienie:P"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jakas odzywke BACO Karal czy jakos tak, od fryzjera..;P do pielegnacji farbowanych wlosow;) jeszcze mam jakieś Osmo od fryzjera "rekonstruktor" i do puszystych wlosow;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
ja mam z Nivei bez spłukiwania taką zieloną, a do spłukiwania różne do zniszczonych włosów. A polecić mogę odżywke bez spłukiwania z glis kura, taka różowa ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba mam obsesje lekką na punkcie włosów ,nie raz to już przyjaciółki przepraszam , ze tyle o włosach gadam :) Stosowała może któraś z was naftę kosmetyczną ?Jak tak to z czym się ją łączy i do jakiego to rodzaju włosów ,bo slyszałam , że nie do każdego się nadaje a ja mam cienkie ,delikatne ,suche,rozdwajające się Do afromanka : A napisz czego już próbowałaś z włosami ?:p Moje od dołu tez się nie kręciły P.S :Używacie może jedwabiu ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytałam tu coś : 4. Długie włosy. Prawda jest taka, że niektóre kobiety powinny o nich zapomnieć – twierdzi fryzjer Maciek Towarek. Przede wszystkim nie warto upierać się przy wieloletnim zapuszczaniu, jeśli masz bardzo cienkie i delikatne włosy – efekt zawsze będzie niesatysfakcjonujący. Inaczej rzecz ma się z lokami – długie wyglądają dobrze. Ale zapuszczając je, pamiętaj o regularnym cieniowaniu, aby nadać fryzurze lekkość i konkretną formę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
ja nafte kosmetyczną używam razem z olejkiem rycynowym, cytryną i żółtkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
hm. ja mam włosy grube dosyć, ale nie loki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywiam jedwabiu ale nie biosilku(dobry byl;) teraz mam juz dluugo jakiś silker..w sumie nie jest zly ale na moje wlosy nic nie daje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie gotowych odżywek to ja używam jeszcze z łożysk PLACENTA sie nazywa i kupuje sie to w sklepie fryzjerskim w takim litrowym słoju (są też mniejsze) , włosy są gładsze ale trzeba ją długo trzymac na wlosach - ok 20-30 minut wiec niezbyt czesto moge sobie na to pozwolic bo zwykle myje i susze wlosy w biegu... pozatym samo to ze jest to z łożysk mnie jakos tak zniecheca :D aczkolwiek znajoma stosowala regularnie i byla bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afromanka
Eduniu-czego to ja nie próbowałam jak były długie ;] Teraz jest inaczej, bo...Iwonka odkryła Amerykę dziś ;P Otóż zaczynam włosy podsuszać na dyfuzorze ;] Nie pchać je w suszarkę jak są ostro mokre, tylko gdzieś tak 1-1,5 godziny po umyciu ;] Mam profesjonalny krem do loków, który jest świetny, ale jak się go podsusza suszarką z dyfuzorem...więc zobaczymy :D Jutro rano myję łeb i robię sobie "afro" ;P Opiszę wrażenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaz
Dziewczyny, ja miałam problem z włosami. Kruche, łamliwe, wypadające. Stosowałam różne środki i bez wiekszego efektu. Możecie brać cokolwiek i może pomóć, może nie pomóc. Klucz tkwi w naszej diecie. Jezeli się marnie odżywiasz to basz i słabe włosy i paznokcie i broblemy z cerą, ze zdrowiem. Odkąd zaczęłam się naprawdę rozsądnie odżywiać, poprawa jest widoczna w każdej dziedzinie. Polecam każdej. Zobaczcie koniecznie i przemyślcie to sobie, Jedzenie ma znaczenie; http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaa**aaaaa**
OJJJJJJJ TAM ....... ja uzywam czarna rzepa szampon a potem na to maske regenaracyjną bo czarna rzepa moze troche wysuszac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afromanka
Ja aktualnie szampon z chmielem ;] Ale niedługo przerzucę się na jakiś ze skrzypem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) a ogladała ktoras z Was na Tvn style program o pilegnacji włosow> jak myc, farbowac, odzywiac? ciekawy był podała tez jakas expertka przepis na mixture z pokrzywy i wódki;) własnie zrobiłam ale musi stac 10 dni, potem wcierac w skore głowy,podobno rosna i sa błyszczace, za jakis czas napisze czy to prawda:) tak poza tym to mam długie włosy, proste, tabletki łykałam rozne vitapil u mnie bez efektu, inneov nie powiem nie było zle,ale teraz mam skrzypowite za 18 zł z takim fajnym opakowniem na kolejne listki i jestem z niej b.zadowolona kupiłam własnie drugie opakownie, ponadto odkad pamietam stosuje nafte i zółtka jak byłam mała (jakies 3 latka mialam) to miałam takie łyse placki mama mi wcierała jakies ampułki nie ma ich juz teraz na rynku a lekarz kazał myc włosy samym zołtkiem! tak robiła przez dłuzszy czas, za co jestem jej wdzieczna:) co do nafty to jest jej do wyboru do koloru z rumiankiem. z olejkiem rycynowym juz taki gotowy mix niedawno mialam z drozdzami, wiec ja 2 zółtka troche nafty i soku z cytryny nakładam na wilgotne włosya potem folia, recznik po godzinie spłukuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszunka
JA też teraz chce zeby mi włosy szybciutko odrosły ale nie wiem co zrobić żeby mi szybko rosły. Bo byłam wczoraj u fryzjera i mnie tak ścieła że to masakra ;/ I chce żeby szybciutko mi włosy teraz rosły i nie wiem co zrobić. Kolejny raz mam zamiar iśc sie ściąć pod koniec sierpnia wiec mam jeszcze 5 miesięcy ale co zrobić aby szybko mi te włosy odrosły?? dajcie jakies dobre domowe sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afromanka
Dobre domowe sposoby na porost włosów-dołączam się ;] Chociaż z moimi już podałam sobie rękę na zgodę :D Jest coraz lepiej, ale niech rosną jak najdłuższeeeeeeee :D:D:D I jak najszybciej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszunka
DZiewczyny już mam pierwszy domowy sposób na szybszy porost włosów. A mianowicie płukanie włosów zimna wodą.Podobno pomaga. Musze wypróbować. w miesiąc do 2-3 cm. mogą urosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddddddddddddd
dupa sraka ja zawsze plucze pod koniec mycia zimną wodą i rosna normalnie 1 cm na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszunka
no właśnie ty płuczeasz POD KONIEC mycia a trzeba od poczatku do końca jak najzimniejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka amamusia
TAAAAA, :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne loki
nieprawda, nie gadaj dziewczynom glupot, zbyt gorąca i zbyt zimna woda szkodzą wlosom, najlepiej pod koniec mycia chlodną wodą splukac wlosy zeby sie luski domknely ale nie jak najzimniejszą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszunka
tak słyszałam nie obwinjaj mnie o to ze ktos mi źle powiedział!!!!!!! ja wypróbuje jak nie chcecie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne loki
lodowata woda szkodzi wlosom tak jak mroz wiec nie probuj lepiej dobrze ci radze :P mozesz sprobowac z zimną ale nie az tak bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×