Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1cal

PO CZYM SZYBKO ROSNĄ WŁOSY?? KTO ZAPUSZCZA-WCHODŹCIE CZ.2

Polecane posty

Gość lilllo
moje włosy są nawet długie z tyłu, te przy twarzy krótkie. Mogę dać fotkę, jakie mam i jakie chcę mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Co ile stosujecie Wax ? Też zapuszczam włosy mam takie do łopatek.. Ale mam wrażenie że staneły mi w miejscu ;) więc zrobiłam sobie króciutką grzywkę i teraz dopiero widzę że rosną ;) ech.. prócz tego, że chciałabym dłuższe to jeszcze gęstsze mogłyby być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afromanka
Ja Wax raz w tygodniu ;] Po co przesadzać z częstotliwością? ;) Jego nie można stosować za często, bo potem włosy robią się brzydkie i bardzo trudno je z tego wyprowadzić ;] Więc jak macie bardzo zniszczone włosy to pierwsze opakowanie stosujcie 2 razy w tyg. a potem już tylko raz...jak włosy Wam już ozdrowieją to zróbcie przerwę i nie stosujcie w ogóle :) Ja np. stosuję tylko po to, żeby mi szybko rosły ;P A tak w ogóle...to działa ten Wax na szybszy porost? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja kiedyś ten olejek z żółtkiem dałam na suche włosy i potem taką skorupę miałam :p Jak ja zazdroszczę tym ,że niektórzy prostują codziennie i nic im się nei robi a ja sianko mam .. whooa : Jej taka dobra prostownica mi się wydawała z tej GAMY myslalam nawet o kupnie ale ona ma bardzo mało W afromanka :a to są rózne typy tego wax-a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa a jeszcze jedna heh ^^ Myślicie , że jak po wyjściu od fryzjera mam rozdwojone koncówki to jest konieczne żebym podcieła znów ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ka pew u
a czemu niby po wyjsciu od fryzjera masz rozdwojone koncowki??????????????? to czym one ci atam ciela??? zyletką???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też :( Powiedziałam ,żeby mi ścieła tak żeby się już nie rozdwajały .Ona mi mało ścieła .Powiedziała ,,No tu dużo nie trzeba'' .;( Wychodzę patrze a tu BUM! :((((Rozdwojone :( Afromanka : Moja koleżanka mi doradziła gumę do włosów Schwarckoph ;P got2 b ....>Tylko nie pomyl jak coś z woskiem albo pastą bo podobne opakowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) dołączam się do Was - zapuszczam i zapuszczam a one stoja w miejscu :o dlugosc do lopatek jest dla mnie nie do pokonania :( stosowalam Skrzypovite ale nie widzialam zadnego efektu i Capivit piękne włosy ale po nim z kolei miałam biegunke i mdłości :D Ile kosztuje ten Wax który tak zachwalacie i gdzie się to kupuje? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po wyjsciu od fryzjera tez mam rozdwojone koncowki - zeby nie miec musialabym sie ściąc na grzybka a ja podcinam tylko troche zeby byly ladniejsze;) chociaz teraz jak odstawilam prostownice moze juz tak nie bedzie;) wax stosowalam kiedys ok 6 tygodni 2 razy w tygodniu nakladalam...teraz mialam przerwe ponad 3 miesiace i znowu zaczelam "kuracje" ;D a efekty??trudno mi powiedziec jesli chodzi o porost wlosow ale byly gladkie, miękkie..;) jak czesto robic maseczke z żółtka i olejku?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wax kosztuje tak ok 20zł , raz mniej raz wiecej, mozna go kupic w aptece, sa dostepne to blond wlosow i ciemnych:P slyszalam ze ten do blond rozjasnia:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afromanka
Tak-do jasnych rozjaśnia ;] W aptece mi odradzili...powiedzieli, że będę ruda ;P Nie powiem...trochę mnie to podkusiło, bo...mi się marzy burza rudych loków na mojej głowie ;P Ale nie wiadomo jakby mi rudziały...czy równomiernie i w ogóle jaki odcień...lepiej chyba nie ryzykować ;] Edunia-ta guma do włosów to do kręconych? ;] Stosujesz to i dobre jest? ;) Jak w ogóle to używać, bo ja w gumy się jeszcze nie bawiłam ;P Ja jak na razie lecę na tych wszystkich specyfikach na porost...może coś mi da w końcu? ;P Rosną na pewno, bo widzę po grzywce ;) Ale ja chcę szybciej ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym chciala miec z dnia na dzien +5 cm:D:D jejjjjuu czemu naleze do grona osob niecierpliwych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
tą odżywke z żółtkiem to mniej więcej tak często jak wax. a jeśli chodzi o rodzaj waxu, to czytałam na innych forach, że on nie zmienia koloru włosów, nawet jak do czarnych włsosów weźmiessz wax do blondu. podobno.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka ten wax ma pojemnosc? i czy przypadkiem to nie jest taki wosk? bo znajoma mowila, ze stosuje taki wosk do wlosow ktory kupuje w aptece dla ludzi po chemioterapii i jest rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to wosk;) pojemnosci sa chyba rozne..;) ja mam 250g i starczylo mi na cala 1 kuracje i jeszcze mi troche zostalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zakupie w takim razie, mam nadzieje, ze cena mnie nie powali :) pewnie szybciej rosly nie beda ale moze chociaz sie wygladza bo od farbowania i codziennego suszenia (jestem na odwyku od prostowania :D ) sa suche i szorstkie mimo ze mam chyba z 10 roznych szamponow i jeszcze wiecej odzywek od ktorych nabawilam sie tylko łupieżu :/ czytalam w gazecie ze na wlosy pomagaja plukanki woda z cytryna lub octem :) tzn na ich kondycje, na wzrost to nie wiem czy to cos pomoze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperrrRowana
A JA biore belisse tylko nie biore jednej tabletki dziennie jak pisze na opakowaniu tylko 4 ! a co! glupia jestem wiem ale zdresperowana i do tego pije skrzyp i pokrzywe :O i tak juz trzeci miesiac a rezultaty takie same jak przed braniem wiec wniosek jeden - to pomaga tylko na kondycje wlosow bo sie aldie blyszczą ale wcale szybciej nie rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afromanka : nie jeszcze nie używałam ale nawet fryzjerka mówiła , że po niej się loki dłużej trzymają tylko nie wiem jak się nakłada..hmm...słyszałam nawet taka wersje , że klaszczesz nad głową i wtedy niby ta guma rozciągliwa ląduje na głowie i formujesz loki heh D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia069
a ja zażywam belisse jakiś mieisiąc i już widze poprawę choć mogłobybyć lepiej ale kiedyś brałam sillice i chyba efekty były lepsze Bosssiu jak ja sobie pomyśle jakie ja miałam piękne włosy:( i zachciało mi sie blondu na czarnych farbowanych ... no i tak je zniszczyłam ze dramat:( musiałam obciąć ponad 15cm nio a teraz całkiem odstawiłam prostownice i dopiero teraz widze jak je tym niszczyłam ale za to czały czas musze spinać bo sa takie.. nijakie, lekko falowane;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei mam na rozjasniane przez kilka lat wlosy polozony braz wiec ich kondycja tez nie jest dobra, te ktore rosna sa juz zupelnie inne ale te ktore jeszcze sa pod spodem to masakra ... jak sa rowne to sie koltunia, jak scieniowane to kazdy w inna strone i bez prostownicy ani rusz a to jeszcze bardziej je niszczy... staram sie nie prostowac ich ale wygladaja wtedy jeszcze gorzej - ani to krecone, ani proste :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia069 i neni (mam nadzieje ze dobrze napisalam:) mam dokladnie ten sam problem z wlosami:( mialam zawsze b.ciemny braz prawie czarne, zachcialo mi sie blond pasemek na wakacje i wrocilam do ciemnego teraz i tylko mam zniszczone wlosy....moge dac zdjecie wlosow moich z czerwca 08 i z teraz to załamka normalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whoa - zupełnie jak u mnie :) ale musze przyznac ze jak masz wyprostowane to wygladaja slicznie - sa takie blyszczace i wygladaja na geste :) ja staram sie nie uzywac juz tej prostownicy (przynajmniej nie tak jak wczesniej :P ) i tylko grzywe (bo mam scieta na prosto wiec musze ja prostowac) i troszke z przodu ale nie calosc... do tego musze codziennie myc wlosy od kiedy mam braz (przy blondzie co 2-3 dni) wiec juz sama suszarka codziennie je niszczy ... fryzjerka doradzila mi ze jak nie chce uzywac prostownicy to zebym sobie robila na noc takie skretasy i podobno maja sie zrobic fajne fale :D aczkolwiek jeszcze nie probowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na czym polegaja te skretasy??:> ojj te ladne wlosy milam w czerwcu teraz scielam i nie mam takich dlugich ani gestych i juz tak po wyprostowaniu nie wygladaja:( a nawet gorzej, niektore kosmyki nie chce sie wyprostowac:/ no nic trzeba zapuszczac, oszczedzac wlosy, i nie narzekac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te skretasy to cos takiego jakbys robila konski ogon - bierzesz pasmo wlosow i zwijasz wokol wlasnej osi a pozniej w takiego stozka jakby i przypinasz wsowka do glowy, mowila ze najlepiej w lekko wilgotne wlosy wetrzec troche pianki podsuszyc i wlasnie na noc sobie takie cos zrobic :) musze sprobowac ale lepiej nie ryzykowac przed wyjsciem do pracy/szkoly bo jak efekt nie bedzie fajny to trzeba miec czas na powtorne mycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykataaaaa
whoaa ladne geste wlosy masz ale na tym zdjęciu gdzie nie są wyprostowane:) tam gdzie sa wyprostowane wyglądają na rzadkie i przyklapniete :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×