Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1cal

PO CZYM SZYBKO ROSNĄ WŁOSY?? KTO ZAPUSZCZA-WCHODŹCIE CZ.2

Polecane posty

Gość lillllo
moim zdaniem najlepsza na porost jest skrzypovita. gdy obciełam włosy, a było to we wrześniu, miałam poczucie, że stoją w miejscu. Przez ten okres brałam skrzypovitę (2 opakowania). W lutym zrobiłam sobie pasemka, a w marcu miałam jakieś 2,5 cm odrosty. W międzyczasie używałam szamponów z rzepy, potem z chmielu, sporadycznie olejek rycynowy, teraz mam szampon z rozmarynu i ze skrzypu, a na buteleczce jest napisane, że rozmaryn wpływa na porost:) A co do olejku rycynowego, to używałam go na brwi, żeby odrosły, bo były za cienkie i niedawno mama mi powiedziała, że mam zdrowe brwi, bo bardzo długie, grube i ciemne:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtgrgrwrtgwetgwe
nie polecam olejku rycynowego blondynkom, strasznie przyciemnie włosy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee moim zdaniem nie ma takich preperatów na porost...Dużo testowałam i stwierdziłam , że trzeba o nie dbać i być cierpliwym .. Afromanko : Ee jak tam z włosami bo mi już znowu coś nie idzie: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam skrzypovite i nie zauważyłam żadnej zmiany, co do szamponu z czarnej rzepy to działa przede wszystkim przeciwłupieżowo :) myślę że to zależy jak w każdej sprawie od indywidualnego przypadku - jednej pomoże to co drugiej zaszkodzi :P ja póki co stawiam na jakosc a nie na ilosc :D czyli chce je zregenerowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
ja też brałam skrzypowite i nic ni e pomogła ; (( teraz czekam na pokrzywy i będę robić płukanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillllo
a czy olejek rycynowy można stosować w jakiś inny sposób niż z żółtkiem jajka? ja go wcieram wraz z szamponem w skórę głowy, potem myję i spłukuję, ale nie wiem czy to zadziała. kurdę, jak pomyślę, że rok temu o tym czasie miałam długie, gęste włosy, to mi się płakać chcę:( kto pocieszy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzynka z rubinami
Czy móglby to ktoś zebrac w całośc Co na szybki przyrost włosów jest skuteczne?(ja mam długie ale chciałabym miec dłuzsze) Co zażywac aby miec geste włosy? i co na rozdwojone końcowki? Swego czasu uzywałam odywkę z Avonu taką mała buteleczke zieonlą i przyznam ze pomogło ale najlepszym sposobem było ściąc 3cm i dopiero aplikowac płyn. Pozdrawiam^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzynka z rubinami
mmmm ^^ moja ciotka opowiadala mio o płukance do włosów ale jak sie to robi to nie pamietam ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzynka z rubinami
chodzilo mi o płukanke z pokrzyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesia1234
a wiecie może jak rozjaśnić trochę włosy, innym sposobem niż farba do włosów, czy szampon rozjaśniający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
Wiesia1234 cytryną, albo wodą utlenioną. Ja robiłam wodą utlenioną. Trzeaba polać włosy, zwinąć w klębuszek i poczekać, aż wyschcą i powtórzyć :) bardzo ładny kolorek wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfwefwefr
pfffff .... NOOOOOO baaardzo ładny kolorek :O chyba cie powalilo :O jak chcesz sobie wlosy spalic i wyrudzic obrzydliwie to stosuj te wode utlenioną :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
ja mam bardzo ładny kolor, tylko, że ja mam jasne włosy. na ciemnych może być inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pytanko ...Co ile używacie oleju rycynowego ..Można po każdym myciu czy nie ?:p a przy okazji jak już jestem ....Poleciłybyście dobra prostownicę od 100 do 200 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie cio
ja tez nie radziłabym tej wody utlenionej :) włosy są po niej okropie zniszczone :) to juz naprawde lepijej jakas farba :) ja lykam belisse 2 miesiac ale narazie szybszego wzrostu wloskow nie wdze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarne Kocisko
Cześć dziewczyny, mam taki problem-od zawsze zapuszczam włosy a właściwie całe życie mam je tylko do piersi... Ja najchętniej zapuściłabym je aż do tyłka bo kocham długie włosy, problem natomiast w tym, że końcówki tak szybko mi się niszczą, że właściwie nigdy nie przekroczyły obecnej długości bo muszę je podcinać.. Właśnie gdy zawsze dojdę do tej długości końce zaczynają mi się siepać... Czy zna któraś z Was jakiś magiczny produkt lub dietę, by włosy się nie niszczyły?? Używam od zawsze odżywek, zazwyczaj Loreala, Garniera itp, czyli nie takie najgorsze, fakt włosy mam gładsze ale końcom nic nie pomaga... Dodam, że myję włosy codziennie i suszę suszarką (to i to nieuniknione :() Co polecacie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
kup Wax i skończ na jakiś czas z suszrką, albo jak nigdzie nie wychodzisz to daj im odpoczoć, nie susząc. Albo susz zimnym powietrzem. Mówie Ci suszarka to najogorszy wróg włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarne Kocisko
Dzięki za odp. ;) a ten Wax to odżywka, tak? Zapewne suszarka to najgorsze co może być, staram się to ograniczać, ale zazwyczaj nie mogę jej nie użyć, włosy schną mi strasznie długo a i tak już wstaję o 5 rano bo mam daleko do pracy. Ale o suszarce z zimnym powietrzem nie słyszałam :) Parę razy próbowałam myć włosy wieczorem, ponieważ wtedy schły by mi przez noc bez suszarki (niestety wiadomo-sen w mokrych włosach= dziwne, odciśnięte kształty) a popołudniu też odpada bo na drugi dzień już rano mam nieświeże... Co za los :D ale długie włosy to coś pięknego i jak to mówi mój facet, są tak samo ważne u kobiety jak cy**ki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogeest
Nie czytałam wszystkiego, więc mogę się powtórzyc, wybaczcie. Ktoś pytał, czy jest jakiś naturalny sposób na przyciemnienie włosów. Ja mam to samo pytanie, tylko na ROZJAŚNIENIE włosów. Czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
kurcze, a ja właśnie jak myje wieczorem i jak zostawiam na noc to mam łdane fale, a jak je zostawiam tak do wyschcnięcia (nie susze) to mi odstają tak nie ładnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny po jakim czasie stosowania widzialyscie jakas poprawe po tym WAX? chodzi mi nie o wzrost wlosow ale o cih wyglad bo ja uzylam juz 2 razy (ok 25 min w czepku plus w wannie z goraca woda żeby temperatura byla bo podobno lepiej wtedy dziala) i szczerze mowiac to lepsze rezultaty po zwyklej odzywce ktorej uzywam :o jestem troche zawiedziona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
neni poczytaj jaki kolwiek forum o Waxie, to chyba nie ma osoby, która, by go nie chwaliła, mi poprawił włosy i to baaardzo, chodź bardziej przypadła mi do gustu i do włosów odżywka z naftą, jajkiem, cytryną i olejkiem rycynowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie czytalam jak go zachwalacie dlatego kupilam z nadzieja ze poprawi kondycje moich wlosow :) moze dlatego takie marne efekty ze kupilam ten do wlosow suchych a Wy pisalyscie o takim do wlosow braz/blond ? moze ten co ja mam nie daje takich efektow ? a moze musze jeszcze troche poczekac? dziwnie tak sie po nim czuje bo zwykle po odzywce wlosy sa sliskie a po tym WAX takie jakby matowe mi sie wydaja :( i nie ukladaja sie dlatego tez bylam dzisiaj u fryzjera podciac koncowki bo masakra :( fryzjerka polecial mi odzywke/maske fioletowa z MATRIXA ale kosztuje prawie 40 zl wiec szkoda mi wydac jezeli efekt bedzie taki dupiasty jak z tym wacem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogeest
a jak będzie z tym rozjaśnianiem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nafta kosmetyczna
kolejny temat o zapuszczaniu? :D a co z tamtym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nafta kosmetyczna
:) ale nie ma tu rewelacji i innych takich gorliwych zapuszczaczek, które były "prowadzącymi" topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna dziewczyna ......
ja mam dosyć moich włosów . !! ;/ długie i sie długo czesze x/ ehh.. długość 113.5 cm... ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×