Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Kobiety z wózkami, a komunikacja miejska

Polecane posty

dziecko wez nie pierdol bzdur:-O PO 1 to trafia sie od czasu do czasu jakas babka z wozkiem, najczesciej jest 1 wozek na 1 autobus wiec da sie wytrzymac gorsi sa spoceni smierdzacy faceci zionacy alkoholem:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dziecko wez nie pie**ol bzdur PO 1 to trafia sie od czasu do czasu jakas babka z wozkiem, najczesciej jest 1 wozek na 1 autobus wiec da sie wytrzymac" Gdy jest tłok, jeden wózek jest ogromnym problemem dla reszty. 💤🖐️ A ostatnio miałem sytuację, że wjechały dwie baby z wózkami i jeszcze inwalida. 😭:O Chłopakowi można wybaczyć, bo widać, że niepełnosprawny był od urodzenia no a poza tym mają secjalne miejsce ale im w życiu. :classic_cool:🖐️ "gorsi sa spoceni smierdzacy faceci zionacy alkoholem" To ja :classic_cool:🖐️ ale alkoholem nie zionę. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ci sie wozki nie podobaja to na piechote chodz a nie narzekasz chyba kazdy ma prawo korzystac z miejskiej komunikacji, matki z niemowlakami rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tamari wstydź się ! nie przeklinaj :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest niesprawiedliwe. Dlaczego ja mam chodzic na piechotę, a nie one? Przecież to ona są problemem dla pozostałych, a nie my dla nich. :classic_cool:🖐️ To nie fair, że coś co zajmuje miejsca tyle co 5 ściśniętych osób płaci, jak za jedną. 😭:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zloty przede mna to na kolana bezwstydny potworze!!!!!!! widzialam co wyprawiales z SL na topie o prawikach:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
z kim? nie znam?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzw nie prowokuj w takim razie napisz petycje do ztm-u zeby wypuscil specjalne linie dla matek z wozkami:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, mi wozki nie przeszkadzaja za to takie typy jak Ty owszem:-O Zloty nie pograzaj sie, zalosne to jest okazales sie swinia mam Cie w wielkiej pogardzie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac ciezko Ci idzie to zwabianie za pomoca potu bo jeszcze nie zamoczyles:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak widac ciezko Ci idzie to zwabianie za pomoca potu bo jeszcze nie zamoczyles" Bo ciągle ktoś mi każe się myć. Raz byś się sztachnęła moim aromatem spod pachy i sama byś mi się oddała. :P:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda tak mówi, dopóki nie poczuje. :P Niestety faceci często mnie upoimnają pod groźbą walnięcia mnie w pysk. :classic_cool:🖐️ Pewnie boją się o swoje kobiety albo sami chętnie by się rpzede mna wypieli. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnoscia:-O jestes niesmaczny, skoncz z glupimi zartami i zachowuj sie jak przystalo na porzadnego faceta z klasą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestes niesmaczny, skoncz z glupimi zartami i zachowuj sie jak przystalo na porzadnego faceta z klasą " Na kogo? :O🖐️ Może byś mi najpierw powiedziała, jak takowy się zachowuje? :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no
Prawiczku, w autobusach są wyznaczone miejsca dla inwalidów ORAZ matek z wózkami dziecięcymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawiczku, w autobusach są wyznaczone miejsca dla inwalidów ORAZ matek z wózkami dziecięcymi." Ja widziałem tylko oznaczenia symbolizujące inwalidę. 😴🖐️ Chyba że kobieta z dzieckiem jest indwalidką, fakt może i jest ale tylko mentalną. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no
widziałeś tylko to co chciałeś zobaczyć, no chyba że sam zdrapałeś naklejkę symbolizującą wózek dziecięcy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no
być może... ale wierz mi są takie oznaczenia w każdym autobusie komunikacji miejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no
w autobusach są również oznaczenia ile jest miejsc siedzących, a ile stojących, czemu zatem stojących jest tyle w autobusie ( w godzinach szczytu), że autobus drzwi nie może zamknąć ? czemu ci ludzie się wpychają na siłę, skoro dla nich nie ma przewidzianego miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×