Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Kobiety z wózkami, a komunikacja miejska

Polecane posty

Gość Tropicana ja nie jestem mexx
no prosze Cię :O pzw czy ja zawsze sie musze logować dla ciebie ? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tropcia male przynajmniej do śmierci pozostana jedrne i fajniutkie a te duze predzej czy pozniej do kolan beda zwisaly wiec ja sie ciesze tym co mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zebym miała cos do niej
ale no sorry :O klikałam z mexx moze z raz jezeli w ogóle nie znam jej wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Też mam małe. Za małe. Ale nie ma to jak wiszące donice. " Bez przesady z tym wiszeniem. Ważne żeby pępka nie sięgały. :P🖐️ Nie wiem czy za małe, nie widziałem. :P🖐️ Ale chyba tak źle być nie może, w końcu to B a nie A. :P🖐️ "Nie wiem jaki juz typ wole , świr czy spokojny cudak ... jednak wole chyba spokojnego choc sama nie mam pojecia ... chce Łukasza i tyle ... hehe " A potem nagle się odkochasz jak chemia przestanie działać i go zranisz. :P🖐️ "pzw czy ja zawsze sie musze logować dla ciebie ? " Lisiczka? :classic_cool:🖐️ "Tropcia male przynajmniej do śmierci pozostana jedrne i fajniutkie a te duze predzej czy pozniej do kolan beda zwisaly wiec ja sie ciesze tym co mam " Bzdura, małe tez będą zwisać no i ogólnie zwisanie jest kwestią genetyki, a nie samej wielkości cycków. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz ty projekcie modków
:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niech przestanie dzialac owa chemia :( wogole cos dlugo dziala ponad pol roku a przeto sie nie widzimy :( Nie napisalam ze go zranie a uswiadomie ze stracil najfajnijesza kobietke jaka mogla sie Jemu trafic w zyciu a to nie to samo , bić nie bede a tym bardziej nie utnę Jemu Jego skarbusia , choc czy ja wiem...? hmmm moze i utne wtedy zadna nie bedzie go juz chciala :classic_cool: :P Fakt od genow tez zalezy ale te duze o wiele czesciej zwisaja niz te male , aczolwiek moja mama miala takie same jak ja i nie zwisaja mimo iz jest po 50 wiec jakby nie bylo to mnie pociesza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisiczka :o ile masz tych lewych profili? :classic_cool:🖐️ Po co je masz chyba nie będę się pytał. :P🖐️ Mexx faktycznie to dziwne, że utrzymuje się to aż pół roku. :P🖐️ Może masz dużo tego hormonu wierności. :P🖐️ Ktoś dawał linka do artykułu. :p🖐️ Wiesz w wieku 50 lat to i tak każdy facet wymieni Cię na młodszy model. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie poczatkujacej kafeteriuszki na smietniku ilu ludzi tu pisze ? odp moda (w pomaranczy rzecz jasna) : ponad 100 osób maja po 10-20 osobowosci/ nickow i tyle :( ? :classic_cool: ? ? :) ? :P ? 😭 ? niepotrzebne skreslic a ten akurat nick to chyba do 'dziary' powstal nie pamietam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mexx faktycznie to dziwne, że utrzymuje się to aż pół roku. Może masz dużo tego hormonu wierności. Ktoś dawał linka do artykułu." Jestem wierna a mojego Misia nigdy bym nie zdradzila :P "Wiesz w wieku 50 lat to i tak każdy facet wymieni Cię na młodszy model." Inny facet to pewnie tak ale On? Miluś On tak sie zabiera za kobiete jakby chcial a nie mogl , jakby cos krecil na boku to po 1 trwaloby to pol roku zanim by sie zabral za jakos a po 2 za Nim by doszlo do 1 pocalunku juz bym o tym wiedziala i powiesilabym za jaja nędznika :classic_cool: , po 3 a gdzie On by mial poznac babe jakos? Nigdzie nie wychodzi , tylko komp i TV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda to czy nie -tego nie wiem ale wiem ze dla mnie nie chcialoby sie bawic w kilka nickow , a po co? Osoby kyore maja po kilka chyba serio nic maja co robic a ich zycie to kafe :O wspolczuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i przestan machac do mnie łapka przy kazdym poscie wiesz jak mi sie to kojarzy ! no toche przyzwoitosci psze pana " Źle Ci się kojarzy, ta łapka nic nie trzyma. ;):P🖐️ Postaram się, obiecuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisiczka - ciał 🖐️ Wiara-no jak to co? seks seks seks seks seks seks seks seks seks seks seks seks ........................ :D ;) A tak serio to nie wiem ... :( i sama siebie nie rozumiem dlaczego z uporem maniaka trwam przy tym wszytskim , jestem nienormalana :O :( BTW. fajnie mozna bylo z Nim porozmawiac , rzadko ale zawsze cos.... zreszta ja kazdego rozkrecam wiec przy mnie by nabral polotu :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawda to czy nie -tego nie wiem ale wiem ze dla mnie nie chcialoby sie bawic w kilka nickow , a po co? Osoby kyore maja po kilka chyba serio nic maja co robic a ich zycie to kafe wspolczuje " Miejmy nadzieję, że chociaż nie piszą same ze sobą. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mexx to jesli nie kłamiesz
to jesteś wyjatkiem nic w tym złego wrecz przeciwnie ale wyjątek potwierdza regułe i to nie jest tylko przysłowie a osobista wycieczka (maja tyle... nie maja reala czy co tam pisalas) > po co ? ja Ciebie nawet nie znam pod tym nickiem oczywiscie :classic_cool: 2 krzywe mordy o 02:26 mnie rozjechały serio :O lezę i kwiczę :P daruj sobie ja z toba nie walcze nie znam Cie przynajmniej jako mexx a reszta to juz Twoja sprawa oi emoty wylogowana S.L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ile można się seksić? Skończy się na tym, że zamienisz się w geeka co ogląda TV i siedzi przed kompem." Moglabym cala noc i dzien , oczywiscie z przerwami aby odspnac troszke :P Nie , to nie mozliwe , przy mnie musialby ruszyc dupe 😠 :P Ale nie przesadzajmy az takim bucem nie jest , ma poczucie humoru i ruchliwy jest a ze malo towarzyski? no trudno jakby co to bym sama wychodzila , ogonek nie jest mi potrzebny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też gadam czasem sam ze sobą, a konkretniej kiedy jestem wściekły i przeklinam. :classic_cool:🖐️ Nie wierzę, że seks jest aż tak przyjemny, ze można uprawiać go bez końca. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×