Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Kobiety z wózkami, a komunikacja miejska

Polecane posty

"Rusz wyobraźnią. Nie mozna np. spędzić kilku dni bez niej, bo będzie się czepiać." Nie chce mi sie , za czesto jej uzywam przed snem i w ciagu dnia hehe :P Zalezy jaka dziwczyna jest , ja bez swojego Rolanda moglabym sie obyc kilka dni wiec nie przesadzaj 🖐️ "Straszne, bo bezsensowne. Wiesz jakie są baby, musza mieć potwierdzenie tego, że facet cały czas o nich mysli. A czas bez niej chciałbym zagospodarować dla siebie, a nie na pisanie z nią." Znowu generalizujesz 🖐️ "To nieistotne. Ja i tak miałbym swoje urojenia." Widze ze jakis kompleks Nam to sie pojawia :P "Prosze Cię. Nie wyskakuj mi z "tą jedyną" . Wiesz, że to bullshit." Jestem glupia , naiwna malolata i nie wiem tego .... wiesz ktos mi padl na mozg :o 🖐️ "No widzisz. A moim zdaniem ręka działa sprawniej. Zawsze da orgazm, robi wszystko tak, jak ja chcę. Ni boli ją głowa i nie jęczy, że jej nie zaspokajam. I nie puszcza się." Kto co woli :) "No widzisz, a ja bym tak nie mógł. Mam wystarczająco włąsnych problemów. Potwierdzam przegrałaś to tak BTW." Mam tez wlasne problemy ale nie jestem egoistka i interesuje sie innymi . Dzieki za pocieszenie :O Jak tam piszesz to zastanawiam sie nad tym czy serio nie jestes jakims projektem " "Ja się tym brzydzę. Ale tym już pisałem. Brzydzę się wygladu wnętrza c*pki. Mineta odpada. I do tego brzydze się faktem, że by spała z innymi wcześniej i pewnie zdradzała po jakiś czasie. Bo wiekszośc ludzi zdradza. " Nie kazdy musi lubic seks oralny :P Ty tez masz fiola na pkt błony ? :O Po raz enty generalizujesz , nie wsyztskie sie puszczają :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zalezy jaka dziwczyna jest , ja bez swojego Rolanda moglabym sie obyc kilka dni wiec nie przesadzaj " No dobra ale relację trzeba zdać, bo zaraz sobie pomysli, ze się robiło nie wiadomo co. :classic_cool:🖐️ "Znowu generalizujesz" To chyba oczywiste. Podobnie, jak Ty w przypadku facetów. :P🖐️ Chodzi o ogólna mysl, ze ma sie mniej czasu dla siebie. :P🖐️ I choćbys nie wiem co tu pisała taka jest prawda, w przeciwnym wypadku związek nie istnieje. :classic_cool:🖐️ "Widze ze jakis kompleks Nam to sie pojawia " Owszem. Jestem sknerą i nie wyobrażam sobie kupowania komuś zbednych bzdetów tylko po to, żeby mieć seks. Pod przykrywką pamiętania o niej i podkreślenia jej wyjątkowości dla mnie. :classic_cool:🖐️ "Jestem glupia , naiwna malolata i nie wiem tego .... wiesz ktos mi padl na mozg " Jak już się odkochasz, zaczniesz mysleć logicznie. :P🖐️ Ewnetualnie zakochasz się w innym bedąc z tym i nagle przestanie on być tym jedyny. :o:classic_cool:🖐️ "Mam tez wlasne problemy ale nie jestem egoistka i interesuje sie innymi . Dzieki za pocieszenie " ja też nie jestem tak ogólnie, choć może ostatnio trochę tak. :P🖐️ Po prostu nie mogę kogoś oszukiwac gadając jakieś głupoty, ze ją kocham, jest dla mnie wszystkim, tym i tym bla bla, kiedy tak naprawdę chodzi tylko o to, że nautra dyktuje mi zamoczyć w niej. :P:classic_cool:🖐️ "Nie kazdy musi lubic seks oralny " Byc może ale tam tez wypadałoby cos wsadzić. :D🖐️ A mnie mdli ten widok tego surowego mięska w środku. :o:classic_cool:🖐️ "Ty tez masz fiola na pkt błony ? " No przecież zawsze pisałem, ze jeśli już to tylko dziewica, bo przynajmniej nie będzie mnie obrzydzać jako partnerka(bo w kazdym innym aspekcie nie ma problemu z niedzieiwcami :P). :classic_cool:🖐️ Nie chodzi tu o błonę tylko o mentalne dziewictwo. Taka co robiła lody i przyjmowała w tyłek jakoś nie jest obiektem mojego zainteresowania, choć błonę moze i ma. :o:P🖐️ "nie wsyztskie sie puszczają" Juz to widzę, jak by się nie puszczała, szczególnie biorąc pod uwagę to co napisałem wyżej. :classic_cool:🖐️ Dobranoc. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara eh... ciezki z Ciebie jest przypadek ale cóż... Twoje życie , Twoja dupa , Twój wybór ... kazdy ma prawo zyc jak chce i nic mi do tego a nie chce strzepic jezora i nawracac bo wiem z wlasnego doswiadczenia ze to nie dziala :) (I tak Cie lubie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Wiara eh... ciezki z Ciebie jest przypadek ale cóż... Twoje życie , Twoja d**a , Twój wybór ... kazdy ma prawo zyc jak chce i nic mi do tego a nie chce strzepic jezora i nawracac bo wiem z wlasnego doswiadczenia ze to nie dziala \" Jakby nie patrzeć mam już swoje lata, więc zmiana jest już niemożliwa. :P:classic_cool:🖐️ Zresztą po co sie unieszczęśliwiać tylko po to by dobrze wyglądać w oczach innych? :P:classic_cool:🖐️ \"(I tak Cie lubie )\" Miło mi :P🖐️ \"ale i tak wiadomo że bajerował wszystkie\" eee tam nie masz żadnych dowodów :P😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy facet z grzeczności nie mowi spierdalaj .. to ja sie staram zachowac resztke godnosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boliiii wyglądam jak śmierć cała na czarno blada chuda i czarno pod oczmi jak nigdy w życiu i jaesze kazdy w szkole sie pyta co mi co mi nawet facet od matmy i co mi po tym 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo Ty tak to odebrałaś. Skoro na gg pisał z Tobą, to znaczy, że jedak chce się zadawać z Tobą. Chyba że zaczepiłaś go przy kumplach to ostrzegałem, że będzie zgrywał macho. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee przez smsy :o ion nie chce misać nawet , nawet nie chciał się ze mną umówić . i to wygląda tak że on yśi że sobiejaja z niego robię ; a ta cholera jeszcze ma jakieś kompleksy bo niby jest za gruby i powiedzenie do niego Miśku jest :o:oniestossowne:O:o nie mam siły , nie da się samemmu wciąż zaczynać cokolwiek ..nie mam siły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ta cholera jeszcze ma jakieś kompleksy " Ostrzegaliśmy Cię, że źle ulokowałaś swoje uczucia ale Ty jak zwykle nas nie słuchasz. 💤🖐️ Znajdź se normalnego faceta, pewnego siebie i przystojnego. :classic_cool:🖐️ Jak widzisz zdobywca z Ciebie marny, więc zacznij być zdobyczą. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostalam zaproszona dzis na wesele przez znajomego mego brata :onie chcę go ponieważ go zbajerowałam po pięciu minutach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliaPyszna
a prawiczkom powinno sie obcinac jaja:) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wybrzydzam po prostu jest tyle fantastycznych dziewczyn to po co omn mnie zaprasza? czy jestem jedyną która sie nie slini na jego widok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a prawiczkom powinno sie obcinac jaja " Od kiedy to mamy jaja? 💤🖐️ Mawronka powinnaś się czuć wyróżniona w takim razie. Chyba że pod przykrywką zniechęcenia się faktem, że dał się szybko zbajerować, boisz się, że mu się odwidzi. :P:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak pomimo tego ze nie chce to mam na tyle wysoko rozwinieta empatie ze jestem w stanie wczuc sie w problemy macierzynstwa:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rozbuduj ją jeszcze bardziej o współczucie dla osób, które cierpią katusze w środkach komunikacji miejskiej tylko dlatego, że jakas staraczka miała kaprys. :classic_cool:🖐️ Nie moga dzieciaków zostawiać w domu? 💤🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×