Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Kobiety z wózkami, a komunikacja miejska

Polecane posty

Gość ej no
ale jak jest za dużo tych stojących, to jest ludziom nieprzyjemnie przecież, to duży dyskomfort, gdy ludzie są upchani jak sardynki w puszce, a przecież możnaby jechać w bardziej komfortowych warunkach, gdyby stojących pasażerów bylo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no
gdy nie ma takiego tłoku, to jest np znikome prawdopodobieństwo, że ktoś komuś nadepnie na nogę, albo szturnie łokciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale jak jest za dużo tych stojących, to jest ludziom nieprzyjemnie przecież, to duży dyskomfort, gdy ludzie są upchani jak sardynki w puszce, a przecież możnaby jechać w bardziej komfortowych warunkach, gdyby stojących pasażerów bylo mniej." Owszem ale jest jeszcze mniej przyjemnie gdy wpakuje się kobieta z wózkiem. :classic_cool:🖐️ Z dwojga złego wybieram mniejsze zło. :classic_cool:🖐️ " petting tez odpada przynajmniej u mnie" Phi, jakie wymagania. A co dajesz w zamian? :P:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no
ja tam wolę jak kobieta z wózkiem jest w autobusie, niż zbyt wielki tłok stojących pasażerów. dobrej nocy wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Ty pod pachami sie nie myjesz to wole nie wiedziec jak wyglada higiena twoich miejsc intymnych:P TFUU w zamian??? moja fascynujaca osobowosc:D i moje zdolnosci seksualne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no
no oczywiście :p a co mam własne dziecko w plecaku nosić :o skoro stoimy w miejscu wyznaczonym do tego, to nie robimy nic złego. a Tobie nic do tego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" jak Ty pod pachami sie nie myjesz to wole nie wiedziec jak wyglada higiena twoich miejsc intymnych" Hmmm busz mam, jak w strefie równikowej ale chyba grzyb się tam nie osadowił, bo nic nie swędzi. :classic_cool:🖐️ "w zamian??? moja fascynujaca osobowosc" Tu to chyba dopłacać powinnaś. :P🖐️ "i moje zdolnosci seksualne" Anal, GG, połyk? :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa robisz sie oblesny nie wnikaj, po co Ci to?:P jeszcze sobie smaku narobisz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o k**wa robisz sie oblesny" Ciągle zapominam jaka Ty jesteś delikatna. :classic_cool:🖐️ "nie wnikaj, po co Ci to? jeszcze sobie smaku narobisz " Powiedziałaś A, powiedz B. :classic_cool:🖐️ Chcę wiedzieć czy warto od czasu do czasu jajko mydłem machnąć. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw musisz stracic prawictwo z jakas dziewica nieskalana grzechem nieczystosci:-P wlasnie, ze jestem delikatna, nie nabijaj sie ze mnie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najpierw musisz stracic prawictwo z jakas dziewica nieskalana grzechem nieczystosci" Niestety z tym bedzie problem. Zostane zamknięty za pedofilię i pozostanie mi tylko pasywny seks z więźniami. :o🖐️ "wlasnie, ze jestem delikatna, nie nabijaj sie ze mnie" Z której strony? :P Od tyłu to jeszcze uwierzę. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka gra wstepna?? strata czasu:P a tak na powaznie to bez podtekstow seksualnych mi tu, to bedzie zwykla kara fizyczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tu tym kobietom dogodzić. Chcesz grę wstępną to gadają, ze strata czasu. Nie chcesz to jesteś samcem, który myśli tylko o zaspokojeniu swoich potrzeb. :classic_cool:🖐️ Tylko nie pejczem, bo blizny będą. 😭:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa mac co Ty masz za zdanie o mnie?:-O gazowane i zimne zabija smak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mama z wozkiem
to prawiczkow tez wpuszczaja do komunikacji miejskiej???? ahh no tak juz teraz wiem skad ci kolesie stojacy lub siedzacy z zacisnietymi kolanami, w "spodenkach marchewkach" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×