Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katie Jordan

5-10kg w DóŁ, 500-800kCaL, dietka MŻ !!! Ktoś ze mną?!

Polecane posty

Hej Postanowiłam w ten właśnie sposób schudnąć bo z autopsji wiem że to działa:D jest kilka podobnych topiców ale tam już towarzystwo zgrane i w ogóle na jakimś tam etapie więc pomyślałam, że rozpocznę swój a jak nie to trudno:P jeśli się ktoś dołączy, chetnie napisze coś wiecej o sobie:) zapraszam do wspólnej walki z tymi najbardziej uporczywymi kg!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewik0666
Hey ":) A z kad wiesz, ze ta dieta dziala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkamysiamysz
ja się dołączę na razie nie mam czasu idę na zajęcia ale później więcej napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblusiowa
hej ja dziś odpadam, zeżarłam już z dobry tysiąc kalorii 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged
marne szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewik0666
A wiec tak, ja chce schudnac 10 kg.. No i tez myslalam o takiej diecie, z tym, ze codziennie przynajmniej godzinka roweru, do tego brzuszki, masaze i balsamy. Ostatni posilek o godzinie 16 A pierwszy jakos o 9 albo 10... Po rowerze juz bym nic nie jadla.. Tylko nie wiem, czy takim sposobem uda mi sie szybko schudnąć te 10 kg.. Chcialabym sie tego pozbyc tak w 2 miesiace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unplugged
...i odzyskac w trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewik0666
Jak sie odpowiednio z diety wyjdzie, to nie wroca... Tzn dodawalabym co tydzien 100 kcal do sniadania.. no i przy tym dalej cwiczyla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ JA SIę CHĘTNIE przyłącze OD WCZORAJ JESTEM NA DIETCE 500 KCAL ZOBACZYMY JAKI BĘDZIE EFEKT? DO 1LIPCA. MAM SPORO KG NADWAGI JUż ZRZUCIłAM 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewik0666
W jakim czasie zrzucilas te 8 i co zrobilas ze tyle spadlo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białasek
Ja też się chętnie dołączę bo chciałabym bardzo schudnąć ale kompletnie nie wiem od czego zacząć. Pożeram strasznie dużą ilość słodyczy i to nie wiem jak sobie z tym poradzić. proszę o jakieś rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe troche to smieszne
znasz z autopsji ze taka dieta dziala, ale jak widac znowu ci przybylo duzo kg i znowu probujesz je zrzucic. nie lepiej raz a porzadnie pozbyc sie nadmiaru tluszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułka graham lub 2 kawałki chleba razowego z masłem i twarożkiem lub serkiem wiejskim granulowanym ze szczypiorkiem lub musztarda kozacka:) ( ale odrobinke do smaku jak i pieprzu tez odrobinklę:) bez soli a później jabłka:)około 3 na dzień woda mineralna lub z octem jabłkowym:) jest to monotonne ale skuteczne:) dodatkowo pije czerwona herbatę ,zielona herbatę i kupiłam sobie od dzisiaj zaczęłam :)slim program firmy vitax, biore również linea preparat wspomagający odchudzanie . własnie zjadłam bułeczkę i jabłko i do 14 spokój :) jestem pełna:) ostatni posiłek tzn. jabłko jem przed 18!!! po 18 tylko woda:)!!!!!!!!! a te 8 kg zrzuciłam od 7 marca do 31 marca!!! w niecały miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewik0666
To gratuluje :D a tepo chudniecia ci zwolnilo po jakims czasie, czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się przyłącze. Pewnie mam do zrzucenia z 5 kg, może 3. Dokładnie nie wiem, bo wagi nie mam. Ja mam zamiar stosować 800 kcal i dużo ruchu. Już trochę schudłam i teraz praktycznie nie mogę nic zrzucić, ale ostatnie kg zazwyczaj są najgorsze. Jak zawsze zapytam się, czy ma ktoś może sprawdzony sposób na wyszczuplenie łydek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez kilka dni waga stoi w miejscu:( ale nie trace nadziei:) mam nadzieje,że sie ruszy:) byc może teraz nic nie bedzie spadac bo jestem przed okresem. przewaznie zawsze wtedy przybywało mi 2-3 kg a tewraz waga stoi :) moze po wszystkim znowu zacznie spadać?? mój cel 65 kg!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelina123
Czesc dziewczyny!! Przyjemnie u Was jest wiec sie przylączam.Planuje diete od wtorku po swietach i mam zamiar trzymac ja do konca maja. Moja dieta to 500-600kcal. Sama bede komponowac sobie posilki, tak zeby nie bylo monotonnie:) Chcialabym schudnac 10kg, ale minimum to 8kg. Mam na to 6 tygodni, wiec mam nadzieje, ze sie uda!! Oczywsicie masaze i balsamy oraz bieganie! Wzrost: 165 Waga: 74kg Cel 1: 70kg Cel 2: 67kg Cel 3: 65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas ma chyba ten problem... ja mam grube nogi i ramiona . jak schudłam troszkę zleciało z rąk i nóg ale uważam ,że bez kremów ujędrniających i specjalnych ćwiczeń na te partie ciała nie obejdzie sie :( czytałam właśnie historie fruktozy , która z 92 kg schudła do 60 to niesamowity wyczyn zmieniła porostu tryb życia. Udało jej się w ciągu 8 miesięcy :) ja gdy ważyłam 69 kg byłam szczupła:) naprawdę wyglądałam świetnie:) szczupła z biustem z talią lekko zaokrąglonymi biodrami . Uwierzcie mi szkielety sa nie atrakcyjne!!!!!! wiem to , ponieważ gdy byłam nad morzem 3 lata temu nie mogłam obegnać sie od amantów!!!! a chude wystające zebra z zazdrością gapiły sie na mnie i moich adoratorów!!!! w tym roku tez wyjeżdżam i chce wygladac jeszcze lepiej niz wtedy ... Dziewczyny musimy pisać w miarę regularnie i wspierac sie nawzajem... wtedy cel na pewno osiągniemy:):):) buziaki idę z dzieckiem na plac zabaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie trzeba BIEGAC!!!! I masz racje, szkielety sa nieatrakcyjne!!! Kobieta powinna mieć troche krąglosci:D Ja obiecuje, ze bede zagladac tak czesto jak tylko sie da!!Teraz mam przeprowadzke, wiec jak juz pisalam dieta dopiero po swietach! Trzeba sie wspierac!!!Tymbardziej ze jest tak cieplutko slonecznie i przyjemnie, ze od samej pogody czlowiek sie jakos lżej czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :D Odchudzam sie 3 dni :P Moja dieta to MŻ :P i sport (skakanka, rowerek stacjonarny, rower, czasem bieg, basen) Na początku jest strasznie ciężko, ale potem da sie przyzwyczaić :P Muszę być silna w święta :P Mój cel to waga 50kg. Może nie zrealizuję go do 1 lipca, ale przynajmniej będę mogła pokazać się w bikini na plaży :) Życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej heeeej! witam wszystkie osóbki:) ciesze sie ze jednak mój temat nie zdążył zniknąć zanim podniosłam się z łóżka:) Ewik0666: w ten sposób na pewno schudniesz ale czy nie narzuciłaś sobie zbytniego rygoru z tą godzinką roweru codziennie?? Myślę, że jak będziesz stosowała jakieś ogólne ćwiczonka w niektóre dni zamiast tylko rowerku to więcej zdziałasz niż może się wydawać:) dobra pora na ćw. to godz. 18, ok 20 zjedz naturalny niesłodzony jogurt jak będziesz miała kryzys:) takim sposobem uda się schudnąć bardzo szybko, wiem po sobie ale niestety później trzeba się bardzo pilnowac zeby polowy nie odzyskać zbyt szybko!! a jesli chcesz az w 2 miesiace to radze więcej kaloriibo ponad 1kg tygodniowo to nawet przy 1300kcal bedziesz tracic z ćwiczeniami:) NASTKA_87: ciesze się że się dołączasz!! napisz coś więcej o sobie!! białasek: postaram sie w miare czasu służyć radą i wsparciem a na odrobinę słodkości można też sobie pozwolić!! bo jest to dieta jedzenia wszystkiego tylko w małych ilościach aby zmniejszyć żołądek:) później nie bedziesz juz czuła żadnych wyrzeczeń:) herbatnik009: witanm!! racja takie kg kiedy nie mamy żadnej nadwagi są najgorsze do zrzucania!! dlatego ja postanowiłam u siebie wprowadzić taki rygor:) na łydki super działa przede wszystkim rower i bieganie, a to drugie jest świetne na wszystko:) Adelina123: witaj na moim topicu:) mam nadzieje ze bedziesz się trzymać, mamy takie same cele:) koniecznie pisz jadłospis:) co do nóg to wszelkie monotonne ćwiczenia i bieganie truchtem wyszczuplają nogi:) nie polecam steppera bo robią się masywne, to juz jak kto woli Paramore: witamy!!! widze że odchudzasz sie 3 dni jak ja:D mi za to te 3 dni szybko i łatwo poszły:) te verde unplugged: zaglądaj częściej, mobilizujesz mnie:D hehe troche to smieszne: każdemu kto je ponad norme i tyle ile mu sie podoba przybedzie kilka kilo:) nadwagi nie mam wiec nie wiem co tzn ze \"przybylo mi duzo kg\", nic mi nie przybylo tylko zawsze tyle ważyłam, ze 2 razy sie postaralam i udalo mi sie zrzucic do takich wymiarow jakie mi sie podobaly i tym razem tez to uczynie:) A teraz moze napisze cos o sobie:) Mam 20lat(no 21 juz rocznikiem:D), 163cm 53kg. chce zrzucic ok 6 kg, wazylam tyle rok temu i 2 lata temu, czulam sie swietnie w swojej skorze:) pomimo ze wydaje sie byc szczupla niestety mam taka budowe ze po wymiarach stwierdzicie ze jednak szczuplo nie wyglądam:) 90/61 i (uwaga) 97 biodra:O udo 54.dysproporcja miedzy talia a pupa jest przeogromna:P jak na moj wzrost przynajmniej. wiem ze na szczescie najwiecej schodzi mi wlasnie z tej czesci wiec odchudzanie przyniesie oczekiwany skutek:) najwazniejsze jest to ze mamy PODOBNE CELE a każda sama wie w jakiej wadze bedzie jej najlepiej:) mam zamiar tez dołączyc cwiczonka do tego jak tylko wyzdrowieje bo jeszcze zaziebiona jestem, stąd siedzenie przy komputerze w tak piekna pogode:P do swiat chce zrzucic kg, nie wiem czy to sie uda bo wazylam sie przedwczoraj i zwaze dopiero w piatek:) pozdrawiam wszystkich a PESYMISTOW szczegolnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja stosowalam MŻ i polecialo mi 6 kg w dół :) Ale teraz nadchodza swieta i postanowilam gdy sie skoncza od wtorku zaczac diete 10-cio dniowa na ktorej mozna schudnac 7-12kg :) namowilam do tego rowniez mame wiec nie bedzie mi tak trudno przejsc przez te 10 dni. Najgorsze bedzie na poczatku ale jak miną 4 dni diety to juz jakos zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
katie jordan moge zapytac co ty za wymiary podalas?bo jakos nie zczailam biodra mowiasz 97 a tamto wczesniej to co jest?61 rozumiem talia a 90??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis757: podziel sie z nami tajnikami tej diety. ja uważam że najlepsza jest MŻ bo przeciez wszystko jest dla ludzi:) ale w rozsądnych ilościach bo przesada w niczym nie wychodzi na dobre ani przesada w odchudzaniu (roznego rodzaju PRZEDZIWNE RZECZY) czy przesada w spozywaniu tego co wpadnie w rece. oczywiscie jestem tez za zdrowym odzywianie, ogolnie nie przepadam az tak za slodyczami, chipsami czy fast foodami - naprawde raz na jakis czas, poza tym szkoda mi kasy na to, wole kupic se jakis ciuch albo isc do fryzjera za te pieniadze:) dodam ze dzis jadlam na sniadanie -jogurt activia z 2 łyżkami otrębów -kanapka z samym ketchupem:p -herbata zwykła bez cukru (niestety błogosławiona przeze mnie GREEN TEA mi sie skonczyla, a ona dziala CUDA:P) na obiad zobacze co bedzie to moze zjem normalnie ale mało a na kolacje ze 2 jajka gotowane, tak o 18-19 godzinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
no tak sorki kapnelam sie jak juz posta poslalam:P to ty leciutka jestes jak na te wymiary.nie chce cie obrazic,tylko jestes ode mnie wyzsza i lzejsza a rozmiary masz wieksze ode mnie poza talia gdzie gorujesz nade mna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem kazdy jak spojrzy na brzuch(z boku szczegolnie) to tylko o boze o boze jaka ty chuda jestes ale jak juz sie rozbiore do stroju od majtek to od tylu juz nie slysze takich milych komentarzy:P kazdy ma inna budowe i wiem ze niektorym sie poszczescilo i moga wiecej wazyc bo sa wymiarowi a innym (mi:D) nie:P no ale tez nie slysze jeszcze komentarzy ze dupa jak szafa 3-drzwiowa(na szczescie:P). moge sie pocieszac ze niektore gwiazdy J.lo, beyonce, kim kardashian tez maja takie budowy ale jakos to do mnie nie przemawia:D nie ma to jak Jordan: http://cdn.picapp.com/ftp/Images/b/7/2/b/PicImg_Katie_Price_Photocall_3ee1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
nie no ja tam uwazam ze to tobie sie poszczescilo,nie mi choc wymiary bardziej zblizone do siebie ale jak staje na wage to jestem zalamana bo te cyferki mnie dobijaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno masz masywniejsza budowe kosci albo wiecej miesni i stąd duża waga a małe wymiary:) uwazam ze to lepiej bo nie musisz sie odchudzac do anorektycznych cyferek na wadze :) a mozesz przyblizyc swoje wymiary,wage wzrost i wiek??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×