Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katie Jordan

5-10kg w DóŁ, 500-800kCaL, dietka MŻ !!! Ktoś ze mną?!

Polecane posty

A ja dziś troszkę więcej zjadłam niż powinnam dlatego na dziś koniec z żarciem :P raczej. :) Do tego ćwiczyłam już 30 min na skakance :P Jeszcze nastepne pół przeznacze na skakanke, potem rowerek stacjonarny i jakies brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
no tak 20 lat rocznikowo 21 wzrost 160 waga 58😡 85/70😠/92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie Price
salamandra: a to podobna wymiarowka no gdzie niegdzie sie roznimy co ja bym dala za te 92 w biodrach;p Paramore: he mi tez sie niedawno zdarzylo zjesc wiecej ale na szczescie nie spowodowalo to zadnych szkod;p moze troche spowolnilam schudniecie ale nie cofnelam:D ja juz dawno powinnam cos wszamac zeby potem nie miec napadu na wieczor ale tak mnie cos zdenerwowalo ze nic nie przelkne narazie;/ moze sie skusze na pizze bo mama robi jesli wylicze ze nie zjem za duzo:D ale to dopiero jak sie uspokoje....widze ze jakbym zawsze taka nabuzowana chodzila to bym byla chuda szkapa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
no niby podobne ale nizsza jestem zdziebko i gdzieniegdzie chudsza zwlaszcza tam gdzie role odgrywaja kosci (biodra,klatka)a jednak ciezsza,a cyferki niestety do tego stopnia mnie dobijaja ze pomimo tego iz wiem ze wygladam dobrze to i tak bede sie odchudzac dopoki 50 nie dobije choc podobno przy grubych kosciach o to trudno.no nic trzeba walczyc dalej:)zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie Jordan ja wykluczylam z mojego jadlospisu bialy chleb, ziemniaki, slodycze, makarony i gazowane napoje. Pilam herbaty bez cukry lub duzo wody. Cwiczylam ale nie codziennie :P czasami nawet pozwalalam sobie na jakies piwko (zwlaszcza w soboty) lub na cheesburgera z mc donalda :) wiec nie katowalam sie tak strasznie i nie odmawialam se kazdej napotykanej rzeczy ale i rowniez nie przesadzalam z nimi. Nie jem po 18-18:30 i to wystarczylo zeby zrzucic 6kg. Od wtorku wemze sie w garsc i bede przestrzegac zasad przez 10 dni tak jak nakazuje tamta dieta 10-cio dniowa bo chce jeszcze schudnac 9 kg. Oby sie udalo, od wtorku i juz postanowione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie od wtorku surowa dieta ale to nie znaczy ze przez swieta bede sie obzerala, nie nie nie :) nie ma takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że koleżanki powymiękały:P albo tylko ja przed kompem siedze z zatkanym nosem w taka pogode:D w każdym razie spożyłam na obiad zupe pomidorowa mamy:D wiec pizzy mam nadzieje juz kijem nie tkne. nie wiem ile miska zupy pomidorowej z makaronem (3 lyzki) ok 350ml mogla miec kcalmoze ktos wie?? mysle ze makaron z 200 a zupa 100:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Monis a co to za 10dniowa dieta??? jeju ja nie lubie sobie okreslac ile dni:P bo wiem ze roznie to bywa i dieta moze sie przedluzyc:D w swieta ja tak samo, bede jesc tylko jajka heehhe zadnych tam ciast i czekoladowych jajek!! TFU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie Jordan ja juz postanowilam ze w swieta zjem talerzyk barszczyku i jajako :) i w tym roku tak beda wygladac moje swieta. Dieta 10-cio dniowa polega na tym ze masz okreslone 10 dni i w kazdy dzien masz jadlospis i musisz sie jego trzymac czyli: 1 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 2 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 3 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 4 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 5 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 6 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 7 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 8 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 9 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach 10 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach + DUZO WODY !! I oto cala dietka :) pierwsze dwa dni sa najgorsze bo moze bolec glowa ale pozniej juz jest inaczej bo wchodzi w sklad \"lepsze\" jedzenie typu wlasnie jajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej..jak ja strasznie żałuje, że tak podjadłam ;/ Strasznie, chyba zaraz sie popłacze..już myślałam żeby zwymiotować ale nie dam rady siebie zmusić.. Niby ćwiczyłam już w sumie 50 min na skakance ale to i tak za mało, jak tak dalej pójdzie to ja moge zapomniec o tych wymarzonych 50kg. ..:(:(:(:(:( jestem gruba świnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paramore: eee daj spokoj wymioty nic nie daja:P juz lepiej spalać a najlepiej odpokutowac na nast dzien:) ja sie trzymam zjadlam sniadanie i obiad no ale zobaczymy czy pizze przetrzymam, narazie czuje glod ale nie apetyt:) trzymaj sie, zawsze mozesz sobie powiedziec OD JUTRA a jeden raz cie nie zbawi. wiem jak to jest miec wyrzuty sumienia ja nawet jak malo zjem to mam;/ Monis: nom fajna ta dietka, czytalam ten topik. mysle ją kiedys wyprobowac ale nie mam kasy a kto bedzie mi produkty kupowal starzy powiedza ze wymyslam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie Jordan eee tam ta dieta nie jest taka droga :) Paramore hehehe z tymi wymiotami to przesadzilas :) ale nie mow sobie OD JUTRA bo bedziesz tak mowic za kazdym razem i nigdy nie poswiecisz sie dla diety. Wiem to po sobie i u mnie tak bylo, nie moglam sie zebrac przez dobry miesiac bo mowilam OD JUTRA :/ ale wkoncu przyszedl ten dzien... :) wkoncu przejrzalam na oczy i powiedzialam DOSC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wybaczcie,że to napisze ale to jest topic na temat odchudzania :) tzn, jesli ktos naprawde duzo waży!!! a z tego co czytam to niektóre z was maja wymiary modelek:) i chca się doschudzić - to poczatki anoreksji!!! wiem cos o tym bo byłam chora na to obrzydlistwo 8 lata temu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moje kochane!!! dzisiaj jest 8 kwietnia do 1 lipca jeszcze troszkę zostało:) mam nadzieję,ze uda mi się uzyskać wymarzoną wagę:) chciałabym ,żeby pisały osoby , które naprawdę potrzebują zrzucić pare kilo jak ja:) żebysmy się wspierały , wymieniały poglądami , doradzały sobie:) cieszyły się z sukcesów i pocieszały w porażkach to naprawdę nam pomoże!!! jeśli nie do 1 lipca to do 1 sierpnia:) będziemy jak gwiazdeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! chętnie się do was przyłączę! :) mam do zrzucenia ok 10 zbędnych kg, w grupie raźniej będzie się tego pozbyć mam nadzieje. byłam na różnych dietach 1000kcal, kopenhaska, głodówka... na każdej kilka kg w dół, ale na dłuższą metę nie dało rady :/ mam 170 cm wzrostu i waże ok65kg, dąże do 55. w ostatnim czasie sporo ćwiczyłam-w domu hula hop+brzuszki, wieczorem aerobik i bieganie, niestety nabawiłam sie kontuzji kolana i do świąt mam przerwę w ćwiczeniach :/ od jutra dieta nie przekraczająca 800 kcal, w święta oczywiście mam zamiar jeśc wszystko ale z umiarem. postaram się tu zaglądać regularnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lulla_bye!! jestes tu bardzo mile widziana, jesli masz czas pisz jadłospisy:) ja niestety (ALE MI WSTYD) zlamalam sie i zjadlam tą wspominaną wczesniej pizze. teraz czuje ze mi sie nie oplacalo bo moglam po prostu wziac z lodowki jogurt ale uleglam szatanowi:P za to wypije drugą czy trzecią juz herbatke odchudzajaca to moze mnie jutro przeczysci ciut:P zawsze jest dol jak sie czloweik zlamie ale te jedzenie przynajmniej troche popchnie moj metabolizm:D (juz czuje ciut;p) takze nie lamie sie, jutro za to na sniadanie obiad i kol. zjem po jednym jajku zapijanym mlekiem;p dziala jak nie wiem, od razu 1kg w tyl;p ale mam nadzieje ze są osoby z silniejsza wolą, ja obiecuje ze juz nie bede takiego zlego przykladu dawac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ja wczoraj też w siebie nawpychałam :/ o jeden naleśnik za dużo :/ cóż, dzisiaj trzeba bedzie odpokutować do 16 jem same jabłka i popijam wodą, jak wystarczy czasu w trakcie wiosennych porządków to pewnie wybiorę się na długi spacer (niestety kolano dalej boli więc nici z biegania :/) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki :* I jak tam u was mija? Ja dzis troszeczke odpuszcze sobie tego jedzienia i zrobie sobie dzien ze na sniadanie jajecznica i potem polece na samych jogurtach, zeby jeszcze zmniejszyc ten zoladek przed tymi swietami. Kurcze boje sie ich bo zawsze tyle jedzenia na tym stole a ja znajac zycie sie skusze na duzo duzo wiecej niz powinnam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
nastka 87 chyba juz nie nastka nie:P czemu sie odchudzasz skoro mowisz ze bylas chora na anoreksje nie boisz sie ze znowu w to wpadniesz?a poza tym bez- obrazy dla innych dziewczat-gdzie ty tu modelki widzisz?pytam z czystej ciekawosci i nikogo nie chce urazic. i jeszcze jedno male pytanie ale tak ogolnie mierzac biust/talie/biodra mieszycie swoj biust czy pod biustem bo zauwazylam ze dziewczyny na forum to roznie podaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ja obecnie jestem w trakcie przeprowadzki, wiec nie moge za czesto pisac! Zaczynam diete jak juz pisalam od wtorku, bede sie starala jesc 600kcal dziennie, no chyba ze mnie glod przycisnie to zwieksze do 800kcal:) Oczywscie dokladam do tego bieganie i niejedzenie NIC po 18! Po niedzieli odlacza mi neta, wiec nie bede mogla pisac, odezwe sie zatem za jakis czas juz mam nadzieje z jakimis osiągnieciami!!!!A Wy moje drogie macie tu pilnowac topiku i mobilizowac sie nawzajem!! Aha i wiecie co dziewuchy jestescie szczuple, moze zamiast sie odchudzac powinnyscie zapisac sie na jakas silownie lub zjaecia i zajac wyrzeżbieniem szczegolnie tych partii ciala na ktorych Wam zalezy? Kiedys ogladalam wywiad z Rihanna i ona wlasnie mowila, ze ze zeby jej nogi tak wygladaly jak teraz to musi poswiecac dwie godziny dziennie na cwiczenia! I ze przy tym zadna dieta nie wchodzi w gre, bo wtedy wyszczuplalaby na calym ciele a tego nie chce. No nie wiem, uwazam poprostu ze osoby ktore maja nadwage powinny stosowac diete, ale te ktore sa szczuple a chca cos zmienic w swoim ciele powinny sie skupic na rzezbieniu sylwetki... Mimo wszytsko trzymam za Was wszytskie kciuki! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYłAM CHORA ale nie jestem i wioem,ze mi to nie grozi bo nie ważę 41 kg jak kiedys a 91!!! to chyba róznica:) z tym ,ze wtedy byłam nastolatka i modelka a teraz jestem mamą i zoną:) chciałabym być zgrabna nie chuda!!!!!!!!!!! bo chude jest obrzydliwe. ale nie kłócmy się tylko wspierAJMY DZIEWCZETA:) musimy byc silne.a teraz ten świateczny czas taki kuszący tyle jedzenia i smakołyków jak tu wytrzymac co proponujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeń dobry :):) lulla_bye: i jak ci idzie dzisiaj "dieta jabłkowa"? zazdroszcze u mnie nie ma ani jednego jabłka do pochrupania a uwielbiam a najlepsze są soki z sokowirówki świeże:D:P Monis757: ja tak samo świąt sie boje jak nie wiem, różnie nawet planuje co wtedy zjem;p najlepiej by bylo cały dzien jesc same jajka poczynajac od swieconki:D ale wiadomo ciasta i slodycze:O sama nie wiem jak dam rade, trzeba zajac czas czyms innym:O salamandra: dokladnie masz racje, modelki to maja wymiary 175cm, 88/60/88 to one waza chyba po 45 kg ale przy jakich wzrostach:D zawsze na fashionTV prezentuja modelki i ich wymiary:) a co do mierzenia to ja na biuscie zmierzylam teraz zmierzylam pod i mam 69cm. ogolnie jestem typowa (tfu:P) GRUSZKA chuda na gorze gruba na dole;p no ale co zrobie:) Adelina: mysle ze powinnas juz robic male podchody do diety bo potem jak tak zaczniesz z grubej rury to bedzie bolec:D chociaz do swiat juz tak blisko:) co do cw. to oczywiscie masz racje, uwazam ze kazdy czlowiek nawet nie odchudzajacy sie powinien cwiczyc:) osobiscie to lubie, kiedys chodzilam na silownie ok. 2 miesiecy, nie schudlam ale dobrze sie czulam. najlepsze by byly dl amnie cw. areobowe np. bieganie.. albo jakies wysmuklajace. wiec widzisz mi sie rihanny nogi nie podobaja bo wygladaja jak kołki...beyonce tez ciagle cwiczy i ma grube nogi ale np. bez cellulitu i o gladkiej linii. ale dla mnie one są wciaz za grube wiec idac tym torem musialabym cwiczyc i zastosowac diete. szczerze to mam taki zamiar i zaraz o tym napisze:P Bo jadzisiaj mam niestety już od rana zjechany humor bo śniadanie nie było takie jak sobie obiecałam:P 2 wielkie buły na śniadanie to niestety nie MŻ a WielkieŻarcie :P stawałam dziś na wage i stoi w miejscu jak stała...53.5. Mam wielką ochote wskoczyć na rowerek i spalić śniadanie, zawsze tak robiłam jak za duzo zjadłam i dawało jeszcze większy efekt niż bardzo mało jedzenia bez ćwiczen...niestetu juz od poniedzialku leze chora w lozku wczoraj zauwazylam ze wezly chlonne powiekszyly mi sie po jednej stronie szyi i boli:P ...i ten kaszel ktory z rana mnie malo nei zabije:P tylko niech nikt nie mowi ze sie wymiguje ja po prostu nie chce isc do lekarza po antybiotyk:D a ogolnie mam zamiar jezdzic godzinke rowerku z 3 razy w tyg i biegac!!!! nie moge sie doczekac bieganie dziala jak miód na dusze bo humor na caly dzien poprawia sie o 100% planow na reszte dnia nie mam nie wiem co zjem, wolalabym nic ale wiem ze lepiej zjesc malutko niz nic bo sie nie opozni metabolizmu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
nastka ja sie nie kloce tak po prostu zapytalam nie chcialam cie urazic🌻 aha jak bylas modelka to powiedz jak podaje sie wymiery w koncu ten pod biustem czy ten w biuscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, hah, ja wymiarów modelki nie mam ;] Wczoraj się podłamałam, ale dziś walczę :) Dieta, ćwiczenia - ok. Trochę jest mi trudno, bo kiedys prawie bez przerwy jadlam, ale myśle, że się przyzwczaję. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dzisiaj na starcie zje...łam wiec i tak nici, ale do tej pory nie zjadlam jeszcze nic i zaraz polece po jakies jabłko:P ale od jutra juz ZERO poblazania sobie:P a jak tylko wyzdrowieje zaczynam cwiczyc:) wiec pewnie od razu po swietach... mam nadzieje ze wam lepiej poszlo:) jutro i pojutrze zrobie sobie diete jakas oczyszczającą przed sweitami np. soki z warzyw, marchwi i jablek i duzo duzo wody:) a moze macie jakies pomysly na inne dzialajace diety cud, albo triki wyszczuplajace:D no i jak dbacie o CIAŁO????? czy ktoś ma problem np. z cellulitem?? albo boczkami na biodrach (tzw. BRYCZESY - fuj:/) - znacie jakies cwiczenia na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
katie jordan ja sobie poradzilam prawie z jednym i drugim na cellulit garnier z rool-on-em i taka drewniana wrotka do masazu i facet codziennie mnie tym jechal przez 15 minut mialam drugi stopien dzis jest widoczny tylko jak bardzo mocno scisne,a na boczki hula hop prawie juz zniknely tylko trzeba krecic w obie strony bo sie nie rowno zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×