Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apel do polskich panów

dlaczego polscy mężczyźni nie potrafią się ubrać

Polecane posty

Gość apel do polskich panów

Kompletnie nie mają gustu, jeśli chodzi o wygląd, ubiór? wiadomo, ze nie szata zdobi człowieka, ale... Panowie! Nie wystarczy przyodziać letni dres zamiast zimowego i pociągnąć krótkie na zapałkę włosy żelem, żeby wyglądać fajnie i męsko. Dlaczego nosicie ciągle tylko dzinsy, ewentualnie te koszmarne sztruksy, dlaczego nie znacie spodni wiosennych, materiałowych, lnianych, jakże seksownych! dlaczego nie nosicie gładkich koszul, tylko jakieś flanelowe w krate, a przewaznie tylko Tshirt i na to bluza dresowa/polarowa, i tak do 40tki... Dlaczego Wasze kurtki maja wieśniackie lamówki, dlaczego wszystkie są ortalionowe, dresowe? Dlaczego nie znacie ciuchów porządnych, markowych- ja wiem, ze przecietnego Polaka nie stac na firme wyzszej klasy niz reserved, ale na piwo i papierosy to zawsze znajdziecie grosza:) Zrozumcie, Wasze kobiety- Polki, ktore naprawde o siebie dbaja, chca czuc ze ida obok interesującego, ubranego z pomysłem i gustem mezczyzny! I nie mowie o metroseksualnych ciotach w spodniach rurkach i swiecacych paskach... Panowie, zlitujcie sie- jest wiosna, idzie lato:) Za granica mezczyzni naprawde inaczej sie ubieraja... Schowajcie dresy i stare obcisle dzinsy do szafy! Temat zakladam na uczuciowym, bo tutaj najwiecej panów, z tego co widze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczegolnie w anglii
co jeden Angol chodzi jak lump ;/ Do autorki ... zamiast krytykowac nas popatrz na Polski jak sie ubieraja ;/ Co jednej wystaja stringi z jeansow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
Mieszkam za granica, stad ten temat- mam ogląd na sprawę i porównanie Wczesniej nie zdawalam sobie sprawy z tego, jak koszmarnie sie prezentuja Polacy na tle innych nacji:( Wiadomo, ze sa wyjatki, owszem...Ale wyjatek potwierdza regułę:D Kon Polski- temat jest o mezczyznach, wiec nie wcinaj sie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to samo można powiedzieć o kobietach...generalizacja zawsze wzbudza u mnie skrajne emocje... Zostań za granicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
Wiekszosc mlodych Anglikow, ktorzy studiuja, pracuja, ubiera sie gustownie i fajnie, a nie na jedno kopyto. Nie przypuszczam, zeby ktorykolwiek wypuscil sie w sandalach na skarpety albo bluzie dresowej z wielkim napisem NIKE na jakies wyjscie wieczorne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już widziałam na ulicy
pierwszych skarpetkowych sandalarzy, masakra! :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i też kurwa mam porównanie i jak to zgrabnie ujełaś "ogląd" - wystające stringi ze spodni/spodenek, przetłuszczone włosy, brudne paznokcie, niezbyt przyjemny zapach i wylewające się ciało z ubrania...kurwa to dopiero klasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apelujaca Istoto, ortalion zniknie, to bardzo proste - poczytaj troche ksiazek, naucz sie mowic dziekuje, przepraszam i prosze, nie mow z pelnymi ustami, nie dlub w nosie, nie pij kartonowego wina i zmien srodowisko, w ktorym sie obracasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam, że niespecjalnie się nad tym zastanawiałem. :) Puść jakiś link, przykład jak powinien ubierać się według Ciebie facet. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
kon Polski- najwyrazniej obracasz sie w takim towarzystwie dresiar, blachar, tipisiar i sprzedawczyn po zawodowce z monopolowego. Wiekszosc mlodych kobiet o siebie dba. Natomiast u mezczyzn- mniejszosc, rowniez ci wyksztalceni, z pozycja zawodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba normalne, że Ci co studiują i pracują to ubierają się "gustowniej z bardzo prostego powodu - materialnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
analogia- jestem po studiach, pracuję na dobrym stanowisku, mam przyjaciol na poziomie i sporo oleju w głowie. Wiec nie trafilas jakby:D To sa po prostu obserwacje z ulicy wziete...ze spaceru, z parku, ze sklepu, z kosciola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
kon- dlaczego toczysz pianę i rzucasz wulgaryzmami, miast dyskutowac na poziomie? Czyzbym trafila w czuły punkt?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu generalizujesz, skąd wniosek, że te kobiety o których piszesz (ciekawe, że wsazujesz akurat na te zawody) nie dbają o siebie? Przyszło Ci kiedyś do głowy, że można ubierać sie z klasą i niekoniecznie w markowe kurwa haczyki i paski?? Co za melanż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim jedynym wulgaryzmem jest kurwa "kurwa" - nie bierz tego do siebie. Jaki czuły pkt?? To jest forum i możesz tylko sobie gdybać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialam zamiaru trafic, odpowiedz rownie powazna i pzemyslana, co temat:p oratlionowy dostawca bulek piekarnianych mi w zaden sposob nie przeszkadza, jesli Ciebie tak razi- kup mu frak i ciesz sie jego widokiem jak pomyka ze skrzynka bulek :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetPrincesska
zgadzam sie z autorka polscy faceci nie umieja sie w wiekszosci ubierac dres to jedna wielka porazka tak samo jak trzy rozmiary za duza bluza z kapturem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiekszosc mlodych kobiet o siebie dba" - tak, tak :-o wiekszosc. zwlaszcza latem, w zatloczonych autobusach to widac (i czuc). dlatego z ulga przesiadam sie na wlasnecztery kolka. "dlaczego nie znacie spodni wiosennych, materiałowych, lnianych" - materialowych? co masz na mysli? beton? asfalt? papier? wiesz, material to niekoniecznie tkanina. po pierwsze: nie do kazdego mezczyzny pasuje len czy inny gatunek plotna. po drugie: dzins jest jedna z najmodniejszych tkanin wszechczasow. po trzecie: "ja wiem, ze przecietnego Polaka nie stac na firme wyzszej klasy niz reserved, ale na piwo i papierosy to zawsze znajdziecie grosza" - nie zagladaj do kieszeni obcym ludziom. mamusia nie uczyla cie, ze to prostackie i wiesniackie? "Panowie! Nie wystarczy przyodziać letni dres zamiast zimowego i pociągnąć krótkie na zapałkę włosy żelem, żeby wyglądać fajnie i męsko" - przestan chodzic na wiejskie potancowki, remizowa ksiezniczko :) poza nimi tez jest swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecietna Polka to spalone farba wlosy, przeswitujaca/odznaczajaca sie bielizna, ubranka jak dla dzieci- z cekinami, fredzlami albo po prostu rozowe, za duze lub wcinajace sie w faldy brzuszne:) idealnie zatem pasuje samiec w dresie z lamowkami:) o co tyle krzyku, skoro rownowaga w przyrodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetPrincesska
wszystko kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×