Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apel do polskich panów

dlaczego polscy mężczyźni nie potrafią się ubrać

Polecane posty

polscy faceci na arenie swiatowej wogole nie istnieja.nie slyszalam, zeby jakakolwiek kobieta za granica mowila,ze chce wysc za polaka.cos w tym jest panowie, nie jestescie zbyt dobrym materialem genetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
Daleka jestem od zwracania uwagi na metke, sama mam masę niemarkowych rzeczy i dobrze mi z tym. Ale nie da sie ukryc, ze kurtka made by bazar albo dzinsy sprzed 20 lat niekoniecznie dobrze wygladaja. Stad moj przyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet ostatnio Jacyków mówił, jak równiez inni styliści zagraniczni, że nie każdemu jest dobrze w tym co akurat jest modne. najbordziej 'wsiowskie' sa Paniusie z blokowis podążajace w swym mniemaniu za modą. szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
Mam męża Polaka i nie wyobrazam sobie związać się z mężczyzną innej nacji. Zrozumcie Panowie- nie mam nic do Was jako do ludzi (w wiekszosci), po prostu NIE POTRAFICIE SIE UBRAĆ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
Jacykow:D toś deko pojechała:D hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podałam Jacykowa tylko dlatego, ze widze, ze patrzysz na sławnych i metki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvghytu
no dobrze autorko, a co maja zrobic faceci ( i kobiety) ktorych na ciuchy lepsze od tego nieszczesnego reserved po prostu nie stac? taka wlasnie jest sytuacja wiekszosci polakow, maja sie zabic bo jakas panienka zza granicy uwaza ze sa wiesniakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"jestem po studiach, pracuję na dobrym stanowisku, mam przyjaciol na poziomie i sporo oleju w głowie." czyżby isabel? pozdrowienia dla kazia wobec tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
Niech postaraja sie o lepsze zarobki;) A poważnie, napisalam, ze diabeł nie tkwi w szczegolach, typu metka. Chodzi wyczucie stylu, klase, dobry smak. Do tego wystarcza spodnie za 200 zl, tylko trzeba miec troche wrazliwosci i wlasnego stylu, indywidualnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiec, uczyc sie od lepszych, a nie krytykowac.zgadzam sie z autorka.ONI NIE UMIEJA SIE UBRAC, rowniez nie przyjmuja slow konstruktywnej ktytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvghytu
wyobraz sobie ze spodnie za 200 zl to tez za drogo dla wielu ludzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem skad Ty jestes, ale naprawda nie widze facetow źle ubranych aby byli w wiekszości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
Tak myślałam, ze założenie takiego tematu to kij wlozony w mrowisko:D Pozdrawiam Panowie, popracujcie trochę nad wlasnym gustem i stylem, a przede wszystkim nad wlasnym przerosnietym i przewrazliwionym ego. I prosze dac caluska biednej analogii, tak zaciekle Was broniacej (moze znajdzie adoratora dzieki temu na tym forum)?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
isabel, przestań już nudzić z tym "własnym stylem" biedna nasza wieśniareczko. i tak na nikim wrażenia "światowca" tu nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
xoxoxox- oni nie beda sie uczyc od lepszych, bo oni uwazaja sie za najlepszych;) Na tym polega problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
ofermma- a kto wie, moze gdybyś zmienił ten "styl", wreszcie przestałbys byc prawiczkiem?;) tak odbijajac pileczke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwrotna ...a ty masz może też jakiś problem ze stylem czy cuś?? :D:D tak sie przejęłaś...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
ja mysle, ze odwrotna analogia ma męża, ktory w szafie ma caly zestaw dresow i bluz polarowych- na specjalne wyjscia te markowe, rzecz jasna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
ludzie na całym świecie ubierają się zgodnie z własnym gustem i możliwościami i na całym świecie znajdują się głupie wieśniareczki którym się wydaje że idąc do biura w londynie zamiast w łowiczu należą do jakiej lepszej sfery. i wtedy się zaczyna: bo wy to się nie ubieracie tak jak oni, jecie pierogi i nie znacie angielskiego a w anglii nawet dzieci znają. przecież to żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
analogia- trochę autoironii i luzu, kobieto:) bo się udusisz we własnym sosie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
jeszcze raz- specjalnie dla ofermy: Uwielbiam pierogi Uwielbiam polskich facetów Znam angielski i mysle, ze to zadne osiagniecie w dzisiejszych czasach, ale podstawa egzystencji, jako ze to jezyk uniwersalny. Ja po prostu stwierdzam, ze Polacy nie potrafia sie ubrac!:D Wiec juz przestan dorabiac do tego ideologie i pisać całą ksiązkę na mój temat, nieszczesnej wieśniareczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvghytu
no wlasnie, skoro masz meza to ci przeszkadza to bezguscie polskich facetow? mnie to nie obchodzi, niech sie ubieraja jak chca, panow w dresach omijam szerokim lukiem, jakby sie ubrali w armaniego tez bym ich omijala, nie rozumiem czemu sie tak plujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zaraz się faceci tak obrażacie - a w sumie to tak to wygląda właśnie - dziewczyny w PL wyglądają coraz fajniej-jeszcze parę lat temu też chodziły takie smutne i szare - pamiętam , że była taka jakaś tendencja do noszenia się na czarno i nawet latem dziewczyny tak się ubierały - dobrze, że mamy to za sobą i teraz widze całą mase kolorowo i fajnie ubranych laseczek i nawet jak wyglądają jak klony to wolę kolorowe klony niż szaro burych indywidualistów(bo za takich mają się faceci pewnie) nie przejmujących się rzeczą tak nieważną jak styl i moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
ależ stwierdzać to ty sobie możesz co chcesz tylko nic poza twoim kompleksem niższości wobec zachodu to z tego nie wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×