Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apel do polskich panów

dlaczego polscy mężczyźni nie potrafią się ubrać

Polecane posty

Polacy to : mamisynki dla których usamodzielnienie się oznacza przejście z garnuszka rodziców na garnuszek pracującej żony ,która w przeciwieństwie do takiego gamonia skończyła kierunek dający jakieś perspektywy, lenie zalegające przed TV z piwem w jednej łapie i pilotem w drugiej, fleje śmierdzące od znoszonych niemodnych i brudnych ubrań bo przecież mają dwie lewe łapy a obsługa takiego skomplikowanego sprzętu jak pralka przekracza ich możliwości intelektualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
Aż się pani prawniczka oburzyla i zagroziła postępowaniem karnym;)Za chwilę wsadzi nas do więzienia za opinię, że Polacy nie wiedzą, jak ubrac sie z klasą i gustem :classic_cool: Nie mam o sobie wygórowanego mniemania, żyje normalnie i na przyzwoitym poziomie, nie stroję się, jestem naturalna i zwyczajna, wychowałam sie w domu jednorodzinnym z ogrodkiem,a nie w blokowisku i nie pracuję na kasie;) I mam takie zdanie, jakie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne laski siedzą na kafe - lubią się pośmiać z takich żałosnych pasztetów jak ty - doceniają wtedy swoje cudowne życie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
A teraz na powaznie. NIuniaaa bardzo nam tu wszystkim przykro ze nie mialas szczescia do facetow. Nie lecz na kefe swoich kompleksow. Skromnosc jest cnota - nie slyszlaas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tluste mleko
zgadzam sie z autorka tematu! Mieszkam od 15 lat za granica i Polaka rozpoznam na kilometr - w szerokich spodniach moro lub w jasnych obcislych dzinsach, bialych butach z czubem llub wiesniackich adidasach, podkoszulku i bluzie z wielkim napisem nike/ polarze. fuj ale niestety to samo tyczy sie Polek.... najgorsze to chyba sa ich wlosy - nie wiem co to wogole ma byc - 1000 kolorow na glowie, chyba to sie nazywa balejaz czy cos w tym stylu, TO JEST OKROPNE, nie robcie sobie tej krzywdy!!!!!!!!! nastepna rzecz -stretchowe 'dzinsy' z cekinami i cyrkoniami i usta pomalowane na srebrno :D dajcie ludzie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracująca studentka
analogia... masz na myśli dobra osoboste w znaczeniu art. 23 KC? Dopiero naruszenie prawa osobistego uzasadnia zastosowanie środków ochronnych, natomiast naruzenie dobra osobistego stanowi przeslankę domniemania, że podmiotowe prawo osobiste zostało naruszone.... Nudny temat- są ciekawsze. Nie obrażam autora- ja nigdy nie obrażam.... wyrosłam z tego dawno, dawno temu. Dla mnie istnieje tylko konstruktywna, rzeczowa krytyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz! Po raz 1 zgadzam się z Jarkiem. Niedobrze chyba ze mną...czas na przerwę z kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Autorko, polecam lekture kodeksu karnego i cywilnego, a zrozumie Pani roznice miedzy opinia a pomowieniem i zniewaga, a takze odkryje Pani instytucje dobr osobistych. Powiedzialabym,ze przydatniejsze od nowych pantofli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balejaż - fuuuj - no fakt - to jest masakra - jednak Polki przynajmiej nie śmierdzą a Polacy tak i dlatego strasznie się cieszę , że nie muszę jeżdzić komunikacją miejską z tymi flejami :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
To ze masz jakies smieszne wygorowane mniemanie o sobie... A ja mysle ze tak naprawde piszesz takie teksty zeby sie dowartosciowac i wyleczyc kompleksy:) ale masz racje to dobze dziala na twoja psychike, powtarzaj sobie tak dalej to moze sie spelni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
taki kolor wlosow u Polek to sie borsuk nazywa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowokator - nie mam wygórowanego mniemania o sobie - jestem fajna i tyle :D:D:D nigdy w swoim życie nie spotkałeś fajnej laski , ze tak się ekscytujesz ?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
,,komunikacją miejską z tymi flejami'' prosze prosze - ze to niby prawo jazdy ma:D ho ho tobie to sie powodzi:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
jestes taka fajna ze az mi sie zaczynasz podobac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"od tego mamy posłuszne lachociągi, które robią co im każemy, z myciem garów, praniem naszych brudów, myciem podług i robieniem obiadów włącznie" ty nie masz żadnego lachociąga - no chyba , że zapłacisz, ale cię na to przeciez nie stać bo jesteś żałosnym bezrobotnym pasztetem odreagowującym swoje niepowodzenia na forum dla lasek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
jestes jestes:D chyba Cie poprosze o kontakt:) moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liberum veto!!! ja uwazam ze potrafia sie ubierac moze nie wszyscy ale to nie jest jakis przypadek niezwykly spotkac dobrze ubranego kolesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
wydaje mi sie ze nigdy ni spotkalem nikogo tak fajnego jak Niuniaaa. Tak wiec prosze o nr gg/kom. W celu bliższego poznania + osobistego stylisty:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"od razu poznać siksę, która odreagowuje brak pieniędzy i perspektyw " - hmm pasujemy do siebie: siksa bez kasy i perspektyw i zramolały pasztetowy nieudacznik bez perspektyw:D:D:D może się spotkamy cio?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
dziekuje, napenwo sie odezwe:) ale juz jutro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek---> jeśli już, to cytuj i interpretuj wszystko, a nie wyrwane zdanie z kontekstu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
To mis ie chyba sni. Czy o jest sen, czy ona naprawde to zrobila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Polacy fakt ubieraja sie tragicznie, monotonnie i wszyscy tak samo:D pogarda normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×