Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apel do polskich panów

dlaczego polscy mężczyźni nie potrafią się ubrać

Polecane posty

ohhh jak się biedaczki obrażaja-niestety większość facetów tak właśnie wygląda-bez polotu -nie ma na kim oka zawiesić :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem kobieta:p wiec sie nie obrazam:) Polki wierza ciagle w mit pieknych Polek i potrafia tylko narzekac i wymagac od plci przeciwnej:) ewentualnie ubolewac,ze nie podobaja im sie kobiece ksztalty Polek z 20 kg w zapasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
no i dlaczego się tak unosicie? od razu wyzywacie, obrzucacie inwektywami? ja potrafię przyznać, że wiele polskich kobiet również nie potrafi się ubrac. a Wy czemu nie? prawda w oczy kole! jak mowi niuniaaa- nie ma na kim oka zawiesic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
odwrotna analogia- co za bzdury. I ja, i wszystkie moje znajome jestesmy szczuple, zgrabne i zadbane, uprawiamy sporty, staramy sie malowac dyskretnie, nie łazimy na solarki, ubieramy sie gustownie i wg wlasnego indywidualnego stylu. I takich kobiet jest coraz wiecej! Wiec przestan wlazic facetom do dupy i spojrz prawdzie w oczy, jakie sa realia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakim kraju autorka była, że twierdzi, że w innych mężczyzna umie się ubrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
UK, Austria, Niemcy, Węgry, Włochy, Francja... wystarcza obserwacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Autorko, dlaczego tak Ci to przeszkadza? meza nie mozesz sobie przez to na chodniku znalezc? mnie bardziej irytuje prymitywne slownictwo niz czyjes ubranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
Mam męża, Polaka- dobrze ubranego:D Mówiłam, że sa wyjątki- jak wszędzie...Czy to już nie wolno o swoich obserwacjach napisać na forum dyskusjnym? Bez przesady:) Zreszta jak widac, sa osoby, ktore maja podobne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem Polki równiez czasami bywają niezadbane, nieciekawie ubrane, niedomyte(zgroza :D ), ale z tego co widuję na ulicach to jednak przeważają te fajne i z pomysłem na siebie, fajnie wystylizowane , pachnące natomiast faceci ... na oko w 80% porażka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
analogia- mnie tez bardziej denerwuje przerosniete ego Polaków, od ich wyglądu; sama zobacz, jak to samokrytyki nie znoszą, żadnej!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, kolezanki maja racje.polscy mezczyzni wygladaja bardzo nie ciekawie.ogolnie niezadbani, wlosy ogolone prawie przy skorze jakby wszy mieli,kiepskie zeby, 30-latek to sie zachwuje jak stary zmeczony dziad, ubrac sie nie umieja.nie sa atrakcyjni w sposobie bycia ani zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro masz meza, szanowna autorko, to zajmij sie nim. innych mezczyzn pozostaw innym kobietom - chyba, ze masz misje do spelnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a długo autorka była czy tylko przelotem? bo ja uważam że to nie kwestia kraju, a wyczucia smaku, którego moze brakować każdemu. wystarczy popatrzeć na to jak ubierają się Angielki aha i nie mówie o Londynie, Paryżu czy Mediolanie powinna autorka pójść do okulisty i udac się na ponowne obserwacje. nie nalezy generalizować. Ah i jeszcze jedno dawno nie widziałam mężczyzny ubranego - "Dlaczego Wasze kurtki maja wieśniackie lamówki, dlaczego wszystkie są ortalionowe, dresowe?" - Nie wystarczy przyodziać letni dres zamiast zimowego i pociągnąć krótkie na zapałkę włosy żelem, żeby wyglądać fajnie i męsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
Krytyki nie znosza, a sami samokrytyki nie maja, miało byc of kors;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
Nie napisałam, że WSZYSCY mężczyzni tacy są, ale tacy przeważają- jako emigrant i osoba duzo podróżująca wlasnie to widzę, to co- mam udawać? Ze jest inaczej? Polacy odróżniaja sie brakiem klasy i ubieraniem na jedno kopyto, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
może idź sobie zmierz ciśnienie bo się strasznie podnieciłaś tymi źle ubranymi polakami. czy to chodzi o to że znudzona swoim odpicowanym mężem masz ochotę na chwileczkę zapomnienia w krzakach pod wiejską dyskoteką z jakimś ubranym w dres i na łyso ogolonym faciem który mówi "poszłem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzni i kobiety potrafią sie ubrać natomiast młodzież masakra i porażka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja osobiście tych opisanych przez Ciebie uznałabym za skrajność i mniejszość jednak. Już dawno nie widziałam faceta tak ubranego jak opisujesz. To chyba są jakieś blokowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
Moj mąż nie jest odpicowany, po prostu ubiera sie w swoim stylu, po męsku i ze smakiem. Bynajmniej nie jest to "odpicowanie". Widac wlasnie, jakie stereotypy w Was drzemia. Albo dres spod dyskoteki, albo odpicowany laluś:D Nie ma nic pomiedzy. I tutaj wlasnie tkwi problem w Waszym mysleniu;) Stad tez ten brak pomyslu na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a już zabijają mnie skarpety +sandały :D:D:D no i te wloski mokre od żelu... pomarańczowo-metysowo-lepperowa "opalenizna":D:D:D:D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok deko mają ,ale jak sobie pomysle o lecie i zobacze te dorosłe 16-tki i chłopców w jakiś dziwnych ciuchach to mi sie zbiera...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w UK czy w USA to się dopiero nie potrafią ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×