Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apel do polskich panów

dlaczego polscy mężczyźni nie potrafią się ubrać

Polecane posty

Gość ofermm a
"Moj mąż nie jest odpicowany, po prostu ubiera sie w swoim stylu, po męsku i ze smakiem. " to już wiemy. nie wiemy tylko czemu się tak podnieciłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego jeansy a nie spodnie materiałowe ? Bo muszą być gotowe na jazdę motocyklem codziennie. Nie mam ochoty przebierać się za każdym razem kiedy mam ochotę gdzieś pojechać, albo zakładać do pracy skórzanych. Dlaczego obcisłe ? Bo od kiedy zmieniłem dietę i poszedłem na siłownie, wszystkie rozmiary które da się założyć na mój brzuch ( tak żeby dało się przytrzymać paskiem) są mi w udach po prostu ciasne. Dresu i ortalionu nie noszę, na metki nie zwracam uwagi. Ot moje dwa grosze. Deko, na gg się odezwji to Ci coś powiem jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
analogia- wyluzuj już, bo tak poekscytowałaś się swoją wielką rolą obronczyni ucisnionych mężczyzn polskich, ze to aż śmieszne jest;) Lubie Polakow, cenie ich za wiele zalet, i nie mam nic przeciwko. Po prostu stwierdzam oczywistosci, ze NIE POTRAFIA SIE UBRAC:D I prosze, nie dorabiaj ideologii do tego, to zupelnie niepotrzebne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może golić głowe i nie musi chodzić na solarkę pod warunkiem , ze w celu podkreślenia ogolonej głowy nie ubiera super-extra-odlotowego dresu z 2 paskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
najlepiej ponoć ubierają się geje (jak tam mąż?). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam też ostatnio jakiś wstręt do sztruksów - ogólnie może same nie sa takie złe, ale nie wyglądaja fajnie w komplecie z bluzą - ten zestaw robi wrazenie jakiegos takiego..hmm...znoszonego a ostatnio często tak ubranych facetów widuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
oferma- kolejny:) Albo dres, albo gej. Echh...brak słów na takie ograniczone myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
a nie wydaje się panience że jest co nieco, jakby to powiedzieć,... próżna i małostkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
niunaaa- wlasnie o tym mowie:) Polscy panowie nie znaja innych spodni niz dzinsy albo sztruksy, i innego zestawu niz koszulka, dzinsy a na gore bluza dresowa lub polar:) I sportowe buty. Nie pamietam, kiedy ostatnio w jakims pubie/klubie w Polsce widzialam faceta w koszuli i sportowej marynarce np. Jesli, to obcokrajowca zapewne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyganka prawde ci powie
skoro panowie znajduja tylu obroncow to ja w imieniu pan...tych wszystkich ,,dresiar, blachar, tipisiar i sprzedawczyn po zawodowce z monopolowego"...:O autorko, jak na osobe wyksztalcona, swiatowa, z rzekomo otwarta glowa moim skromnym zdaniem wykazujesz straszna zasciankowosc myslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie w klubach widuje facetów w koszulach i fajnych jeansach,i to są Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wamanka
I tak Polacy są już spaleni w europie każdy wie że większość polaków to niestety totalne bezguścia.... taka jest prawda chociaż w sumie co druga polka to spalona tleniona wytapetowana niunia...przynajmiej do siebie pasują:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"autorko, jak na osobe wyksztalcona, swiatowa, z rzekomo otwarta glowa moim skromnym zdaniem wykazujesz straszna zasciankowosc myslenia..." bo nie ma większego ŚWIATOWCA niż wieśniak co się do miasta wyrwie. takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja też widuje fajnie ubranych facetow czy to w klubach czy na ulicy, autorka chyba dawno w klubach nie była, chyba że gdzieś hmm no nie wiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie rzecz biorąc to faceci z tego co widuje boja sie chyba kolorów i wyglądaja jakoś tak ...szaro - ostatnio byłam z moim kuzynem na zakupach i był to najgłupszy pomysł jaki kiedykolwiek mógl się zrodzic w mojej śliczne główce żeby mu pomóc w doborze garderoby - wszelkie moje sugestie kwitował stwierdzeniami typu: "te spodnie sa pedalskie, ten kolor jest pedalski, te nadruki sa prdalskie, dodatki pedalskie " - NEVER AGAIN - chodźcie sobie tacy szarzy i bez pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
Reserved to marna jakosciowo firma. Z jakiej wsi do miasta?:D Z duzego miasta jestem, jednego z najwiekszych w Polsce- nigdy na wsi nie mieszkalam, niestety, bo kocham wies:) To wlasnie czesto w miastach panowie z blokowisk wygladaja jak recydywisci w swoich dresach, bluzach, adidasach, łysych glowach i z przeklenstwem na ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz są modne męskie koszule w koloże jasnorózowym ,wątpie czy facet ubierze taką bez stwierdzenia''chyba Cie poje.....'':P no chyba ze zna sie na modzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
" chyba że gdzieś hmm no nie wiem gdzie. " w wielkim świeci proszę pani, w wielkim świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
Sami, wystarczy wejsc na strone chociazby Burtona, zeby zobaczyc, co jest w modzie i jak facet moze fajnie, a nie pedalsko wygladac. I wcale nie trzeba do tego rozowej koszuli, ani nawet blekitnej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"Z duzego miasta jestem, jednego z najwiekszych w Polsce" gratulujemy!! jednakowoż jak widzę kompleksy "gorszego polaka" trzymają się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
ofermma- swietni psychologowie z Was:D zostalam juz uznana za wieśniaczke, żonę geja, wariatkę, osobę z marginesu spolecznego etc.;) Dlaczego? Bo osmielilam sie stwierdzic, ze polscy faceci nie potrafią się ubrać:D Troche samokrytyki, doprawdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wystarczy oglądnąć ''dzień dobry tvn''.czy kawa i herbata''i wiem co modne :P apel do polskich panów---nie zgadzam sie z Tobą, Ty zwracasz na metkę itd,ja nie .W klubach do których chodzę faceci są fajnie ubrani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apel do polskich panów
Aha, jeszcze za zakompleksioną Poleczkę;) Atak najlepsza formą obrony, fakt :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
a co do "wieśniaka" to nie chodziło mi bynajmniej o miejsce pochodzenia tylko o mentalność identyczną z mentalnością wiejskiej dziewuchy która się wyrwała z wiochy do miasta a teraz wstydzi się rodziny i wszystko jej śmierdzi. dokładnie tak jak szanowna pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×