Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona25a

10 lat po rozwodzie i jego przyzwyczajenia!!!doradzcie

Polecane posty

Gość ona25a

MAm faceta 12 lat starszego jest po 30 a ja po 20 !1 lat zyl sam bo mial wczesniej zwiazek małzenski dwu letni!jestesmy 7 miesięcy!nie wiem czasami to wydaje mi sie ze nie bedie inaczej miedzy nami on ma swoje przyzwyczajenia,momentami zyje tak jakby zyl sam typu praca pilka nozna ogladanie silownia, nie cche sobie jakos tego poukladac czasem odczuwam starch przed tym ze go osaczę a ja wcale do tego nie daze , ale uwazam ze zycie on swoim trybem ja swoim to nie zwiazek!jestem wyrozumiala bo sama uprawiam sport i sznuje jego pasje ale nie czuje jakiejs więzi tzn on mi sie zwierza lubie jak go slucham , ale wydaje mi sie ze nie umiemy sie komunikowac do konca!nie wiem czy facet ktoremu zalezy powinnien sie zmienic!momentami jets indywidualist i ja tez taaka jestem czasem !nie wiem ma niewlielkie doswiadczenie w zwaizkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasia s.
Wydaje mi się, ze Twój partner ma wszelkie cechy starego kawalera. Za długo zył sam, ma swoje nawyki, nie umie żyć z kimś, bo nie miał się kiedy nauczyć. Małżeństwo to był tylko młodzieńczy epizod - dawno już zapomniany. Chyba ciężko będzie do niego dotrzeć, ale zawsze warto próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona25a
Dziękuję Ci zgadzam się z Tobą znalazlam topic o starokawalerskich nawykach i zgadza się duzo rzeczy ze patrzy przez pryzmat "ja" ze cche zebym to ja go zaskakiwala w lozku, ze nie zoorganizuje sobie dnia bo ma nienormowaną prace tylko zyje jak zyl!czuje ze bedzie cięzko cóz moze terapai wstrzasowa obudzi jakies emocje czasem tka jest, rozstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsja...
też jestem w takim związku od 15 lat przez kilka lat też sie tak zachowywal przeszlismy przez różne etapy zycia i wydaje mi sie takie nawyki pozostały moze w mniejszym stopniu ale nadal są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona25a
marsja porozmawiajmy na ten temat blizej moze inna drogą niz kafeteria!jestem ciekawa nie amm dzuych doswiadczen jesli chodzi o zwiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xd...
to co proponujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsja...
ona25a a jak inaczej chcesz rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona25a
marsja moze mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona25a
marsja odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×