Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AaKate

Najwięksi Fani Anime Naruto !!

Polecane posty

Gość AaKate

Cześć ! Na tym forum będziemy rozmawiać o najlepszym na świecie anime "Naruto" .. Niech każdy odpowie na 5 pytań zanim włączy się z rozmowę.Fajnie by było,żeby każdy wiedział co lubi lub czego nie lubi w tym anime ; )) Oto pytania: 1.Kto jest twoją ulubioną postacią z anime " Naruto " 2.Co najbardziej lubisz w tej postaci ? 3.Czy jest coś,co byś w niej zmienił/zmieniła ? 4.Jakie jest twoje ulubione Jutsu ? 5.Czy zmienił byś coś w tym anime ? ODPOWIADAJCIE SZCZERZE !! ; ) ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
Oto moje odpowiedzi ! 1.Sasuke Uchiha 2.WSZYSTKO ! 3.Raczej nie ... 4.Hijutsu,Sexijutsu. 5.Absolutnie nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nightsky
Na tym forum chyba niewiele osób w ogóle ogląda anime. Kiedyś założyłam temat o Death Note o też pozostał bez odzewu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
nie martw się,już za jakiś czas będzie tu sporo osób pisało .. A czemu nie odpowiesz na pytania ?? x ]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verofan
Uwielbiam Naruto, co prawda nie wszystkie odcinki są dobre ale ogólnie jest rewelacyjne. Manga oczywiście także świetna. Co do mojej ulubionej postaci to w sumie takiej nie ma, lubię Naruto za jego nieprzewidywalność, Sakurę za walkę z Sasorim, Saia, bo jest oryginalny, i wiele, wiele innych... właściwie nie mam nic do większości postaci, jednak mam kilka, których nie cierpię, a na pierwszym miejscu na pewno jest Sasuke... za wszystko. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nightsky
Nie odpowiedziałam bo temat jest skierowany największycj fanów a do takich raczej się nie zaliczam. Lubię to anime, ale bez szaleństwa ;) Mimo to mogę odpowiedzieć :) 1. Trudno mi wybrać jedną. Kakashi Hatake, Kankuro, Sai i jeszcze jenda postać dalszoplanowa a mianowicie Kotetsu Hagane 2. Kakashi - ten jego luz i włosy :P, Kankuro - sama nie wiem, za całokształt, Sai - oryginalność i te jego poradniki lol :D, Kotetsu - tak samo jak Kankuro 3. Chyba nie 4. Lubie ogólnie wodne jutsu. Woda jest generalnie moim ulubionym żywiołem 5. No cóż, fabuła nie jest idealna, momentami przynudza aż mam problem z dotrwaniem do końca odcinka. Nie podoma mi się również obsesja Naruto i Sakury na punkcie Sasuke (którego szczerze nienawidzę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
No cóż,każdy ma inne upodobania prawda . ? Mam jeszcze jedno,dosyć ważne pytanie : mianowicie,za co nienawidzicie Sasuke Uchiha . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
Ale z tym że czasem fabuła jest kiepska niestety muszę się zgodzić .. Polska wersja jest bardzo ocenzurowana.Chwilami mam wrażenie że najważniejsze wątki zostały całkowicie zmienione albo po prostu usunięte.Jest też kilka niedociągnięć z lektorem .. Sasuke ma za bardzo męski głos a przecież to 13 - letni dzieciak .. Czasem,gdy któraś z postaci wspomina coś z poprzedniego odcinka,brzmi to całkiem inaczej niż przedtem .. No ale koniec z tą krytyką,czas na dobre strony prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naruto jest ostatnio takie nudne ze szok.... a jak widze sasuke to mnie kurwica bierze! on sobie pewnie zyje gdzies na wsi z zona i dziecmi a tu kurwa wszystcy tylko o nim smeca Oo naruto zrobilo sie totalnie dupne! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
La Firyndo wiem co to jest nienawiść,nie musisz się o to martwić . A skoro już mowa o rozumieniu słów,to ciekawa jestem czy ty sama masz taki wysoki zasób słów.Oczywiście nie chcę Cię tym urazić,ale sama prowokujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verofan
Zaraz, zaraz, jak to polska cenzura? Jak to wycianają? Jaki lektor? Nie rozumiem... Co do Sasuke to nie lubię go za to, że z założenia miał być postacią idealną, 'ponad wszystkimi', a wyszło to niestety bardzo mało realistycznie i miejscami po prostu głupio. Te fanki, teksty, jaki to on jest super itp. po prostu działają na nerwy. Było tylko kilka miejsc, w których Saske wydawał mi się znośny (m.in. wszystkie te sceny z Itachim, kiedy Saske wraca do domu a jego starszy brat morduje rodzinę). Jednak Itachi bardzo kochał Saske i robił wszystko dla niego, a późniejsza złość i chęć zemsty na Konosze w wykonaniu Saske jest po prostu durna. A Jastrząb to już w ogóle śmiech na sali. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
Polska wersja jest mocno ocenzurowana,ponieważ kanał Jetix,na którym są puszczane odcinki Naruto jest przeznaczony dla dzieci.W porównaniu z wersją japońską jest bardzo zmienione.Ocenzurowane zostały przekleństwa,duża ilość krwi,przypadkowy pocałunek Naruto z Sasuke w .. chyba 2 odcinku i wiele innych scen.Jeśli chcesz obejrzeć wersję japońską to wszystko znajdziesz na tej stronie : www.kreskowka.pl . Poszukaj w spisie " Naruto " następnie " Odcinki " i gotowe ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AaKate, ależ ja się o Ciebie nie martwię, dziecko :) I raczej nie wiesz, co to jest nienawiść, skoro odczuwasz ją wobec nieistniejącej postaci :) Nienawidzić można kogoś, kto wyrządził krzywdę, kto zadał ból i cierpienie. Czy kreskówkowa postać zrobiła Ci coś złego? Rozumiem Twoje hobby, też przeszłam przez fascynację mangą i anime (japońskiego uczyłam się wiele lat), ale żyć życiem animowanych postaci... To trochę nienormalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verofan
Aakate, to był sarkazm. Oglądanie Naruto na tym cholernym kanale Jetix to zbrodnia na anime. Myślałam, że każdy szanujący się fan ogląda normalnie, po japońsku (oczywiście z angielskimi bądź polskimi napisami), bo dubbing jest beznadziejny. Jetix jest dla maluszków, które oglądają bo się nudzą, a nie dla nas, wielbicieli prawdziwego anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
No cóż,trudno wywnioskować sarkazm u osoby której się nie słyszy,a co najważniejsze nie zna.Mimo to,zgadzam się,że na Jetix te odcinki tą do bani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
La Firyndo przeczytaj powyższe posty .. Dla twojej wiadomości to nie ja pisze,że nienawidze jakiejś fikcyjnej postaci.Ja tylko zadałam pytanie do pewnej osoby,dlaczego nienawidzi Uchihy.Podejrzewam,że jesteś bystra,ale chyba brak Ci koncentracji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nightsky
La Firyndo przyznaję, że przesadziłam używając słowa nienawiść. Niestety dosyć często zdarza mi się go nadużywać. Taki już mam paskudny nawyk językowy, że tak to nazwę. Jest to jednak tylko czasem popełniany błąd i nie oznacza, że żyję życiem animowanych postaci :O Jeśli jeszcze tu zajrzysz to prosze odpowiedz mi na jedno nurtujące mnie pytanie. Co tobą spowodowało, że weszłaś na ten topick, dałaś wypowiedź nie na temat, która w dodatku była zwykłym czepialstwem? Masz za dużo wolnego czasu? Nudzi ci sie? Czepialstwo jest twoim hobby? Czy po prostu nie masz w życiu większych problemów niż to, że ktoś na internetowym forum użył nieodpowiedniego słowa? Jeśli to ta ostatnia opcja to zazdroszcze :O A teraz wracając do tematu :D NIE LUBIĘ (pasuje La Firyndo?) Sasuke dokładnie z tego samego powodu co verofan. Na Jetixie obejrzałam może ze dwa odcinki i więcej nie byłam wstanie :O Coś okropnego. P.S. Z góry przepraszam za wszelkie błedy językowe, ortograficzne itd. jakie mogłam popełnić w powyższym tekscie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
Verofan,nie rozumiem,dlaczego jej się tłumaczysz.Każdy ma wolność słowa i każdy może sobie odczuwać co chce,i do kogo chce.A ty,La Firyndo,skoro już zwracasz komuś uwagę lub po prostu sugerujesz coś obraźliwego,czytaj uważniej.Miałaś jakiś problem do mnie,a to nawet nie ja mam potencjalny problem do Uchihy.;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verofan
Aakate, ja się nie tłumaczyłam, o ile dobrze widzę, zrobiła to Nightsky. Lafirynda się po prostu czepia, taką już ma naturę. A co do anime - wczoraj trzeci raz obejrzałam walkę Sakury z Sasorim, bo jest po prostu nieziemska. Jakie ta postać ma zacięcie, chciałabym być choć w połowie tak silna psychicznie (fizycznie się nie da..) jak ona. Wybaczcie za wcześniejsze literówki -> Saske zamiast Sasuke, ale piszę tak, ponieważ on się zawsze tak przedstawia - Saske Uczyha (z takim charakterystycznym 'h') i weszło mi to w nawyk :) Pozdrawiam, i mam nadzieję że to forum się ruszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
Przepraszam za pomyłkę z imionami osób,które tutaj piszą. A co do forum,ja również mam taką nadzieję ;) Jeszcze jedno,przy którym jesteście odcinku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że się czepiam :) Nie inaczej. Zbyt dobrze poznałam światek mangofilów i animemaniaków, by mieć dobre zdanie na temat ludzi, których zrzesza. To pierwsze. Drugie: mam dużo wolnego czasu i sprawia mi niesłychaną frajdę śledzenie wypowiedzi głuptasków, którzy nie mają swojego życia i utożsamiają się ze światem, który nie istnieje :) Przydaje się to do pisania artykułów w poczytnych gazetach :) Trzecie: świat mangowy nic a nic się nie zmienił: nadal jest głupiutki, puściutki i wyimaginowany. A przy okazji... Czy poznałyście choćby jednego z twórców mangi i anime? Nie sądzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nightsky
Ja właśnie skończyłam oglądać 104 odcinek shippuudena. Staram się być na bieżąco :) Ah La Firyndo przybyłaś :D Widze, że bardzo ci zależy, żeby nas tu obrazić. Niestety w moim przypadku raczej ci sie to nie uda. Jestem zbyt wyluzowanym człowiekiem, żeby się przejmować opinią jakiegoś nieznanego mi osobnika z internetu :D No, ale tymi artykułami w poczytnych pismach to zrobiłaś na mnie takie ogromne wrażenie, że chyba zaraz zemdleje. Może nawet padne na kolana i oddam ci hołd o wielka La Firyndo :classic_cool: Nie, nie poznałam żadnego twórcy mangi i anime i co w związku z tym? P.S. Śledzenie twoich wypowiedzi też jest zabawne jednak nie zapełnie tym całego mojego wolnego czasu 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
La Firyndo,widzę że dla ciebie świat mangi i anime jest czymś oczywistym.Po twoich wypowiedziach można się zorientować że nie jesteś kilku letnią dziewczynką.Być może jesteś prawie dorosła bądź dorosła już jesteś od dawna.Zastanawia mnie tylko,skąd masz tyle wolnego czasu ? Czyżbyś skończyła tylko zawodówkę i nawet nie dostała się na studia ? A teraz tylko próbujesz odreagować to na innych,w tym przypadku na osobach z internetu ? Myślę,że większość z nas nie będzie zwracała na ciebie uwagi. Jeśli nie jesteś zainteresowana rozmową to nie masz po co tu wchodzić. To " odgrywanie się " świadczy tylko o twojej niedojrzałości . Mam nadzieję,że przemyślisz kilka sprawa,i znajdziesz sobie jakieś porządne zajęcie ! ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo, dzieci próbują być złośliwe :) Niestety... To domena ludzi inteligentnych ;) Ale z czasem może się wyrobicie :) Choć nie za bardzo w to wierzę ;) さよなら

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
Nie bądź taka mądra ! Jeśli już masz kogoś obrażać,to kogoś kogo znasz ! Skąd wiesz,że którekolwiek z nas jest głupie !? Radzę Ci,pilnuj swojego nosa i nie zajmuj się nami . Jestem ciekawa,kto nauczył Cię tego zachowania ! Nie wnikam kto,ale ktoś na pewno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nightsky
Dobra, myśle, że najwyższy czas olać panią wszechwiedzącą i ponadprzeciętnie inteligentą lafirynde :classic_cool: Nie rozwalajmy już tego topicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itaczi fangerl
1. itachi uchiha 2. wyglad zewnetrzny :D 3. nie 4. jutsu saia 5. nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
Nadal nie rozumiem,dlaczego traktujesz mnie jak dziecko.Czy ty cokolwiek o mnie wiesz ? Skoro nie wiesz,ile mam lat,nie nazywaj mnie "dziecinką" dobrze ?! Skoro jesteś aż taka ważna w świecie amime i mangi to co tutaj robisz ? Ludzie,który dali Ci pracę (chodź do tej pory mam pewne wątpliwości,że te twoje przechwałki to zwykłe kłamstwa),byli bardzo nieodpowiedzialni.No bo kto ze zdrowym rozumem przyjmuje do pracy taką osobę jak ty ? Jesteś niedojrzała i przy okazji nierozgarnięta. Można też powiedzieć że również bezczelna.Nie obchodzi mnie,że twoja "intelektualna gadka" dla niektórych może wydawać się naprawdę interesująca czy coś w tym stylu.Każdy jest inny więc nie narzucaj mi swoich reguł i nie praw mi żałosnych kazań na poziomie podstawówki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lafirynda uwielbia prowokować, a jedynym batem na nią jest po prostu traktowanie jej, jakby nie istniała. Buziaczki, Wielka Pani, mam nadzieję, że nasza dyskusja dostarczy Ci wiele radości, o Wspaniała. Ja także jestem na bieżąco, oglądam anime w każdy piątek jak tylko się pojawi. Manga tak samo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×