Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AaKate

Najwięksi Fani Anime Naruto !!

Polecane posty

ja też się cieszę, że ktoś raczył odpisać :P taak, z Naruciaka się niezłe ciacho zrobiło :) zresztą po tsie większość z bohaterów ma lepszy image. a jakie pairingi preferujesz/przewidujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariannarrrrrrrr
Według mnie Naruto Sasuke zabije Itachiego i wstąpi do Akatsuki.Jedna grupa z Akatsuki będzie ścigała Naruto a Sasuke z jakimiś tam innymi .. coś tam , nie wiem . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Moją ulubioną postaciom jest kochany SaSsuczek. 2.Bo na jest taka fajna. On jest taki cól, jest nalepszy i najsilniejszy w szkole i jest taki twardy i ma taki szacunek. I wsyzscy go kochają! Tylko ten gupi naruto ktory mysli ze jest lepszy go nie lubi. 3.oczywiscie ze nic!!! to najfaniejsza postac w anime i jest takimenski 4.Jakchidori, bo uzywa go sasuke, jest w ty mswietny! lepszy duzo niz ten kaszalot. to ze nie zabil swojego brzydkiego i niedobrago brata to wina tego idioty naruto ktory g orozpraszal 5.tak, zrobilbym glowna postac z sasuke a nie tego idioty naruto, iwgl co to ma byc za wieź? chyba jak psa do pana, ale naruto to zły pies ja kocham sasuke!hiphiphura wgl odcinek bez sasuke to odcinek stracony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Naruto. Pewnie ulubionymi postaciami są na ogól te z którymi się utożsamiamy troche? 2.Napisze tez czego nie lubie-troche przerysowane pieprzenie o więzi i nie lubie tego schematu ze kogos spotyka i ten ktos rozumie ze musi byc dobry dla mamy i kolegówxdPrzy okazji dodam ze nienawidze fillerow bo są na poziomie najgorszych bajek z jetix czy innych gówien. A lubie to że ma największy potencjal, jest kumplem kaszalota xd, itp itd 3.pacz wyzej 4.rasengan, to zboczone, i klonowanie (czyli chyba wsyzstkie jakie wykorzystuje xdxd-to troche wada ze taki zuborzaly zasob technik ma...) 5.Wyjebałbym w pizdu filery .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daiment0wa
Naruto wcale nie jest lepszy od Sasuke .. Moim zdaniem . To znaczy posiada dużo większe zdolności ( to fakt ) ale nie jest samolubnym sukinsynem który myśli tylko o zemście .. A i tak nie wiadomo czy go zabije . Owszem , jako postać z anime jest naprawdę ładny i uzdolniony ale na pewno nie jest gorszy od Naruto ( jednej z moich ulubionych postaci . PS: Sasuke też do nich należy ) :D POZDRAWIAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream w pomarańczy
witam znacie jakies fajne utworki z anime poza death note

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIVVA
Diament0wa ma rację .. A ty ,Ostroniks masz 18 lat czy tam ileś a popełniasz błędy ortograficzne jak przedszkolak :| . " Pacz" .. chyba miało być "patrz" co nie ?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIVVA
"utworki" .. to znaczy anime ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream w pomarańczy
chodzi mi o soundtracki do anime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np muzyka w Bleachu jest fajna :) a ten kto czyta mangę wie, że Itachi is dead :( i wcale nie był takim psychopatą jak wszyscy myśleli. kto tu kocha NaruHina tak jak ja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOŚŚa
Hinatka a gdzie można kupić mangę ?? Bardzo bym chciała poczytać ale nie mam takiej możliwości bo nie wiem gdzie to kupić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
Właśnie Hinatka możesz napisać ?? Sama chciałabym poczytać ^^ . A co do NaruHina to owszem,ale tylko w shippuudenie :DD Boże,ale z Naruto się ciacho zrobiło ^^ !!! PS: Ale wole NaruSaku ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manga wychodzi na bieżąco, co tydzień. można czytać na http://www.onemanga.com/ polskie tłumaczenia oferuje ukrytawioska.com :) oczywiście możecie też kupować mangę Naruto w empiku, ale to nie będą najświeższe tomy, tylko mniej więcej to co widzieliśmy już w shippuudenie, teraz będzie np Hidan i Kakuzu arc, więc polecam czytanie w necie :P AaKate muszę Cię zmartwić :P Hinata wyznała Naruto miłość i teraz pewnie będą razem :D wszyscy fani NaruSaku byli nieźle wkurzeni :D została zraniona przez Peina i Sakura ją uratowała :) zresztą, ostatni chap nawet pokazał, że traktuje Naruto bardziej jak młodszego brata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż mnie korci, żeby jeszcze tu się wypowiedzieć :P nienawidzę NaruSaku :O co za poroniony pomysł! Hinata wierzyła w Naruto od zawsze, a Sakura tak jak reszta gardziła nic i go wyśmiewała :O nie piszcie tylko, że teraz się zmieniła itp, bo ja o tym wiem i się z tym zgadzam, co nie zmienia faktu, że to Hinata pierwsza dostrzegła i potrafiła docenić jaki jest zajebisty :D jak dla mnie NaruSaku są dobrymi przyjaciółmi, ale nic więcej. sam Kishi dał fanom NaruHina nadzieję na to, że oni będą razem :) SPOILERY: (jak nie chcecie to nie czytajcie) :P fanów Sasuke (ja do nich nie należę) na pewno ucieszy też fakt, że ów mhroczny mściciel wybiera się do Konohy. nie mogę się doczekać jego miny jak tam dotrze :> bo niewiele z naszej liściastej wioski zostało. no i Sakura pewnie pozna się z Karin ;) na pewno zaskoczy was fakt wybrania nowego Hokage :O Tsunade póki co musi się wyspać.. NaruHina forever! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze na poczatk ubyl lepszy ale potem naruto vzdecydowanie go dogania zobaczcie mine sasa po ich ustawce w 1 seri na dachu jak patrzyl na dziury ktore zrobili w zbiornikach z wqoda t osie cieszyl ale jak zobacyzl ze rasengan przeszedl na wylot i po drugiej stronie zrobil wielka dziureto mu minka zrzedla po za tym naruto stworzyl technike kategori S-polaczenie wiatru z rasenganem i zabil juz kogos z akatsuki, podczas gdy sasuke dopiero w przyszlosci zabije jakiegos tam oro;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIVA jestes nader niedomyślna chyab nietrudno sie domyśleś ze takie błędy jak "pacz", saa robione vspecjalnie? jedyny błąd jaki moze mi się wymsknac niechcacy oprocz literowek to w słowie "musiec" i tu sie [przynaje;p ale pacz albo czeba, to specjalnie robie i chyba łątwo to zauważyć?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ironia losu pisząc o ortografi,zrobiłem mnóstwo literówek... co do postó Hinatki, oczywiście w 100% się zgadzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej rozkład sił tu zróbcie :P niedługo pewnie dojdzie do walki Naruto vs Sasuke i się przekonamy kto jest silniejszy. imo skoro /SPOILER/ Naruciak rozwalił Peina to i z Sasem da sobie radę. po treningu w żabolandii naprawdę kozaczy. właśnie, w anime niedługo Sasuke rozprawi się z Orciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
WOW !!! Jestem w niezłym szoku ! W końcu to forum ruszyło :) Cieszę się bardzo :D Hinatka dzięki,na pewno będę starała się nabyć mangę Naruto :) Co do tego że Naruto będzie z Hinatą to mam pewne wątpliwości . Przynajmniej na razie :) Naruto jest jeszcze zbyt niedojrzały ( przynajmniej w stosunku do Hinaty . Dajmy na to jeszcze nie kapnął się czemu się czerwieni i myśli że Hinata jest chora ^^ ) Tak więc może jedynie zmieni się jego stosunek do Hinaty :D A co do Divva .. Jeśli Ci się coś nie podoba,to nie wchodź na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananowa0099
Ja też uwielbiam Naruto i Shippuudena :)) Jak myślicie,Sasuke wróci do Konohy ?? Bo według mnie tak,ale napewno nie w shippuudenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananowa0099
*shippuudenie ;] . sory za pomyłeczkę :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mandze Sasuke jakiś czas temu wyruszył do Konohy. miało to miejsce po zwycięskiej walce z Itachim. Sasuke nie zmierza tam z zamiarem zamieszkania i służenia wiosce :) nie, nie.. jego nowym celem jest rozprawić się ze starszyzną i zemścić za swoje cierpienia. także polecam lekturę mangi ;) http://onemanga.com wszystko to będzie mieć miejsce w shippuudenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×