Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AaKate

Najwięksi Fani Anime Naruto !!

Polecane posty

Gość AaKate
verofan zgadzam się z tobą ;) Może porozmawiamy o jakiejś postaci ? Proponuje Sakurę.Lubicie ją ? Ja nie za bardzo.Ma za dużą obsesję na punkcie Sasuke i stanowczo za często płacze.Nie poświęca zbyt wiele czasu na treningi,tylko kłóci się z Ino lub po prostu bezczynnie siedzi.A jaka jest wasz opinia ? ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Sakurę podziwiam. Nie poświęca czasu na treningi? To chyba tylko w pierwszej części, przecież w Shippuudenie stała się niesamowicie silnym, medycznym ninja! Jej treningi z Tsunade były bardzo wyczerpujące i naprawde się starała. Zresztą o jej sile świadczy walka z Sasorim. Co do obsesji to faktycznie, w podst. części Naruto jej za to nie cierpiałam. Była taką różową, słodką idiotką, słabą i głupią. Ale teraz jest wspaniała i naprawdę ją lubię. Nadal troszkę mnie denerwuje jej pociąg do Sasuke (który jest durniem :)), ale co poradzić, lepsze cechy przeważają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
No cóż,ja Naruto Shippuuden mam przed sobą,ale dobrze słyszeć,że stanie się silniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
verofan a czy to,że jeszcze nie zaczęłam oglądać Sheppuudena oznacza że nie jestem prawdziwy fanem ? Zostało mi około 4 odcinków Naruto. Czyli za jutro zacznę Sheppuudena.Nie sądzę,aby to mi w czymś przeszkadzało.Jeśli ty masz inne zdanie,to już nie moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
przepraszam za błędy językowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, nie można być prawdziwym fanem nie znając większości dzieła. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
rozumiem twoje wątpliwości,ale zapewniam Cię,że jestem prawdziwym fanem.To że nie obejrzałam jeszcze Sheppuudena nie oznacza,że nic nie wiem o tym anime.A co do mojego wieku,na co Ci ta informacja :) :) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to ściśle tajne? Na co mi informacja, ho ho ho. Widzę, że się nie dogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
mam 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, trafiłam! Tak właśnie myślałam. Dobrze wiedzieć, że i 14-latki interesują się Anime. Znasz jakieś filmy studia Ghibli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
Nie sądze ; ) A ty ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie sądzę?" Niezbyt precyzyjna odpowiedź... Ja 16, Narutem zaraził mnie kumpel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
No cóż,być może mój wiek nie pozwala mi na "bardziej precyzyjne odpowiedzi".Ja kiedyś byłam chora,więc zostałam w domu.Moi znajomi często rozmawiali o Naruto,a ja zawsze uważałam że to jakaś głupia kreskówka dla chłopców.Ale coś mnie skusiło i włączyłam sobie pierwszy odcinek.Od razu się zakochałam w tym anime.Teraz jestem zła na siebie,że kiedyś tak myślałam o Naruto. ;);):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nightsky
O kurcze, wiedze, że jestem tu najstarsza, mam prawie 21 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
21 !? Nie spodziewałam się,że ten temat odwiedzi osoba w tym wieku.Ale bardzo się cieszę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
pisze ktoś jeszcze na tym forum ????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jesteś najstarsza
Byłam jedną z pierwszych, która interesowała się w Polsce anime i mangą :) Znałam prekursora m@a w Polsce, Mr Roota, szefa Planet Manga :) I mam znacznie więcej lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
Mogłabyś napisać jakie konkretnie lubisz anime i ewentualnie mangę ? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jesteś najstarsza
Nie lubię nowych anime, nie przemawiają do mnie :) Czegoś im brakuje ;) Do moich ulubionych anime należą Mononoke Hime, Gits (pierwsza kinówka), Lodoss (miałam zaszczyt poznać twórcę serii i kompozytorkę muzyki) i baaardzo starą Lady Oscar :) Śpiewałam kiedyś na konwentach w dość znanym swego czasu zespole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
Mononoke Hime tak ?? O ile się nie mylę to anime jest o młodym chłopcu który zostaje przeklęty przez jakiegoś demona,chyba dzika oraz o konflikcie między strażnikami lasu i ludzi niszczącymi przyrodę .. A twórcą jest Hayao Miyazaki .. Słyszałam o tym anime .. Podobno muzyka jest bajeczna . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jesteś najstarsza
Faktycznie, muzyka przepiękna :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
No to może się skuszę i obejrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
hmm .. może zaczniemy jakiś temat ? Niech ktoś coś zaproponuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananowa
Ok .. Która walka była według was najlepsza ? Na razie w Naruto zwykłym .. Według mnie : Lee vs. Gaara .. Sasuke vs. Naruto ( wszystkie możliwe walki i starcia :D ) . Itachi vs. Sasuke (krótka " walka " ale trzymająca w napięciu ) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bananowa
A co do moich odpowiedzi : 1.Lubię wiele postaci . Gaara , Sasuke , Kakashi , Deidara , Naruto , Temari . 2.Gaara - ta jego tajemniczość i przenikliwe oczy ... Sasuke - hmm . Sama nie wiem . Wygląd zewnętrzny ,siła . Cięte teksty na Naruto . Kakashi - ten jego luz . Deidara - sama nie wiem . Po prostu lubię go i tyle ; D Naruto - ta jego nieprzewidywalność . Wygląd zewnętrzny ( ale tylko w Shippuuden ) Temari - ten cięty język . 3.raczej nie . 4.lubię wodne jutsu . podoba mi się również jutsu Gaary . 5.Myślę że nie . Niektóre odcinki przynudzają ale ogólnie jest świetne . Są elementy śmieszne , trzymające w napięciu ale niektóre sceny są tak wzruszające że łzy same cisną się do oczu . Np : śmierć Haku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kangaa22
Dla mnie Haku vs. Naruto ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naruto - nieokrzesany optymista, nigdy się nie poddaje. Dla mnie jest boski *_* zawsze szczery, odważny i gotów do poświęceń. Może jego naiwność i głupkowatość jest czasem wkurzająca, ale i tak go kocham :P Kakashi - moja pierwsza miłość :D jest świetnym senseiem, lubię go za luzacki styl bycia. Hinata - strasznie ją lubię, a po tym jak wyznała Naruto miłość to już w ogóle. wykazała się wielką odwagą. w part2 zaniedbywana przez kishiego, ale mam nadzieję, że to się zmieni. Sakura - po tsie stała się naprawdę silnym medycznym ninja. Chciałabym zobaczyć spotkanie jej i Karin :P wielu wkurza to, że bije Naruciaka, kłóci się z Ino i jest (była?) fangirlką Sasuke. mi tam to dużo nie robi. Shikamaru - inteligentny leń i maruda, ale bardzo sympatyczny. w part2 stał się prawdziwym przyjacielem Naruto. i fajnie rozwalił Hidana. Gaara - szkoda, że ostatnio kishi zapomniał o godaime kazekage. ja go lubię i mam nadzieję na jego powrót w mandze. Suigetsu - chyba najfajniejszy z całego hebi/taka. niedługo zacznie się jego czas z shippuudenie. i te ząbki :) Jiraiya - mój ulubiony zboczeniec. szkoda, że tak skończył ;( raczej nic bym w nich nie zmieniała, bo po co? :P może tylko niektórzy powinni dostać więcej czasu i możliwości rozwoju (np Hinata). jakie techniki lubię? hm, fuuton: rasenshuriken jest naprawdę czadowy. poza tym, chidori nagashi, rasengan no i kirin. oiroke też jest niezłe xD co do zmian to zakazałabym robienia fillerów. w większości są beznadziejne. co za radość, że od czerwca szykuje nam się powrót do mangi. gdzie się podziewacie, fani Naruto? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaKate
WOW ! nareszcie jakaś odpowiedź :) Ja Naruto teraz bardzo lubię,bo w zwykłym był taki porąbany ^^ :D A w shippuudenie jest o niebo lepszy ... i ładniejszy O.O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×