Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AmandaRose

minus 10 kilo do wkacji-kto ze mna???

Polecane posty

Witam :) Żołądek mnie boli :/ Nie jadłam cały dzień i dopiero wieczorem się napchałam. A teraz umieram. Ała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady ja jestem zielona jesli chodzi o cwiczenia. tyle juz sie o nich naczytalam, wszedzie co innego pisza, ze niby dobre ale jednak miesnie sie rozrosna, pozniej pisza ze o to chodzi a pozniej ze w ogole ich nie bedzie widac pod warstwa tluszczu wiec bez efektu. wiec ja juz sama nie wiem co cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe . to jak coś napisze jutro a co do zaparcia to jak weźniesz jedną tabletkę xenny to raczej nic Ci sie nie stanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio to pijok zaczynaj dietkę:) Ile maz do zrzucenia? Napisz coś o sobie. No dokładnie z tymi ćwiczeniami to masakra. O najzwyklejszych brzuszkach ile jest teorii ehhhhhhhhhhhh... A w prawie bólu brzuszka. Nie masz rumianku, mięty albo melisy w domciu? Pomaga. Jak nie to to dobra jest tez guma do żucia- przyśpiesza wydzielane soków trawiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenne wzięłam wczoraj bo padam i nic:/ Błonnika dużo jem, taki w proszku i nic. Nie wiem już sama. Chyba strzele sobie ten senes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady wiesz co kiedys tez miałam taki problem - na mnie podziałała maślanka wypij sobie szklanke maślanki a po tym za jakis czas wode z cytryną wyciśnieta i to ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuje od razu juro na dzień dobry. Kurczę a tobie stokrotko jak idzie? Trzymasz się? Ja dzisiaj w ogóle. Jeszce chłopak rzuciła mi -idź otwórz sobie lodówkę, najedz się i po problemie. Normalnie dobił mnie:/ Bo wiem,że gdybym zjadła coś na poprawę humoru to następnego dnia już też... Czego wam najbardziej brakuje? Mi Moich seansów z Hausem albo CSI, 2 deperadosami , czipsami i prażoną kukurydzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam chwile takiego zawachania czy moze nie zjesc jakiegos batonika bo to przeciez nie zaszkodzi... ale wtedy wszystko jeszcze raz przemysle i stwierdzam ze wytrzymam bez i jakos mi idzie narazie, to 10 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak weszlam na zaparcia polecam normosan fix ( jest to herbatka ziolowa, zawsze pomaga mojej mamie wiec plecam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady czekolada
prooosze niechmnie ktos opieprzy...cala noc nie spalam, gardlo mnie bolalao,w koncu usnelam o 5 na godzine,budze sie o 6 i jestem mega chora..caly dzien przespalam, mialam taka goraczke ze nie moglam sie ruszyc..potem zjadlam troche kurczaka z rozna bez skory (tak z 50-60 g mysle)i troche kapusty zasmazanej..ale potem sie zaczelo:zjadlam caly popcorn taki z mikrofali tłusty maślany i kawałek ciasta i taka mała babeczkę z owocami bo mialam dzis urodziny i chlopak mi przywiozl...masakra:(jestem zalamana a jeszcze sie tak zle czuje.. Lady-na zapracia wypij sobie kefir na ppusty zoladek i polez troche potem na brzuchu...powinno dzialac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ja po próbach jedzenia mniej doszłam do wniosku, że nie mogę aż tak bardzo zejść do diety 1000 kcal, bo mój organizm potrzebuje siły do nauki (sesja). będę więcej ćwiczyć. pozdrawiam i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady of Chas
Lady czekolado wszystkiego naj:) Nie przejmuj się tak kochana. Znowu nie wiadomo jak powalających ilości tego jedzonka nie zjadłaś:) A myślę,że skoro jesteś chora to przyda Ci się troszkę więcej energii. Trzymaj się tylko,żeby to świętowanie się nie przeciągało a jak wyzdrowiejesz wybierz się na basen popływać lub zafunduj sobie większą ilość ruchu dla zabicia wyrzutów sumienia:) Nie martw się tak i szybko wracaj do zdrowia:) Ja dzisiaj zdecydowałam się polenić i zrezygnować z ćwiczeń bo czuję się jakby ktoś wrzucił mnie do wirówki:/ Ale od jutro znowu dzienna dawka ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł :) widzę, że nie tylko ja tu lubię serial House MD ;) faktycznie, mnie również brakuje tych maratonów nocnych z czymś smacznym pod ręką... ale cóż, teraz można chrupać marchewkę na przykład :D czekoladka - nie przejmuj się tak, jeśli jesteś chora musisz jeść, aby organizm miał siły do walki z chorobą. nie wyrzucaj sobie pochłoniętych kalorii, szkoda Twoich nerwów. jak poczujesz się lepiej zaraz wrócisz do diety i, jak radzi Lady of Chaos, pochodzisz na spacerki czy na basen i wszystko będzie good :) wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! na zaparcia nic nie mogę niestety polecić :( bo nigdy nie walczyłam... a dietkuję wciąż. dziś rano zjadłam jajko gotowane i miseczkę pokrojonego pomidorka i ogórka. nawet wzięłam sobie lunch do pracy :D kawałek rybki upieczonej w folii z kilkoma paseczkami czerwonej papryki. spaceruję, uczę się biegać :D na ile czas pozwala. ale ogólnie trzymam się! buziaki Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstałam . zjadłam śniadanie -serek . potem dwie kanapki z warzywami . i teraz ide pojeździc na rowerku ,tak z godzine :P . żeby spalić te kanapki ;) trzymajcie się !:* zdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie trzymam:) staram sie nie przekraczac 100kcal ale jesli przekrocze to wiecej ćwicze... wiecie co juz dosc mam tego wkuwania ... dobrze ze niedługo wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady czekolada
dzis sie zwazylam (nie wytrzymalam-chociaz mialam zamiar po tygodniu dopiero wejsc na wage) i waze 62.9- a 4 dni temu bylo 64.4 wiec moze nie zaszkodzil mi wczoraj ten popcorn i ciasto..w sumie to kalorycznie nie bylo tak zle bo oprocz tego zjadlam tylko odrobine kurczaka i kapusty..ale dzis powrocilam do bialek..niestety musze brac 3 razy dzinnie 3 rozne syropy ktore pewnie sa z samego cukru-takie sa slodkie...no ale trudno...zaczynam sieuczyc wiec potrzebuje troche glukozy ;) Lady Chaos i co,probowalas tego kefiru na czczo i lezenia na brzuchu? dobre jest tez siemie lniane tzn jest obrzydliwe ale dobre na zaparcia. Ja czasem biore tez takie tabletki Sollievo czy jakos tak-ale po nich jest hardcore,wiec lepiej wziac je w weekend wieczorem bo potem pol dnia sie spedza wiadomo gdzie ;) jak juz ozdrowieje mam zamiar chodzic na spacerki, narazie nic wiecej mi nie wolno, lekarz zabronil chodzic na silownie,za ktora taaaak tesknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady czekolada
stokrotka a Tobie mam nadzieje chodzi o nieprzekraczania 1000 kcla a nie 100 tak jak napisalas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie po kolacji.Jak pisałam rano dzisiaj się leniłam i z ćwiczeń zaliczyłam tylko te na biust. A wy dziewczyny jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×