Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość Aśka niewysoka
Oleńka !!!! Puk puk !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Witajcie !!! Oleńka - Pan listowyy ma znów dużo roboty !!! U mnie w P chłodno- kostiumik marengo,ten mój powiedział, że wyglądam dziś jak prokurator !!!! Czarne lakierowane szpilki, nylonki do paska i wścikle zielone majtki !! hu hu ha hi hi hi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam... Listonosz był i poszedł do Ciebie Asiu! U mnie zimno jak w psiatni, deszcz zacina... Nie popisałam się dzisiaj za bardzo... Czarne majteczki z nogaweczkami z koronki (to na Twoją cześć Asiu, hihihi...), czarne obcisłe spodnie cygaretki, buty na koturnie i granatowy golfik... Skromność ponad wszystko... Ale... ociekam seksapilem, a co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Robi się zimno !!! Oleńka całuski !! Chciałam jutro nad jezioro - a tu taka pieska pogoda !! pozdrawiam Wszystkich, gdzie reszta babek w pończoszkah ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Co to za pogoda ??? trzeba chyba będzie zmienić ubór - jest mi chłodno !!! Przydały by się cieplejsze majtki ??!! Oleńka- Pan doręczyciel się Tobie kłania, gdzie reszta w pończoszkach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciejPn
OLENKA - nie masz juz dostepu do swojego starego maial ? napiszez mi na moj swoj nowy email - bo nam sie kontakt urwal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciejPn
..nie chcesz juz utrzymac kontaktu ? dolina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Oleńka - zobacz !! całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Oleńka - zobacz!! - - Hej wszystkim - za chwilę wychodzę !! Brrrr... zimno pupcia mi marznie !!! hi hi hi.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka - list. pa. Do napisania. W poniedziałek byc moze będę, wtorek i środa mnie nie ma!!!. Wracam na 100% w czwartek. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciejPn
..dolina - bo fajne fotki sobie przesylalismy - hmm szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim ! Ja dzis ubralam spodenki ale pod nie ponczoszki - czarne kabaretki z czerwona koronka i z czerwonym szwem z tylu ! Jeden z kolegow w pracy spytal sie jak sie one koncza i pokazalam mu i ... byly komentarze w stalu czy chce sie kochac " po hiszpansku " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Reniu - dobre hi hi hi... hi !!! zrób foto i pochwal się!! pozdrowionko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba seksowna
Witajcie - prawie zawsze noszę pończoszki - najczęściej samonośne, ale także do paska, czuję się w nich seksownie !!! Teraz lato - bardzo fajnie się je nosi - a jak w zimie - też nosicie ? Pozdrawiam Wszystkie Panie i Dziewczyny w pończoszkach !!! Wiśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba seksowna
Może wymienimy się zdjęciami naszych nóżek pończoszek i bielizny - to jest nasza wielka ozdoba, a Panów to pewnie silnie kręci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HE HE hi hi ha ha
Mam fajne fotki swoicn nóżek w pończoszkach , widać też majteczki !!!!!!! tylko jak je tu wkleic ???? !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka ze szwem na łydkach
Jakie marki pończoch polecacie ? chyba zacznę nosić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim ! Wczoraj ubralam ponczoszki z Marilyna z ozdobna koronka i do tego czarna sukienke , to i owo mi cos wystawalo z rozciecia a zwlaszcza gdy chcialam usiasc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Witaj Reniu !!! Nie wiem jak u Ciebie,ale u mnie zimno !!! Mam ciemnopopielaty kostium, opalone nylonki do paska, czarne szpilki i nieco grubsze majteczki z nogaweczkami (białe) bo podwiewa hi hi hi !! pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Wczoraj prawie nie wychodziłam z domu z domu, deszcz, burze ale też byłam ładnie ubrana tu i ówdzie .... hi hi hi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Albo wszyscy bardzo zajęci, albo nikogo nie ma - nie przeszkadzam- pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie. ja dzis na króciutko jestem zajęta. Wracam w czwartek. Asiu!!! Poczta!!! Ale sie rozpisałaś... Super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Oleńka - list - Miłej wycieczki, Pa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, wróciłam nareszcie. Stęskniłam sie za Wami. Pomimo, iż uwielbiam słońce i ciepłe dni taka pogoda też mnie kręci... wiecie dlaczego... Dziś mam czarne nylonki samonośne z szeroką koronką w kwiaty, cuuuuda... czarne czułenka, spódnicę ołówkową czarną... a pod spodem, mrau.... mój nowy zakup. Stanik czarny z czerwoną aplikacją i do tego czarne stringi z białą aplikacja. Śliczności... Panowie myślcie i drżyjcie... Asieńka zaraz napiszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quattro porte
drżę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×