Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Olu, napisz na maila, swój kontakt, proszę, ja proponuję wszystkie 3 możliwości, a teraz muszę zniknąć na chwilę, bo mi goście na spotkanie przyszli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugość ładnie gości. Nie napiszę Ci bo i tak nie będe miała kiedy sprawdzić :-( Dziś pracuję do 13.20 a jutro rano już jadę. Dzięki za dobre chęci. do "zaklikania" w czwartek. będę zdawała relację. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablico, daj jakąś szansę mozliwą do realizacji, bo będę czekał na wszystkie intecity z katowic z wielkim banerem OLEŃKA, a jak będziesz ze znajomymi to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się zastanów Pani Profesor! Już lepiej brzmi jak kobieta nie mówi nie! PS. Nie gryzę!!, choć bez gwarancji, a od tych adoratorów meszku pod pachami i męskich nosicieli rajtek odróżnia mnie normalność (w miarę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wygląda na to, że pierwszą szansę już przegrałem, ale nic to. Ja się też boję, bo mam identyczną sytuację ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie. Dlaczego jak mnie nie ma niokt tu nie pisze? Wróciłam ze stolicy jestem WYKOŃCZONA! Ale było fajnie. Konferencja bardzo udana. Wyniosłam wiele nowych informacji i doswiadczeń, które przydadzą mi sie w mojej pracy zawodowej. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, bo nie zakupiłam, jakos nie mogę sie przełamać... Kręciłam sie koło sklepu, na wystawie były białe, ale... jakoś nie ;-) Zakupiłam zwykłe czarne z baaardzo szeroką fioletową koronka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to? Niezraliz zaproszenie z mojej strony pozostaje aktualne! Ale wyczuwam niepokój, więc z góry zapewniam, że nie wpłynę negatywnie na żadną z Twoich pozycji m, ż czy k! Pozdrowiena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepokój rzeczywiści mi towarzyszy, ale to chyba naturalne? Ale na jakiś czas chyba musimy odłożyć ewentualne spotkanie w realu bo nie planuję w najbliższym czasie kolejnej wyprawy do stolicy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam... Pogoda dzis "przecudnej urody" (podobnie jak ja hi hi hi). Sukienka (uwielbiam kiecki, UWIELBIAM), pończoszki w kolorze ciemnego beżu z pięknym paskiem grubej koroneczki w kwiaty, i bielizna pod kolor... beżowo-beżowa, mrau...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś was zaskoczę... Nie jestem w spódnicy ani w sukience... tylko w spodniach. czarnych, eleganckich, na kancik, z rozszerzanymi nogawkami... do tego biała bluzeczka z krótkim rekawkiem i okrągłym kołnierzykiem, i baaaardzo szeroki pasek. Oczywiscie czarne peep toe ;-) i odpowiednio kusząca bielizzzzzna.... (passe...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiedziałęm Oleńko, że trzymasz poziom. Szczególnie te 2 ostatnie element są kuszące, ale dzisiaj rano jak wychodziłęm, to tak zawiało, że pomyślałem, że z tymi passe jak kiedyś złapiesz gumę, to będziesz dzwoniła po pomoc. Ale nie martw się, fanklub jest z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, fan-ie, coś za coś. Myslę, że z tą ewentualną choroba nie będzie tak źle. Jeżdżę samochodem i panuję nad sytuacją. Ale dziękuje za troskę... Miło wiedzieć, ze ktoś o mnie myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj myśli, myśli i nie moze pzrestać myśleć. To ajkie atrybuty kobiecosci dziś prezentujesz, niech zgadnę: red toe i czarne koronkowe passe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz zgadłem, kolory się zgadzają, tylko konfiguracja inna. Ale te black toe`y to mnie frapują, takie błyszczace pewnie? No to za te czarno - czerwone buziaki wirtualne wysyłam, bo i tak pewnie zaraz znikniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×