Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość majowa_łąka
Witam wszystkich :) sezon ponczoszek minął ale nadal wieczorami zakładam je przed wejsciem do sypialni i ostentacyjnie pokazuje mojemu męzowi krok po kroku rozbierając sie do łózkowych igraszek :) uwielbiam te jego okrągłe oczy wpatrzone we mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
W sypialni to jakos stalo sie to nudne , ale w samochodzie gdy trzeba tylko sciagnac majteczki lub u znajomych w pokoju gdy mozna tylko wypiac pupe do seksu ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie koleżanki pończochowe ;-) U mnie również dzisiaj zimno... w związku z tym mam jeansy rurki, niebieskie ale pod nimi mam cos niezmiernie ciekawego. A jesli chodzi o ponczoszki do sypialni... mój małżonek również robi wielkie, zdziwione oczęta na mój widok... A jak jeszcze założę szpilki i śliczną bieliznę to uch... dzieje sie dzieje ;-) Tak więc KOBIETY NOŚCIE POŃCZOCHY!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, Ty jak się tak wyszykujesz, to wierz mi, że nie tylko małżonkowi i nie tylko oczęta robią się wielkie. A co to za cudo, w którym dzisiaj kusisz, mamisz, wabisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie jest mój Fan... Długo mi kazałeś czekać na siebie ;-) Jakie cudo? Opowiem na uszko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. A ja dziś mam randkę ;-) I jestem ślicznie ubrana... Czerne samonosne pończochy z piekną koronką... do tego prześliczne czarne stringi z firmy Obsessive, mru... czarne buciki na wyyyyysokich obcasach i zukienke w kolorze morskiej zieleni. Jestem przecudnej urody ślązaczką, ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim ! Ja dzis mam ubrane ponczoszki koloru szarego ! Co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezes Fanklubu Oleńki
Ty przyjaciel coś sobie za bardzo pochlebiasz. Ocena przecudnej urody ślązaczki dostępna jest tylko zarządowi Fanklubu, a ty na razie to nawet abonamentu na fantazjowanie nie masz. A bez abonamentu to możesz co najwyżej noże ostrzyć, które się może przydadzą do krojenia tej modrej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanie mój drogi, alem się uśmiała. dziekuje, ze stanąłeś w mojej obronie, bo mi już brakowałe celnych i trafnych ripost ;-) Aha... randka była, no stosunkowo udana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim ! Ja dzis tez kusze ale klasycznie bo mam ubrane czarne z koronka mimo , ze w Krakowie jest zimno ! Nadal zapraszam do korespondencji mailowej . Chyba nie brakuje Wam odwagi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Renia. ja dziś też kalsyczne czarne z koronką, sliśne takie ;-) Do tego ładna sukienka w koloracz czarno - szaro - czerwonych... i pazurki czerwone, też mam, a co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy_krk
Witaj Renia 76 śledzę twoje kroki na forum... pisałem ale nie chcesz odpowiedzić - może Ty sie wstydzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim a zwlaszcza tym co do mnie pisali ! Nie chce czytac w mailach " czesc Renia itp " ale cos konkretnego ! Myslalam , ze odezwa sie osoby , ktore maja cos do zaoferowania soba a nie tylko pisza " chcia;bym ... " . Co u mnie ? Dzisiaj mam podkolanowki bo zaspalam i mialam malo czasu na wyszykowanie siea do tego ubralam dzis dzinsy . W weekend podobno ma byc ladnie to cos wymysle ale dla odwaznych ! Podawalam tez numery telefonow i co ciekawe nikt nie napisal SMS-a i nie zadzwonil i dlatego sadze , ze wiekszosc facetow na tym topiku to pantoflarze i nie maja niczego do zaoferowania kobiecie , ktorej spodniczka odslania koronki ponczoszek - nie wazne jakich i w jakim kolorze . Mam wrazenie , ze anonimowo nie boicie sie o tym "plesc" ale gdy trzeba stanac z kobieta twarza w twarz i cos zaproponowac , powiedziec co sie podoba i ... pogadac o tym to wymiekacie !? Wiem , ze zony sa straszne i ... ale pomarzyc mozna a czasem nawet trzeba . Dlatego pozdrawiam i od razu zaznaczam , ze nie odpisuje na slowa " czesc Renia itp " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
Witajcie, ja mam zamiar dziś wieczorem ubrać czarne pończoszki i czarny koronkowy gorsecik, mam nadzieje, że mój mąż pzejmie dalej palęcznie wrrrrrrrrrr,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
ja mam dziś zamiar ubrać czarne pończoszki z koronką i czarny koronkowy gorsecik....mam nadzieje że dalszą palęczkę przewjmie moj facet......Wrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Reniu, ale się rozpisałaś. Ale chcę Ci tylko powiedzieć, napisać, ze nie masz racji. Może napiszę Ci o tym na email-a. jJ dzis też w spodniach jak Renia, ale moich ulubionych czarnych cygaretkach, stópki gołe a na nich szare kozaczki. Do tego śliczny granatowy golf przetykany miejscami srebrną nitką. A pod spodniami seksowne czarne, koronkowe majteczki - bokserki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Drogi " Przyjacielu " i z takimi tekstami sie spotykam , nic nie wnosza do dyskusji a sa przejawem " zaistnienia " na topiku i dlatego proponuje zebys byl facetem , ktory jak ten krokodylek wystajacymi z wody oczkami obserwuje otoczenie ! Zrozumiales aluzje ? A do Olenki . Jestesmy w podobnym wieku Olenka i chyba wiesz jak sie zachowuje wiekszosc mezczyzn - patrza , patrza i nic z tego nie wynika . Ostatnio kolega w pracy polozyl mi dlonie na spodniczce na wysokosci koronek ponczoch , kore akurat mialam ubrane i co bylo dalej ... nic , rozczerwienil sie i rece mu sie roztrzesly . A ja chcialam poczuc silna meska dlon na swoim kolanie , na udach i ... !!! Ale dosc marzen .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia, bardzo dobrze Cię rozumiem. Wiem o co Ci chodzi. jesteśmy w takim wieku, że juz dobrze wiemy czego chcemy, mamy swoje potrzeby i potrafimy o nich głośno mówić. A mężczyźni... no cóż, bywaja różni. Z reguły, jak to sie mówi "Mocni w gębie..." A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Olenka znasz adres mailowy ? Jestem z ok. Krakowa a pracuje w samym Krakowie . " Przyjacielu " - poszukaj a znajdziesz na tym topiku ! Milego szukania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×