Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość latek33-33
o czego sie dowiaduje lubisz przebieranki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, Tomek, Ty oblechu :P Płać prędko ten podwójny dochodowy i bierz się za VAT, masz czas tylko do moich imienin. Fajny ten neo, z przodu gruntownie oświetlony, całkiem jakby kryzysu nie było. Niech zgadnę - to będzie śląskie karaoke w duetach? W rajtuzach z dużym klinem dla Ciebie, dla M. bez klina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to w czym - normalnie, w Gdańsku. I w początkowym stadium depresji... Albo jeszcze się zastanowię do wieczora, bo do wyboru jest kolacja za miastem za free. Menu rybne, gdyby ktoś pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolargol
Kuna: już wiem! Twoje plany na pożegnanie z firmą otworzyły mi oczy na pewne zdarzenie. Koleżanka M. jak była ostatni dzień w pracy, a było o w lecie, to założyła jedną z najkrótszych spodniczeck jakie kiedykolwiek widziałem. Do tego oczywiście sandałki na wysokich szpolkach jak to ona. nogi 2 metry. Jak na stołówce schylała się nad zlewem i kuczła przy lodówce to doznałem dłuższego bezdechu. Kto wie, może pod spódniczką nic nie było? Tak teraz myślę, czy chciała zrobić wrażenie na kimś konkretnym, czy polazać kolegom co tracą... Od tego czasu nie ma już na kim oka zawiesić w firmie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten jakże zimny poranek. Niestety nie kuszę dzisiaj pończoszkami :-( ALe mam za to śliczne rajstopy z Gatty, które cudownie uzupełniaja moją dzisiajszą stylizacje. Reniu! jestem! odpisałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Przyznam Wam się szczerze, że juz mam dosyć tej pogody. Taka ni przypiął ni przyłatał. Wolałabym osobiscie lekki przymrozek i słoneczko, zdrowiej i przyjemniej niz te wiatry. Brr... na jakiś czas zrezygnowałam z pończoch, ale na rzecz równie pieknie wyglądających i podkreslających moje wdzięki rajstopek. Dziś mam takowe, w kolorze fioletowym z szarymi kropeczkami. Do tego szra sukienka z szerfą wiązaną w pasie i czarne buty na obcasie. Włosy zwiazane w koński ogon. Do tego mam śliczne kolczyki, które dostałam w prezencie ;-) Pozdrawiam ofiarodawcę, duży buziak. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola nie pękaj
Jak ty nie nosisz pończoch, to kto ma to robić??? Może wejdę Ci na ambicję mówiąc, że moja żonka się nie poddaje. Mówi, że wcale nie marznie w pończochach. Wystarczy dłuższe palto coby podmuchy wiatru nie docierały do zakamarków :-) Uważam, że kobieta z taką klasą jak Ty powinna trzymać fason. Noblesse obiges, n'est pas? Powodzenia, wierzę w Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ale jestem zaskoczona. Normalnie mnie zatkało! Moja ambicja została nadszarpnięta i muszę cos z tym zrobić ;-) Rzeczywiście można skutecznie sią odgrodzić od zimnych podmuchów nosząc płaszcz. W zwiazku z tym: Uroczyście obiecuję iże z ponczoch nie zrezygnuję, nawet jak podmuchy wiatru poczuję. Ament ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuna74
ja dzis tez seksowne ponczoski dla kolei z pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuna74
kolegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi ciepłymi majtkami to jest niezły pomysł :-) za jakieś 20 lat zastanowie się nad realizacja. Dlaczego nie teraz? Ponieważ, gdyż, dlatego nosząc takie majtasy mogą zniknąć moje k...iki w oczach, a tego byśmy nie chcieli, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim ! Dzis jestem w podkolanowkach i w spodniach ale w piatek mam szkolenie i ... ! Nie odpisuje bo nie uwazam mailow za interesujace ! Dla odwaznych moje gg 17378833 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
nr 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! i co? Za oknem śliczne słonko, a ja mam na nóżkach pończoszki. jak obiecałam tak zrobiłam. Czarne, samonośne ze śliczną koronką. Do tego ołówkowa spódnica w kolorze grafitu, czarna bluzka z krótkim rękawkiem i czarno - białe buty na obcasie. Pod spodem tez sie dzieje, oj dzieje ;-) Pozdrawiam forumowiczów i czekam na wasze relacje/rewelacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Ja dzis bez rewelacji , rajstopki ale w piatek ???? Ola 17378733 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia coś mi ten numer nie pasuje, a emailu podałaś mi inny. Sprawdź jeszcze raz i napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Ola podalam bledny numer ma byc ten drugi ! A do " przyjaciela " - napisz cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie :-) Mam dziś jedne na sobie ;-) i nikt mnie nie przekona aby sie ich pozbyć na zawsze, nawet a moze zwłaszcza Ty, przyjacielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_A_T
Witajcie kochanie, tak sobie prześledziłem to Wasze forum i aż zazdroszczę Wam pracy w biurze.Sama wspaniałość pracując z kobietkami na których cudownych nogach stacjonują seksowne pończoszki.Jestem od 12 lat handlowcem i moim biurem jest autko, a piękne nogi mogę tylko oglądać za okna samochodu. A na co dzień jestem mega zwolennikiem pończoch i kobiecych nóg, finezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Ola gadulec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_A_T
Oj widze ze koleżanki pończoszanki przybywają na gg i nie chcą nic sie do nowego przybysza odezwać hmmm :( A myślałem że jest szansa na pogaduchy, ewentualnie na jakiegos maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_A_T to nie jest takie proste dostać maila od nas, no no no... Trzeba być baaaardzo cierpliwym i czymś nas złapać za serce. Ale jest to bardzo trudne. Pozostaje Ci czytanie o czym tu piszemy ewentualnie wymiana myśli TU. Renia, co z tym, gadulcem. Jestem i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_A_T
Olu, domyslam sie ze mail od Was to dobre pare lat ciezkich rozmów :) i w zadnym wypadku nie bede nalegał :) Oczywiscie jezeli pozwolicie to chetnie co jakis czas dodam troche słow od siebie, gdyz nie zawsze moge siedziec przy komputerku rano. Z drugiej strony gdybym pracowal w biurze tak jak Wy to uczestnicząc w forum nie wiem czy dał bym rade skupic sie na pracy, wirując w blasku waszych jedrnych nozek oplatanych przecudownymi ponczochami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×