Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Kokietka, bardzo sie cieszę ;-) Mój też, mój też... zawsze jak mam ładną bieliznę i ponczochy to wieczory są udane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie lubisz kolory bielizny? Jaki kolor na Ciebie szczególnie działa przy długich nogach a szczególnie udach?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciel in spe bardzo mi smutno z twojego powodu. Zawsze źle się czuję jak widzę chora osobę niezależnie czy ma katar, kaszel czy kłopoty z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też na poczatku byłam oburzona jego tekstami i hasłami... ale teraz... doprowadzają mnie do szlonego śmiechu. Chyba o to mu chodzi. Prawda przyjacielu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nogi mam w sam raz jak na moje 165. A, pończochy nie pomogły :( W długi weekend spróbuję na krótkiego pieska. Aniu, bardzom wrażliwa na pieszczoty, więc nie kuś, bo zrobię się namolna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te babki to takie jakby manekiny na bateryjki :O Ciągnie Cię do lal zboczurze (pieszczotliwie: zboczku)? :P Bez drabiny bym Ci te Twoje sufity pomalowała. Ale dopóki dasz radę mi na głowę napłuć to jeszcze jest ok, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Malinka
pończoszki sąfantastyczne: http://kobieta.wp.pl/gid,12061448,img,12061532,kat,59116,galeriazdjecie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry chłopak... dobry... Za oknem raz słonce, raz deszcz... Pogoda w sam raz na ponczochy, których nowa dostawa dotarła do mnie w czwartek. Nie było mnie w domu i odebrał mój sąsiad... przystojny... jak mi oddawał paczkę to ręce mu sie trochę trzęsły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolaska
Powinien jednak ograniczyć picie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... ciekawe ale raczej nie do pracy... i wole subtelniejsze zestway. Ale jak ktoś lubi, to ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×