Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejaaa

LH,FSH, prolaktyna .... dzidziuś utęskniony

Polecane posty

czesc Miesiąc temu wykryto mi 2 torbiele. Dostałam receptę na 2 opakowania Luteiny? dziewczyny powiedzcie czy ktos tak się leczył? porobiłam różne badania i idę z nimi do lekarza po interpretację. Ja nie bardzo wiem jak je zinterpretowac. Lekarz powiedział żebym zbadała hormony. I tak t4 84.4 t3 1.57 Lh 11.7 FSH4.8 Prolaktyna 1340 progesteron 52.7 Jeśli koś może proszę o interpretację Ponoć mogę mieć cykle bezowulacyjne , wyczytałam też o chorobie zespół policystycznych jajników ( objawy sie zgadzaja, -pojawia sie zarost, syfy na twarzy... itd) Będę wdzięczna za informację Staramy się o dzidziusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejaaa hmmm w którym dniu cyklu robiłaś te badania no i jeszcze wklej jednostki, bo bez tego to nic nie można powiedzieć?? A na wynikach nie masz norm dla poszczególnych faz cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz pisze t4 84.4nmol/l t3 1.57 nmol/l Lh 11.7U/l FSH4.8mIU/ml Prolaktyna 1340uIU/ml progesteron 52.7nmol/l przy Prolaktyna 1340uIU/ml jet trzałka do gory więc pewnie za duzo Badania robiłam w 21 dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Progesteron jest w normie i wskazuje, ze jesteś w 2 fazie cyklu, czyli po owulacji. normy w nmol/l: faza lutealna 15,0- 57,0 Fsh i lh jak dla fazy lutealnej też w normie. FSh norma dla fazy lutealnej 1,2-9 mlU/ml Lh norma dla fazy lutealnej 0,1-14,7mlU/ml Na normach t4 i t3 się nie znam, a prolaktynę masz w jakiś dziwnych jednostkach. Poszperaj sobie na necie w normach dla poszczególnych faz cyklu to będziesz miała jakiś ogólny obraz sytuacji. Ale pełną interpretację to może ci tylko dokonać lekarz , bo on zna Twój przypadek najlepiej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×