Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika free

fryzjer żory

Polecane posty

Gość gość
Wszyscy go chwala w zorach jest bezkonkurencyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś możne robił pasemka u Zbyszka lub farbował na blond ? Obecnie robię pasemka w Avanti , możne ktoś ma porównanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyszek wszystko robi najlepiej i co najważniejsze u niego nie ma niezadowolonych klientek i ceny niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w Avanti zle robia pasemka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jakość tam ogólnie bardzo spadła i za takie ceny można by się spodziewać czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę już kilka lat do mężczyzny fryzjera bo na kobietach się bardzo zawiodłam nie bede pisała do kogo bo znowu ktoś powie że robię reklamę ale sposób w jaki obchodzi się z moją czupryna jest odpowiedni i widze ze zależy mu na jakości a nie na ilosci więc i ja to doceniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile płacisz za te pasemka w Avanti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
około 300 zł. na włosy średniej długości u szefowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O w morde to kolor na całych włosach pewnie z 450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PARYZANKA salon Loreal. Nie polecam i nie wybieram sie wiecej . Atmosfera sztywna ,dretwa , salon ponury. Do tego wszystkiego pani brunetka w loczkach patrzy z ukosa i nie ma ochoty na pytania dotyczace uslug. Nikt nie proponuje kawy co w innych nawet tanich salonach ,gdzie spedza sie tyle czasu jest raczej normalnoscia . Nikt nie wpadnie na to by choc spytac czy klientka ma ochote przejrzec gazety dla zabicia nudy . Czlowiek ma wrazenie ,ze trafil w nieodpowiednie miejsce i jest intruzem. Nie polecam i nie zamierzam tam wracac choc uczciwie przyznam , ze jedna starsza blondynka ktora tam pracuje jest jedynym promykiem wnoszacym swiezosc do tego salonu. Mila i nie meczy jej doradzanie klientom. Powinna awansowac ale sama atmosfery nie da rady naprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna awansować? A na jakie stanowisko może awansować fryzjer w salonie bo jedynie moze chyba szefową zastąpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwie sie ze ludzie chodza byle gdzie bo tanio, a pozniej stekaja ze sie nie podoba polowe tych zakladzikow Zorskich nie powinna wogole istniec bo tylko psuja robote tym co potrafia pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt,większość nie umie a się oferuje cóż każdy musi coś w życiu robć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam ze w tym Art bardzo ceny woskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysokie, młody sie ceni podobnie jak siostra w avanti ale .. nie ten poziom za te cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam ze piotrk jak i Natalia maja duże osiągnięcia i warto ich odwiedzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam raz i nie podobało mi się ale za to zapłaciłam całkiem sporo i to jest wasze osiągnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byl ktos w zorskich Trendach?? Podobno malo doswiadczony personel ale jakos nikt z tych,ktorzy tak mówią,nie byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabo wyszkolone fryzjerki, kolor inny od tego który wybrałam z karty,obcięcie na szybko i bez polotu, byłam raz i więcej nie pójdę, za te pieniądze niektórzy się bardziej starają, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja też podlacze sie do tematu moj maz poszedl tam na moja prosbe i wrocil wk....... tona srodkow do układania a po myciu krzywo i poprawka w innym salonie, gdzie fryzjerka stwierdzila ze pociemku lepiej mozna obciac, takze marka nie gwarantuje jakosci, przynajmniej w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki :-) Nie idę :-) Nie slyszalam jeszcze dobrej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pisze ja - Oktawian G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten cały Zbyszek ze Stodolnej 1 to przereklamowany, w k&d się jeszcze starał a u siebie już dużo mniej mu zależy na klientach szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia powyzej ,ktory " dziwi sie ludziom ,ktorzy chodza byle gdzie ,byle tanio " a pozniej niezadowoleni... A twoim zdaniem szanowny gosciu to salony LOREALA sa tanie ?! Wlasnie nie sa ! Dlatego klientka powinna byc potraktowana tak aby chciala wrocic ! Naucz sie czytac dokladnie a nie wylawiaj losowych kawalkow z tekstu by sie czepiac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Loreal czy nie to nie ma nic do rzeczy, w kazdym miejscu powinno byc miło i fachowo a jak nie jest to marka nie ma nic do rzeczy.Paryzanka to przezytek tam nigdy nie bylo i nie bedzie cool, po za tym loreal to nic nadzwyczajnego wiec nie podniecaj sie byle czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakas bufonada, loreal prawie u kazdego nawet najgorszego fryzjerszczyny jest wiec zgadzam się z wypowiedzia powyżej, że naprawdę nie ma się czym podniecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bufonada to jest w Trendach. Fryzjerki bez szkoły- po 2 tygodniach szkolenia każą sie nazywać stylistkami. Chyba swoich znudzonych min. Trafilem na stylistkę,która nie rozumiała podstawowych pojec fryzjerskich- nie rozrózniała cieniowania,stopniowania i degażu. Sam sobie jestem winien bo tam wszedłem. Ale Trendy w Chorzowie to bardzo dobry poziom. W Zorach-"pani M.- z grzywką uwydatniającą jej ponadprzecietny nos do rozmariów jej twarzy!!! I ona się kaze nazywać stylistką fryzur!!! A siebie widziala w lustereczku,powiedz przecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bufonada istnieje we wszystkich salonach. Nie dba się o klientów bo w d... sie poprzewracalo. Trzeba poszukać dobrego fryzjera niekoniecznie w Żorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa dwa wpisy wcześniej: nie ma żadnej M. w Trendach-panienki i lokale ci się pomyliły.Nie pij przed wizytą u fryzjera, bo ci ucho utną.Ps.żale do jakiejś M wylewaj na forach dla złamanych serc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mezem chodzimy do Trendy w Żorach ,ja osobiście polecam ,atmosfera,czysto i dziewczyny bardzo dobrze wykonuja swoja prace . Ten kto wypisuje takie brednie to chyba osoby które tam nie byly. Jestem w ogole zdziwniona jak czytam te opinie ,ale to chyba wiadomo kto pisze-konkurencja ,ktora najwyrazniej boi sie rywalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×