Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika free

fryzjer żory

Polecane posty

Gość gość
uderz w stół a nożyczki się odezwą, jedźcie z Bogiem, panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie haha ,widac kto sie lansuje i hejty wali na dobry salon ! ja tak samo byłam w trendach u czarnej i fajnie mnie ostrzygła ,moje kolezanki tez do niej poszly z polecenia i sa zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrowienia dla kolezanek i .... czarnej buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stowa za wlosy sredniej dlugosci za komplet?? Chyba plakatówką takie ceny to na wsi zabitej dechami są farba za 10 zł i byle jakie obciecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam na forum,bo chciałam sie czegoś dowiedzieć i co widzę? Chamstwo,rozumiem że można nie lubić salonu, ale obśmiewanie defektów urody fryzjerki-co to w ogóle jest?Prostackie i chamskie. Znam te M. z Trendów-świetna fryzjerka, piękna dziewczyna,ciepła, serdeczna.I to pisał niby" klient"-ciekawe że zna tyle technik fryzjerskich....już po mieście się rozeszło że jest hejt na trendy.Pani Madziu,szybkiego powrotu do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejt to na drugie imie miałaś miec wypisujesz ciagle to samo rozmawiasz sama ze soba to niezbyt normalne jest..poprostu widać że nie macie pracy i głupota przychodzi do glowy, rada jest prosta jak interes nie idzie to sie zamyka i tyle, troche godnosci.Komu chcecie dorównać po tych kilku tygodniach istnienia? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie na renome pracuje się latami a tu co kilka niedoświadczonych osob chcialoby rządzić i pretendowac do grona najlepszych pogadamy za 10 lat jak się utrzymacie narazie zamiast pyskowac zacznijcie sie szkolic bo umiejetnosci kiepskie jak na wysokie mniemanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umiejętności bardzo kiepskie a co do urody-rzecz gustu,moim zdaniem Magda ma talent adekwatny do urody czyli "żenua". Co do powrotu do zdrowia. Ma nam być żal? Kolejne "żenua". Idż się szkolić tylko solidnie a nie na Youtube,czarna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Józek, wrzuć na luz, ładne imię i 10-letni staż w tej branży to nie wszystko...PS.Cieszą nas wasze lęki.Oj nerwuski z was,nerwuski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tytuł tego forum powinien brzmieć: " konwersacje zorskich fryzjerów w chamskim stylu".... szkoda. Odechcialo mi się isc do kogokolwiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostackie to jest i świadczy o piszącym, że komentuje urodę pani M-czarnej, to już jakaś obsesja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co narobiłeś, Józek???Klienci uciekli z forum i już nikt nie przeczyta, że w konkurencyjnych salonach to tylko bufonada a królem fryzjerów jesteś ty! no, może was dwóch na całe Żory.Madzia ci się nie podoba?Może w ogóle dziewczyny ci się nie podobają????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Józek? A ktory to się tak zowie, ten z glosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam kilkanaście ostatnich wpisow LUDZIE! !! OPAMIETAJCIE SIĘ! !!!!! Jak wam nie wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna obsesja... Widziałaś M.? Zapomniała dodać,pisząc o sobie,ze do tego jest inteligentną i wykształconą księżniczką. Z dobrego domu buahaha... Tak naprawdę zgadzam się-za dużo tu hejtu. Ale M. też potrafi być "nieprofesjonalna". Mojej żonie kazala schudnąć to łatwiej dobierze fryzurę. Po to idziesz do fryzjera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no.... może ktoś powinien był jej to powiedzieć?czasem bolesna prawda jest lepsza od fałszywych komplementów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz o szkoleniach, tylko chyba nie przemyslałes że nawet gdyby taki fryzjer jezdził czy badz chodził na szkolennia przez cały rok to niestety i tak nie wiele sie nauczy z tego wzgledu ze na wszystkich szkolenia jest tak ze albo takiego szkolacego ma sie gdzies albo zwyczajnie nie ma sie dla nich czasu...tak samo jest ze stażem czy jakąkolwiek praktyką....pracodawca ktory bierze takie dziewczyny badz facetow w ogole nie liczy na to ze musi mu troche poswiecic czasu i czegokolwiek nauczyc a tylko patrzy na to ze nie musi takiej osobie wyplacac pensji liczac ze ten mlody fryzjer natrzepie mu kokosów...dlatego nie uwazam ze tym modym fryzjerom brakuje (moze nie wszystkim) umiejetnosci a tylko lepszego systemu (szkola nie uczy nie oszukujmy sie) co do salonow fryzjerskich to w Żorach szefostwo same sobie stwarza problemy bo nie potrafia zarzadzac ludzmi pradopodobnie wykorzystujac na maksa....akurat mam to szczescie ze obracam sie w towarzystwie z przewaga fryzjerow czy kosmetyczek i wiem co pisze bo slysze jak miedzy soba rozmawiaja....zamiast cieszyc sie z pracy to sa nerwy ze trzeba isc do pracy....dlatego taki maly apel do was SZEFOWIE obudzcie sie juz z zimowego letargu i jesli chcecie miec fajny salon to stworzcie jakies warunki w nim zeby klimat byl na plus a nie tak jak ktos wyzej napisal ŻENUA...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to skoro szkolenia nie pasują to może trzeba pójść krok dalej i skończyć jakaś szkołę jeszcze najlepiej prywatna gdzie napewno poświęca tyle czasu ile trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młodzi fryzjerzy! to, ile wyniesiecie ze szkoły a potem ze szkoleń, zależy WYŁĄCZNIE od was samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytasz ze zrozumieniem. Szkolenia i Szkoła nie uczą....dziewczyny opowiadaja jak jezdza po szkoleniach, albo sie nudza...albo jak sa weekendowe to imprezuja (taka prawda), a co do szkoły to mojej kuzynki córka chodzi i? i masakra...dlatego pisze ze potrzeba zmienic system, moze jakies kontrole nie wiem nie moja dzialka, ale na pewno nie nalezy narzeka ze nie mamy dobrych fryzjerów (poza jednostkami) i smiesza mnie wasze komentarze ale ona jest daremna itd itp. prawdopodobnie za kilka lat ten slaby fryzjer jak zepsuje kilkadziesiat fryzur w koncu bedzie tym super fryzjerem bo złapie doswiadczenia......dlatego przedewszystkim pracodawca SWIADOMY kogo przyjmuje powinien dac se spokoj ze stwarzania strasznego klimatu w zakladzie ze wzgledu na to ze po 1. nie dosc ze ten fryzjer ma niedostateczne umiejetnosci to po 2. go stresuje liczac na fure pieniedzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tu się zgadzam,że na praktykach nie dopuszcza się uczennic do klienta a salon bierze za to kasę-to chory system i ktos powinien to kontrolować, ale znam i takie przypadki że z jednego szkolenia jedna fryzjerka bardzo skorzystała i ma full klientów, a jej koleżanka nie nauczyła sie niczego, bo nie chciała-teraz ma problem ze znalezieniem pracy, bo w Żorach sie wszyscy znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy czlowiek jest inny jeden wystarczy ze zobaczy i bedzie umial a drugiemu nawet praktyka nie pomoze...dlatego piszcie tutaj na temat czy wie ktos gdzie mozna znalezc dobrego fryzjera czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat forum:" fryzjer żory" , więc piszemy na temat i nie przerywaj ciekawego wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie się najlepiej wyszkolić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj-są tematy o szkołach na forum. Tu-tylko o tych już wyszkolonych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuuu jaki spokój nastał, nikt nikogo nie objeżdża może niektórzy zrozumieli że tak nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodzi fryzjerzy to ile się nauczycie nie zależy od szkoły tylko od wykladowcy, jak trafisz na uczciwego z pasja to cos wytlumaczy, jak na olewajacego temat przeciwnie.W tym miejscu trzeba powiedziec że lepsze sa szkoły prywatne,kursy i szkolenia niz szkoly zawodowe,wiadomo za kasę lepiej za darmo szkoda gadac.Moze ktos powiedziec ze nie ma srodkow na platna naukę. ..trudno nie kazdy musi byc fryzjerem, badz fryzjerem na poziomie, ktos tez musi psuc zeby wyszkoleni mogli poprawic, ot i cały szkopuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znam fajną fryzjereczkę na Wladysława!!!! I nie powiem gdzie :-PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mów nikogo to nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×