Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika free

fryzjer żory

Polecane posty

Gość gość
Problem w tym że większość klientow nie umie ocenic efektu pracy drugiej osoby pod względem profesjonalizmu, ocenia glownie efekt końcowy i cenę za usługę ale nie wie czy praca została wykonana zgodnie z technika cięcia czy koloryzacji, wiec te wszystkie slowne wojny sa bez sensu bo czy fryzjerka wie co robi czy strzyze na oko to ludzie i tak tego nie doceniaja wiec wszystko jest do d.py tak czy tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panienka M. faktycznie nadaje się do innego lokalu. Nie interesują mnie jej wyczyny na polu łamania serc-chyba faktycznie ktoś musiałby byc pijany...; pisałem tylko o jej braku fachowości. Co do ostatniego posta-a nie jest tak,ze dla mnie jako klienta liczy sie tylko efekt końcowy?? Przecież po to się tam idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczy sie efekt koncowy ale nie masz pojecia czy fryzjerka obciela dobrze czy tylko tak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu widzę pojedynek trendów z glosem, jedni od 100 lat udaja ze sie znaja a drudzy chcieliby tez udawac ale za późno sie otworzyli i nic z tego,po za tym o co tyle szumu o tych kilku klientów? ?? A nie lepiej zyc w zgodzie i tak nie macie wplywu na to gdzie klient przyjdzie, takze pora dorosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tak :-) I tak każda z nas ma swojego ulubionego fryzjera ale od czasu do czasu lubi zawitać w inne progi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie że wypowiada się tu ciągle ta sama osoba,bo używa tych samych słów. A kto to?wystarczy spojrzeć kto jest reklamowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz tu pisałam-ze nie byłam z polecenia i pewno dlatego Pani Magdalena nie była dla mnie miła ani specjalnie życzliwa. Po ubiegłotygodniowej wizycie u innej pani z salonu-również bez polecenia, muszę napisac,ze Trendy są fajne! Zależy tylko,na kogo trafisz :-) Jestem bardzo zadowolona i z ostatniego strzyżenia i z koloryzacji. Nie opierajmy opinii o salonie w oparciu o jedną osobę. Można przeholowac. Trendy są SUPER chociaż nie każdy fryzjer w Trendach stara się o taką opinię. A Zbyszek?? Też świetny-i pewnie przez to tak ciezko,cieżko się do niego dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierdzi tu aż nos wykreca, skoro w trendach było źle to akurat poszlas tam nastepny raz zaryzykować, bajki opowiadasz i tyle jakby fryzjer reagował na to kto jest z polecenia a kto nie, to wszyscy mieliby spierniczona fryzure bo polecenia nie zdarzaja sie codziennie tak wynika z tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem,ze to pani Magdalena odpisała mi w swoim nie do końca ponadpodstawowym stylu? Proszę wybaczyć ale nie można oceniać salonu o dobrej renomie przez pryzmat nieudanej fryzjerki. Zamawiając wizytę zaznaczyłam,ze ma to nie być u pani Magdy bo jest nieprofesjonalna i recepcjonistka to spełniła. Wyszłam zachwycona. Pai wybaczy,pani Magdo-wyszłam ZACHWYCONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sądzę ze tu szefowa z trendów toczy samotny monolog zeby ratowac biznes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak wogole to kiedy wyrobiliscie sobie te renomę? ? Za tych kilka tygodni raczej nie, więc trochę na wyrost takie teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, te trendy to są komuś straszną solą w oku, to też dużo mówi o autorach wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trendy i trendy o co tyle szumu zakład jak zakład, u kazdego fryzjera są lepsi i gorsi fryzjerzy i klienci również sa lepsi i gorsi jednych sie lubi drugich mniej takze dla odmiany moze trzeba założyć forum o klientach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie można by założyć :) Tylko po co? Haha. Kogo stać na przebieranie w klientach? Chociaż. .. znam też i takich ;) I nie wróże im swietlanej kariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżka sie znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fryzjerzy zamiast się nawzajem obgadywac powinni trzymać sztame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim-dbać o poziom salonu,w ktorym pracują. Po jednej złej wizycie obgaduje się salon a nie fryzjera :-/ Ze szkodą dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z czego się biorą takie wojny slowne? Z braku pracy jak nie ma klientow to zaraz jest strach ze bankructwo bedzie i sie zaczyna wyzywać wszystkich wokół liczac na to ze opisany fryzjer splajtuje a klientów się przejmie.I jeszcze na koniec zawsze opisuja tych ktorych sie reszta obawia bo sa lepsi wiec trzeba zaszkodzic tylko to wcale tak nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc...Poza Zbyszkiem I Gloską to kto tu jest lepszy??? Oni są świetni i personel też mają świetny. A co z resztą tych lepszych od innych?? Chyba cos przeoczyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geenie Rose
z braku pracy???? Ze cztery razy poszłam do Trendów-z ulicy,bez umówionej wizyty i ZAWSZE wyszłą jakaś wymalowana panna,która mi powiedziała,ze na dzisiaj wszystkie godziny są obstawione mimo,że w środku nie było ani jednego klienta!!!! Pracuję w Rynku więc ponawiałam próby ale w końcu mnie to odstraszyło. Ktoś mi potem powiedział.ze bez rezerwacji można iść tylko jak jest szefowa-ZAWSZE obetną na poczekaniu a jak jej nie ma to udają,ze mają pełen grafik. Nie wiem,czy to prawda ale jeśli tak...nie tylko szef na tym traci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz odpowiedź gdzie iść skoro uważasz że sa tacy wspaniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki proceder jest u wiekszosci fryzjerek po co sie przemeczac czy sie stoi czy sie lezy kasa i tak sie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glos i Zbyszek..cóż ..a co z reszta? Reszta ma w d***e co o nich inni sądzą więc robia jak potrafią i siedzą cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie to żenujące, że podajecie o konkurencji nieprawdziwe informacje, pomijam, że jest to karalne, ale na samym hejtowaniu innych salonów daleko nie ujedziecie, szefowa w trendach jest zawsze....na recepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze mala zmiana tematu..planuję otwarcie salonu fryzjerskiego w Żorach i mam pytanie ile pieniążków za obciecie i farbowanie wedlug Was jest ok a ile za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cierpię sytuacji, kiedy siadam w fotelu i fryzjerzy zaczynają obgadywac innych fryzjerow, a już nie daj Boże innych klientów. Zero profesjonslizmu. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za obcięcie z koloryzacją i modelowaniem stówka jest dla mnie oka. Mam włosy średniej długości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha :-))) Ale ktoś tu nie lubi Trendów!!!! Zupełnie nie rozumiem. Mi się tam bardzo podobało. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie? widać, widać i wiadomo kto. Wystarczy popatrzeć kto na bezczelnego lansuje się w co drugim poście na poprzedniej stronie.Panowie wstydźcie się- "królowie fryzjerów", tylko G. i Z.!cha,cha!!!Jak można tak o sobie pisać?Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie lepiej się nie odzywać w ogóle niz pier.... lic na temat konkurencji albo innych klientów. Wychodzę stad i nie wracam bo to forum jest prowadzone przez zorskich fryzjerów. A zrobmy im wszystkim na złość i zacznijmy jeździć poza Żory. Wydawajmy kasę w innych miastach. A ci niech siedzą i konwersuja na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×