Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukanie całego w dziurze

Oczekuję, iż wreszcie jakaś atrakcyjna kobieta mnie skokietuje.

Polecane posty

Kucharz ma jaja, stuprocentowe. trochę inne od komicznych, ale ma. retro ty świntuszku twoja wypowiedź jednoznacznie wskazuje na to , że widziałaś jedne i drugie i masz porównanie przyganiał kocioł...... swoją drogą jakie to miłe z twojej strony, że posiadania jaj nie odmawiasz i komicznemu- byłby z ciebie naprawdę dumny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny..
jeśli trzeba tego gościa specjalnie kokietować, żeby go poderwać, to jak bardzo trzeba namęczyć się w łóżku, żeby mu stał jakiś czas przynajmniej hehhe A jest tylu facetów, którzy nie mają z tym problemu.. więc? po co się szczególnie wysilać jeśli można mieć lepszy model mniejszym kosztem? hehe No chyba, że którejś z was zależy na kasie, jaka ten Pan niewątpliwie musi zaoferować za taka mękę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny jeti
Dzień dobry. :-) Ja nie uważam, że to jest jakieś największe nieszczęście, że ten "topik" schodzi na psy. Znacznie większym problemem jest to, że psy uchodzą u nas za niejadalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny jeti
No i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny jeti
Brak jakiegokolwiek ruchu wskazywać może na kilka przyczyn takiego stanu. Jedną z nich jest brak atrakcyjnych kobiet. Rozumowanie jest następujące: nie zostałem do tej pory skutecznie skokietowany przez żadną atrakcyjną kobietą, ponieważ zjawisko atrakcyjnej kobiety jest bytem czysto abstrakcyjnym, znaczy - nie występującym w przyrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna kobieta
:) Pleciesz... Jestem pewna, że nie występuję w przyrodzie jako pojedynczy wzorzec piękna. Mam na myśli urodę i ciała i umysłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska W.
Pisze z telefonu wiec tylko 🖐️ i dodam ze atrakcyjne juz zajete i nie w glowie im zaloty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny jeti
Skoro występujesz, Atrakcyjna Kobieto, to dlaczego próżnujesz, siedząc z założonymi bezczynnie rękami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny jeti
Ja nie sądzę, Luśka. Zajęte może być tylko coś, co istnieje. Rzecz nieistniejąca nie zna stanu zajęcia. (Niezajęcia również. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualny jeti
Tak tak, przedłużające się w nieskończoność milczenie jest oczywistym dowodem na prawdziwość przedstawionej przeze mnie tezy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna kobieta
Ja jestem dowodem na nieprawdziwość przedstawionej przez Ciebie, Wirtualny, tezy. Jestem i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Coraz "ciekawsze" te Twoje teorie (czy ciekawy może być synonimem absurdalny? ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnie tak
Dzień dobry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winagradnoja kostaczka
I - do widzenia. Może. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prazdnik
Dzień dobry. :) Cóś mocno pustawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska W.
Dzien dobry i do widzenia. Moze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
To ja tylko dzień dobry. I powodzenia, oczywiście. :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majuwka
To dzisiaj jak będzie z tym kokietowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majuwka
No i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majuwka
No dobra. Poddaję się. Skoro nie ma atrakcyjnych kobiet, które mogłyby mnie skokietować, niech się za kokietowanie biorą również nieatrakcyjne. Byle skuteczne. A więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majuwka
Wszystko ma swoje dobre i niezbyt dobre strony, Mi mała. :) A może jest jakaś szansa powrotu do tego związku z panem, który, z mojego rachunku tak wynika, powinien mieć 44. lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspertka
Proponuje, zebys sam ja skokietowal. Najlepiej uzyj feromonow: http://www.feromony.pl/prp348 I prosze nie pisac, ze to kryptoreklama, bo ona nie jest krypto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majuiwka
Ależ nadążasz, Mi mała, doskonale nadążasz, jak widać. :-) Cóż, skoro sprawa jest nieaktualna, to odgrzewanie nieświeżego kotleta nie ma żadnego sensu. Z ciekawości zapytam - a ile latek liczy sobie Twój małżonek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majuwka
Ja sam nie mogę jej skokietować, Expertka, ponieważ ja jestem mężczyzną, więc kokietowanie w ogóle nie wchodzi w grę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strąk_Men
Daj Boże, Mi mała, żeby było optymalnie. Niech układa Ci się jak najlepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska W.
Co za czasy, nie? Bo zeby nawet nieatrakcyjne nie wykazywaly zainteresowania .... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strąk_Men
Zgadza się, Luśnia. Do dupy. Idzie się pochlastać. Zważ, że nawet samotnym po trzydziestce także nie specjalnie na czymkolwiek zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska W.
Samotnym po 30-tce nie powinienes sie az tak dziwic, one juz zdazyly wypracowac sobie poglad, wiec maja jasno sprecyzowane wymagania. A pozostale, coz? Widac los sie odwrocil, bo sam juz nie wiedzial o co Ci chodzi. Jednym interlokutorkom np. zarzucasz nadmiar kokieterii, inne znowu o niewystarczjaca. Musisz pewnie zlozyc bardziej precyzyjne zamowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska W.
*inne znowu obwiniasz o niewystarczajaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×