Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale ja glupiaaa

zdrada, bol, i milosc

Polecane posty

Gość ale ja glupiaaa
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja glupiaaa
jest tutaj jeszcze ktos-kto ma ochote ze mna popisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja glupiaaa
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja glupiaaa
smutno smutno smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem glupia
hej, tez jestem kochanka tylko ze wciaz tkwie w tym chorym zwiazku. pamietam jak na poczatku "naszego zwiazku" zostawial mnie. po paru dniach zawsze sie odzywal i chcial sie spotkac. robil tak regularnie przez jakis czas a ja jak jakas pojebana zawsze wracalam do niego. teraz juz nie zrywa naszej znajomosc, moze robi cos gorszego...robi nadzieje tylko po to abym po jakims czasie ja stracila. niewiem jak dlugo jeszcze to wytrzymam, kocham go ale czuje ze co raz mniej, to wszystko co mi zrobil powoli wypala moja milosc do niego. patrzac z perspektywy czasu moge ci napisac ze powinnas sie cieszyc ze zerwal ta znajomosc, po co masz sobie niszczyc zycie przez niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona1989
mam romans z 34 letnim facetem , widujemy się raz czasem dwa na tydzień , weekendy spedzamy osobno .. niby mu zależy ale mam w głowie masę wątpliwości ( z żoną nie mają dzieci,podobno nie uprawiają seksu) nie wiem co mam robić - zaangażowałam się trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla....
Teraz boli,ale mysle,ze to najlepsze co Cie moglo spotkac w takiej sytuacji! Poczekaj... wszystko minie! Wiem co mowie -naprawde i wiem ,ze nie jest to latwe,ale dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja glupiaaa
ciesze sie ze jest ktos kto ma taki sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja glupiaaa
najgorsze ze tak bardzo za nim tesknie i jakos nie rozumie tego wszystkiego. Przeciez tyle miedzy nami bylo.. a teraz juz ma byc koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja glupiaaa
Ona1989 ?? a jak sie poznaliscie? I odrazu ci powiedzial o tym ze kogos ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla....
Z pewnoscia nie jestes sama z takim problemem :) U mnie minal juz rok i wiem ,ze nic lepszego nie moglo mnie spotkac niz wlasnie koniec tamtego! Nie rozmyslaj ,zajmij sie soba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja glupiaaa
dziekuje byla :) wlasnie dzisaj zajelam sie soba.Bylam u fryziera! hmmm, ale jakos mnie to nie pocieszylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla....
Fryzjer to za malo ,ale dobry poczatek ;) z czasem bedzie lepiej.obiecuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja glupiaaa
dziekuje byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja glupiaaa
boze, jak sobie pomysle, ze w poniedzialek znowu zobacze jego dziewczyne.. nie wiem jak to wytrzymac.. jego dziewczyna pracuej obok mnie :( mam taka zlosc w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja glupiaaa
boze, jaka ja pokrecona......... w co ja sie wpakowalam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja glupiaaa
jest tutaj jeszcze ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja glupiaaa
ide spac. Zycze wszystkim dobrej nocy. Moze jutro ktos bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkjfhkhdjsf
powiem ci tak.... juz nigdy nie wracaj do niego, nie pozwol mu na to zeby jezdzil po tobie kiedy ma taki kaprys. posluchaj naszych rad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1989
Ja będę ale dopiero późnym wieczorem - cały dzień w pracy , no cóż nie ukrywał że kogoś ma ale spotkaliśmy się na jednorazowe spotkanie tyle że strasznie między nami zaiskrzyło i tak to teraz wygląda że jestem w nim zauroczona , czy on we mnie nie wiem.. wiem tyle że bardzo,bardzo mnie lubi i zależy mu na mnie , żaluję że muszę się spowiadać ;) tutaj na forum bo że sprawa jest taka a nie inna ale nie mam komu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1989
a od siebie dodam jesli chodzi o twoją sprawę że nie warto tracić na niego czasu - tak uwazam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkjfhkhdjsf
ja dalabym sobie kiedys rece poucinac ze moj jest inny ze to tylko kwestia czasu itp itd az mi zal samej sibie, zenada, on ma inna sytuacje, my to co innego itp itd zenada! ale wiem to po 2 latach, ponad, i nie weirz ze nie sypia z zona, ze srutututtu peczek drutu, jesli by tak bylo bylibyscie oficjalnie para na codzien, w przeciwnym wypadku jestes kochanka- nic wiecej, bedziesz odchodzic wracac jeszcze pare razy do momentu gdy nie zaboli jeszcze bardziej i nie poczujesz sie jak ....... myslisz ze jest ciezko? nie chcesz wiedziec ja bedzie pozniej w takim razie. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1989
przysięga że nie sypia z żoną do tego nie mają dzieci, on nawet nie interesuje się nią ani ona nim ( nigdy nie dzwoni , nie pisze kiedy spędzamy czas razem) na głowie ma dużo pracy więc nie myśli o rozwodzie na dzień dzisiejszy a w tamtym domu jest tylko na weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1989
dziękuję za poradę , mam nadzieje że ten "mój" o ile przetrwamy 2-3 lata zacznie robić coś w kierunku rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy jestescie az tak zdesperowane, glupie, samotne, czy moze naiwne :O Jezeli facet wam powie, ze w jego zwiazku zle sie dzieje, zona go nie rozumie, nie uprawiaja sexu, to wy juz w to wszytsko wierzycie.. No a faceci wykorzystuja ta wasza naiwnosc, mowia to co chccie uslyszec, a pozniej zalicie sie na forum. No ale macie to w koncu na wlasn zycznie. I do tego myslicie, ze co,?? facet was niby odejdzi od zony, dla "zabawki" na boku, ktora daje mu szpark, jak ten ma ochote :O No LITOSCI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupcia marzenie ma racje
jak mozna byc tak naiwna,oni wszyscy nie sypiaja z zonami,spia w oisobnych pokojach i sa nieszczesliwi w malzenstwie.otrzasnijcie sie i cencie troche wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja glupiaaa
ONA!!!! tez nie mam z kim na ten temat porozmawiac.. ale widze ze nie jestem sama z takim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja glupiaaa
Mi tez od poczatku powiedzial ze kogos ma od 7 lat. A ja glupia sie z nim spotykalam. Zaluje, moglam mu powiedziec, ze ma sobie isc do dziewczyny.. Ale nie, chyba mi sie w glowie pokrecilo... bo tyle milych rzeczy mi mowil.. Teraz mysle ze jak by tak naprawde bylo.. to by tak z dnia na dzien znajomosc ze mna nie skonczyl.. dupek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja glupiaaa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja glupiaaa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×