Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość laik kompletny

kroki na pierwszy taniec

Polecane posty

Gość laik kompletny
nikt nie chodzi na kurs tańca przed ślubem? może potraficie rozróżnić takt tej piosenki.... :)

Gość Elfka 22.7
hmn... a chcesz tą piosenkę na pierwszy taniec? Bo akurat chodzę na kurs tańca od dłuższego czasu i ciężko mi to przypasować do jakiegokolwiek tańca (na początku myślałam, że to walc angielski, ale jakoś mi nie pasuje). Ta piosenka jest baaaardzo trudna do zatańczenia i ja bym się z nią nie wyrywała... Choć nie wiem... nie jestem profesjonalistą... :(

Metrum walca jest "na trzy" (1-2-3) a piosenka, której linka podałeś, jest "na cztery (1-2-3-4). Jest możliwe przearanżowanie jej na walca (najlepszym przykładem są rearanżacje Adama Sztaby) i wcale nie jest trudne jej zatańczenie nawet w niezmienionej wersji :)

Gość kompletny laik
dzięki dziewczyny :) sama już nie wiem jak to tańczyć, czy jakbyśmy tańczyli walca angielskiego to będzie straszne kazirodztwo?

Gość kompletny laik
ale co w takim razie można do tego tańczyć? nie zaciągnę narzeczonego na kurs tańca :( planuję kupić płytę z nauką ale muszę wiedzieć czego ;)

Gość kompletny laik
->ZlotaAnia u nas odpadają takie zabawy ;) chcę zatańczyć klasycznie, no prawie klasycznie, do tej piosenki :)

Nie za bardzo rozumiem Twoje pytanie. Nie ma czegoś takiego, jak "ale co w takim razie można zatańczyć do tej piosenki?" - ta piosenka ma już swój klimat i swoją specyfikę "na cztery" lub "na dwa". Piosenka, którą pokazałaś, to zwykły, tak zwany "przytulaniec", którego bez rearanżacji można zatańczyć "noga do nogi". I do tego nie są potrzebne żadne kursy tańca. Oczywiście, jeśli się na takowy zdecydujesz, możesz pokazać tę piosenkę i instruktor ułoży dla Was jakąś choreografię :) Jeśli Twój zespół jest dobry i kreatywny, będzie mógł zrobić z tego rumbę, czaczę a nawet walca angielskiego. Ale warunkiem jest rearanżacja.

Gość kiraaaam
moja znajoma tez chciała tą piosenkę na pierwszy taniec ale w szkole tańca jej to odradzili ze względu na to ze ciężko ułożyć kroki. ja mimo wszystko tez bede chciała ta piosenkę, trzeba trochę pokombinować z krokami albo polecieć improzwizajcą lub jak juz wspomniano zmiana aranżacji :) pioseneczka jest śliczna.

Gość kompletny laik
w takim rasie zastosuję się do rady Wedding_Planner i zatanczymy to na dwa, z jakimis elementami dodatkowymi :) dzięki dziewczyny :) kochane jesteście!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować