Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onadotcom

soczewki kontaktowe - suche oczy?

Polecane posty

Gość majkell87
A ja Wam szczerze powiem, że nigdy nie miałem problemu z oczami ale po przeczytaniu http://zdroweoczy.expert/podstawowe-badania-okulistyczne/ stwierdzam, że powinniśmy wszyscy się co pół roku conajmniej profilaktycznie badać. Słyszeliście jak poważną chorobą jest jaskra? Wiecie w ogóle jakie są jej początki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleczka12
No czasami tak jest że nasze oczy niestety ale nie tolerują soczewek i stąd te problemy. Zresztą poczytaj o tym na zdroweoczy.expert widziałam tam ostatnio właśnie artykuł na temat soczewek itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można zakrpaiać oczy kroplami Starazolin, wyjąc soczewki, zakropić i po jakichś 15 minutach włożyć spowrotem i będzie ok, u mnie się sprawdza rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaPe
na suche oczy pomogl mi tylko starazolin hydrobalance, a probowalam naprawde wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej z problemem suchych oczy przy soczewkach kontaktowych zgłosić się do profesjonalistów, którzy się na tym znają. Jeżeli jesteście z Dębicy lub okolic to mogę wam polecić www.optyk-debica.pl Tam dobrałam odpowiednie krople i soczewki do moich oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ale nie każdy może nosić soczewki. A niektórzy po jakimś czasie mogą nabawić się syndromu suchego oka i też nic na to nie poradzą. Trzeba wtedy wrócić do okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donat87
Autorko nie masz przypadkiem uczulenia? Może warto spróbować rozwiązania dla alergików. Zapoznaj się z ofertą tego sklepu, może to CI pomoże. Zresztą najlepiej zgłoś się do lekarza a nie na kafeterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja noszę soczewki, ale zakrpaiam też oczy kroplami Starazolin ;) po prostu po wyjęciu soczewek wpuszczam po dwie krople i ulga przychodzi natychmiastowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrya123
tez lubię nosić soczewki, bez kropli to mogę o tym zapomniec, zawsze przed załozeniem szkieł zakraplam sobie hialeye free, sa bez konserwantów, mozna uzywac pod soczewki i na ttyle nawilzaja ze nie czuje w ogole szkieł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frasdm
czesto noszę szkla i potwierdzam ze bez kropli ani rusz, mi sę super sprawdziły hialeye free, dzeki nim jakos daje radę wysiedieć cały dzień w soczewkach i oczy nie pieką, w ogóle o soczewkach zapominam w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam ostatnio te krople, co poleciła vrya123 i super się u mnie sprawdziły. Wcześniej naprawdę używałam wielu innych i było lepiej tylko na chwile. A po tych oczy są nawilzone na długo i jak tylko dopada mnie jakieś podrażnienie, to też bardzo fajnie koja oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelaor
jak chcecie potestować darmowe soczewki to bausch&lomb ma fajną akcję teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biohacker
Na suche oczy i ogólnie problemy z oczami, mogę polecić okulary Biohackeye, chroniące przed niebieskim światłem i promieniami uv, uvm, hev. U mnie rozwiązało to problem suchych oczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daretina
kelaor, a coś więcej o tej akcji na darmowe testowanie soczewek Bausch&Lomb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa444
po prostu wbij na wyprobuj.miejtonaoku.pl i tam wypełnij ankietę i zgłoś się do badania. musisz użyć kodu z bloga, który bierze udział w akcji, listę masz na stronie. więcej informacji poda wujek google :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfii
czy krople do oczu mogą tez jakiś stan zapalny wyleczyć? cos mi wpadło do oka chyba bo piecze i boli, oko mam zaczerwienione nim się dostanę do okulisty to oko mi odpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja nosze soczewki na zmianę z okularami. W upały soczewki są fajne, ponieważ muszę mieć dodatkowo okulary przeciwsłoneczne. Co prawda bywają chwilę, że bez starazolinu nie nie wytrzymałabym w soczewkach całego dnia pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawilżanie to podstawa przy soczewkach. Ja starazolin mam zawsze w torebce, i jeśli widzę, że zaczynam cięgle mrugać zakraplam nawilżające krople. Bywaj również dni, że nosze tylko okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flora5
Może się okazać, że soczewki nie są dla ciebie odpowiednie. Też noszę soczewki i na początku miałam problem z suchością oczu. Kiedy byłam na wizycie w Centre de la Vision zgłosiłam to, dobrali mi nowe soczewki i specjalne krople, które zapobiegają wysuszaniu. Generalnie problem znikł całkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam, że soczewki nie zawsze są najlepszym rozwiązaniem. Bywają dni, szczególnie latem, przy wysokich temperaturach, kiedy z nich rezygnuję. Zbytnio przesuszają mi oczy i muszę korzystać ze starazolin hydrobalance, żeby nie były podrażnione. Bardzo ważne, żeby dobrać soczewki pod siebie, na początku potestować, sprawdzić firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×