Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos doradzi

jak sie jeżdzi spacerowka na duzych kołach ?

Polecane posty

Gość ktos doradzi

bo chce zeby moi rodzice kupili ja mam chicco -co ja wiem,taki wózek dla lalek czy one sa ciężkie z tymi kolami jak sie sprawdzają w ogóle na co zwrócić uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos doradzi
NO HEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x-lander
hej, wydaje mi sie, że wybór wózka uwarunkowany jest miejscem, w którym mieszkasz. my mieszkamy w lesie, więc potrzebowalismy wozka na duzych, pompowanych kołach z resorami. wybralismy x-landera. drogi ale warto. na piankowych kołach dzieciak podkakiwal jak kukła na spacerach. teraz jeżdzi jak król :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos doradzi
NO NIE TO ZA DROGI w moim miescie ktos chce sprzedac taki ? co myslicie? http://www.rybnik.com.pl/ogloszenia,dla-dzieci-,sprzedam,sprzedam-wozek-gleboko-spacerowy,ogl7-81-1-28738.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam implast volant jest super ja mam 3 kołówkę ale są wersje 4 kołowe,koła duże,pompowane,dziecko ma zminimalizowane wstrząsy do minimum,duuuuża gondola,2 budki jedna na zimę a druga na lato,moskitiera,folia przeciwdeszczowa,parasolka,śpiworek na nóżki,torba z przewijakiem,no i super wygodna spacerówka rozkładająca się na płasko.Na allegro kupisz te wózki taniej niż w sklepie ja mam dokładnie taki czerwony jak ten z linku http://www.allegro.pl/item614387300_wozek_implast_volant_3_nowy_dwufunkcyjny.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bebecara high treka 3 duze kola i prowadzi sie super :) moj 3 letni syn nie ma problemu zeby prowadzic wozek z siostra w srodku wiec mysle ze naprawde lekko sie prowadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieżkie, ale prowadzi sie super. WYgodnie dziecku, nie trzęsie, a są równie zwrotne co parasolki (jeśli mają skrętną oś, lub przednie koła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wozek Bartatina Jedo 3 w jednym wlasnie od paru dni mały jezdzi juz w spacerówce koła duze pompowane, wg mnie super sie prowadzi tak jak wyzej wspomniano zlaezy kto gdzie mieszka ja w domku i drogi u nas sa jeszcze nienajlepsze wiec wozek sprawdza sie rewelacyjnie no i nad morzem czesto bywamy wiec w piasku tez idzie jak burza, no a po chodniku to żadne problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×