Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kontrahent

1000 PLN na miesiąc

Polecane posty

To dosyć katkołomne ustawienie. Zwłaszcza jeżeli ma wyniknąć z tego miłość. Ale mało jest rzeczy niemożliwych. Może Ci wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz :D Już ktoś jest :D Miłość. Miłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie jest tak, że najpierw jest tzw miłość, potem uprawia się sex, za który jeszcze później trzeba płacić w ten lub inny sposób. Chcę spróbować odwrotnie. Może zdarzy się cud i usłyszę: możesz nie płacić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety chyba jednak wolą miłość bez pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrahent - źle zaczynasz. ja uprawiam sex z milosci ze tak powiem bezpłatnie. ale gdyby hipotetycznie moj mezczyzna postanowil mi placic za to ze z nim sypiam z wlasnej woli i dla wlasnej frajdy i dlatego ze go kochaam to bym mu pwiedziala \" chcesz to plac\" i w twoim przypadku - jesli sie zakochasz zalozmy nawet z wzajemnoscia to jednak 1000 zł na ulicy nie lezy :D chociaz ja bym sie za tyle nie sprzedala :D 2000 minimum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baarbapapa
ale gdyby hipotetycznie moj mezczyzna postanowil mi placic za to ze z nim sypiam z wlasnej woli i dla wlasnej frajdy i dlatego ze go kochaam to bym mu pwiedziala " chcesz to plac" szok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czmu szok ? w koncu kocham go, sypiam z nim tak czy inaczej a gdybym miala z tego poza moim cudownym facetem dostawac jeszcze kase to zyc nie umierac :D zreszta malzenstwo tez jest forma sponsoringu nie sadzisz? bo zwykle kobieta zarabia mniej albo nie przacuje w ogole. wiec on placi tylko nie bezczelnie dajac kase do reki ale np. placac rachunki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie obrażone panie serdecznie przepraszam swoją niestosowną propozycją :) Te, które się nie obrażają informuję, że oferta nadal aktualna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że nie chodzi tu o kryzys. Moim zdaniem złą tatkykę przyjąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sposób dosyć poważny, moim zdanem, onieśmiela topotencjalne kandydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi właśnie o skutecznośća w zasadzie jej brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzasz z tą nieśmiałością potencjalnych kandydatek. Myślę, że przerażone są takim postawieniem sprawy, o ile w ogóle są. Gdybym napisał, że zaopiekuję się "taką jedną", zadbam, obsypię prezentami, to być może zrobiłaby się kolejka ;-) Oferuję przecież dokładnie to samo, tyle tylko, że potencjalna kandydatka sama może decydować o prezentach i tym, na czym owo dbanie ma polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja propozycja jest uczciwa,zasady nie są skomplikowane, są pewnienawet chętne kobiety. Powiedz mi tylko czy one mają tak tu na forum napisać "tak, chcę, jestem chętna"? Omówicie szczegóły mna oczach setek internautów? Chyba, że ominęlomnie coś przez to, że nie czytałam od początku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×