Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

Gość ofermm a
no i karmienie piersią jest zgodne z tymi "ogólnie przyjętymi normami". jest realizowane akceptowane przez wszystkich poza paroma z dupy wytrzaśniętymi paniusiami vel kawalerami. poza tym nie ma nic wspólnego z podnieceniem seksualnym obnażającego się zboczenca czy kopulującej pary. nie jest "zachowaniem nieobyczajnym", nie ma podtekstu seksualnego. te twoje (i twoich koleżanek) przykłady są tak idiotyczne że znowu mi się przypomina ten kawał jak to szeregowemu powiewająca na wietrze flaga kojarzyła się z dupą a zapytany dlaczego odpowiedział: "a bo mi się wszystko z dupą kojarzy". wam też się chyba wszystko, nawet kobita karmiąca dziecko cyckiem, kojarzy z seksem i dlatego uznajecie to za nieprzyzwoite, i stąd się biorą te wasze nieodrzeczne przykłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brodzikuuuuuuu
matko, k5 ty masz naprawde nasrane w glowie. diagnozujesz u nas kompleksy, a sama jestes jednym wielkim chodzacym nieszczesciem, wykladasz o istocie bycia dama, a nawet twoje slownictwo jest ponizej wszelkiej krytyki. to chyba ty nie zrozumialas mojego wpisu skierowanego do zbiga. szukasz sobie poplecznikow miernoto? :D ty tez masz taki swoj maly chory matrix, gubisz sie w nim i w rezultacie pieprzysz takie bzdury ze mozg sie lasuje. wczytajcie sie w posty ike, moze w koncu pojmiecie o czym jest temat k5, bez odbioru :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
ale wydekoltowana panienka też "pokazuje miejsce intymne" czy to cię też gorszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JEZZU - co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
a ty sie pizduś naucz ortografii a dopiero potem dziel się z innymi swoimi miernymi przemyśleniami. a może raczej przedtem spróbuj zapoznać się z poglądami innych, tych posiadających trochę wiecej rozumku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma naprawdę nie łapiesz??:D widać że nie jesteś kobietą i widać że nie masz w tej materii ani doświadczenia ani odrobiny wyobraźni widzisz-normalna kobieta WSTYDZI SIĘ pokazać piersi i nie powinna tego robić publicznie choćby ze względu na cudze dzieci nikt nie jest przeciwny karmieniu piersią chodzi o umiar zwykły umiar uwierz można publicznie karmić dziecko nie wywalając przy tym cycków na pokaz wywalanie ich jest brakiem wstydu i brakiem szacunku dla innych (osobiście nie chcę by moje 9 letnie dziecko przypatrywało się wielgaśnym cycom jakiejś karmiącej mamusi na ławce na placu zabaw, bo mamuśka musi się pochwalić jak jej urosły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
a pizduś znowu o mass mediach. jedną rzecz chłopak usłyszał i teraz wali to obowiązkowo w wypowiedzi na jakikolwiek temat. ty byś pizduś nawet w temacie o swińskiej grypie w meksyku pisał o mass mediach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wydekoltowana panienka też "pokazuje miejsce intymne" czy to cię też gorszy? od kiedy dekolt jest miejscem intymnym? no chyba, że ma dekolt do pasa- tak wtedy mnie gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JEZZU - co to jest
wywalanie ich jest brakiem wstydu i brakiem szacunku dla innych (osobiście nie chcę by moje 9 letnie dziecko przypatrywało się wielgaśnym cycom jakiejś karmiącej mamusi na ławce na placu zabaw, bo mamuśka musi się pochwalić jak jej urosły) aaaaaaahaha o czym to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JEZZU - co to jest
widzisz-normalna kobieta WSTYDZI SIĘ pokazać piersi i nie powinna tego robić publicznie choćby ze względu na cudze dzieci aaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaha ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O JEZZU - co to jest a masz coś do powiedzenia?? czy występujesz tu w roli przerywnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnieliśmy, że nie żyjemy w osamotnieniu, a w społeczeństwie, więc jak mamuśka nie nakarmiła dziecka przed wyjściem, to niech chociaż z łaski swojej zapyta czy może wywalić cyca na wierzch, czy to nie przeszkadza. A i tak powinna być przygotowana w jakąś chustę, żeby się okryć. Jesteś matką, masz dziecko, ale to cię nie zwalnia z pewnych praw...moralnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana25.
widze ze mój topik przerodził sie w niezłą kłótnie. pitus166-dziękuje ike- popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos ma zyczenie wystawiac cycki na pokaz i karmic nimi dziecko to niech sobie to robi- byleby inni nie byli zmuszani do ogladania. nie mam nic przeciwko karmieniu piersia ale chyba mozna to robic tak zeby inni nie widzieli? :o zakryc sie,odwrocic albo odejsc kilak metrow dalej :o a jesli ktos nie umie to niech karmi butelka w miesjcach publicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"widzisz-normalna kobieta WSTYDZI SIĘ pokazać piersi" no słowo w słowo rydzykowa baba. :D no właśnie to w tym naszym grajdole wszyscy się wszystkiego wstydzą. dlatego na polskiej plaży jak się dwie laski obnażyły to do sądu trafiły bo jakiś bałwan ze straży nie mógł tego znieść. a prawda jest taka że jedna się wstydzi a inna się nie wstydzi i może dlatego że nie jestem kobietą rozumiem to lepiej od ciebie i akceptuję jako prawo każdego człowieka do indywidualizmu. ja nie uważam że każdy ma się zachowywać i myśleć tak jak ja bym się zachowywał i myślał w jego sytuacji dlatego daleko mi do mówienia ludziom co mają robić i jak powinni to robić. i tego samego oczekuję od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JEZZU - co to jest
dla mnie nie jest w obu przypadkach pokazujesz miejsce intymne w obu przypadkach jest sposób by tego uniknąć ahahaha!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JEZZU - co to jest
Zapomnieliśmy, że nie żyjemy w osamotnieniu, a w społeczeństwie, więc jak mamuśka nie nakarmiła dziecka przed wyjściem, to niech chociaż z łaski swojej zapyta czy może wywalić cyca na wierzch, czy to nie przeszkadza. A i tak powinna być przygotowana w jakąś chustę, żeby się okryć. Jesteś matką, masz dziecko, ale to cię nie zwalnia z pewnych praw...moralnych. aaaaaaaaaaaaahahahahah!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana25.
dojrzała i soczysta również masz racje. niestety rzadko spotykam sie z zapytaniem kobiety czy nikomu nie bedzie przeszkadzało jak tu i teraz nakarmi dziecko? przewaznie wszystkie myślą ze zawsze i wszędzie mają do tego pełne prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle tak...
ofermm a bedzie wychowywac swoje dzieci w mysl zasady "dziecko nie kop pani, bo sie spocisz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ogólnie przyjęte normy", ale przez społeczeństwo czy Ciebie i tobie podobnym? Też jestem matką i wybacz, ale nie wyobrażam sobie, żebym miała wywalać cyca na środku ulicy, restauracji czy nawet w parku i bez jakiejkolwiek ogłady i szacunku do przebywających razem ze mną w miejscu publicznym, zaczęła karmić dziecko. Nie jesteś sama. Nie mam ochoty oglądać twoich nabrzmiałych sutków i ściekającego mleka po brodawce :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JEZZU - co to jest
dlaczego nie pozwalać w centrum miasta kopulować napaleńcom?- przecież ich indywidualność tego potrzebuje! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JEZZU - co to jest
z niektórych wypocin wynika, że kobieta z dzieckiem nie powinna w ogóle wychodzić z domu, żeby nie ranić niczyich uczuć (przy całym współczuciu dla bólu wszelakiego), a już clou wszystkiego to słowa niejakiej Ellinki, która radzi mamom ściągać pokarm i karmić butelką, żeby oko ludzkie nie dostrzegło czegoś tak nieestetycznego jak pierś kobiety. brawo!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"przewaznie wszystkie myślą ze zawsze i wszędzie mają do tego pełne prawo" bo mają. a jak ciebie to gorszy to możesz sobie odejść. może jeszcze mają cię pytać czy mają wystarczajaco długą spódnicę żebyś się nie zgorszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana25.
O JEZU-co to hmmm... nie wiem jak to skomentować. a moze lepiej nie kometuje zakładam po prostu ze na klawiaturze umiesz użyć tylko dwóch liter A i H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle tak...
a pewnie ze brawo! mleczne krowy mysla ze moga dawac cyca wszedzie. W kosciele tez go wyciagacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O JEZU - onanizujesz się? :-o Nie musisz być moherem, żeby zachować dystans i szacunek do drugiej osoby. Może zacznijmy uprawiać orgię w parku gdzie bawią się dzieciaki, a co tam, niech się uczą, przecież i na nie przyjdzie czas :-o Właśnie takie jest wasze rozumowanie. Niemoherowe rozumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JEZZU - co to jest
sam masz coś z głową skoro machanie cyckami przy ludziach jest dla ciebie takie normalne o czym to????????? o karmieniu???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma przystopuj bo zniżasz loty nie wiem, może ty nie masz dzieci i nie masz wstydu może dla ciebie goły cyc w parku jest sprawą normalną dla mnie ma prawo nie być ja cię nie "komplementuje" to i ty nie rób tego samego- bo jestem inna niż ty bo zaczynasz przeczyć swoja praktyką tak mozolnie wtłaczanym tu własnym teoriom:P dla ciebie goły cyc w miejscu publicznym jest normalny dla mnie nie jest i dla wielu ludzi nie jest to jest gorszące zwłaszcza dla dzieci, które nie wiedzą co to sex, sexualność, które dopiero się rozwijają po drugie to co piszesz kupy się nie trzyma albo stawia się na indywidualność i potrzeby jednostki- bez ograniczeń- bo każdy granice ma inne albo stawia się na zachowanie umiaru a ty- piszesz tak jak ci pasuje jedno jest dla ciebie moralne i normalne a inne nie może zastanów się jaki zasadniczo masz ten swój światopogląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×